הסרת שיער קבוע על חלקים פרטיים? – insightyv.com

הסרת שיער קבוע על חלקים פרטיים?

כן, זה אפשרי עבור חלקים פרטיים של נשים וגברים, או אזור איברי המין, להיות מטופלים עם אלקטרוליזה. יחד עם איברי המין, זה כולל את הישבן, חריץ (העור בין פי הטבעת לבין שק האשכים או הפות) ואת פרי פי הטבעת (העור סביב פי הטבעת). עם זאת, לא כל electrologists מוכנים לטפל באזורים אלה. הם עשויים להיות נוח לעבוד באזור אינטימי כזה או יש סיבות אישיות אחרות.

האזורים היחידים שלא צריכים להיות מטופלים עם אלקטרוליזה הם החלק הפנימי של הנחיריים ואת תעלת האוזן. שיער בכל מקום אחר על הגוף הוא די נחשב משחק הוגן.

אם אתה שוקל לקבל טיפולים שבוצעו בכל מקום באזור הפרטי שלך, היית צריך לשאול electrologist פוטנציאליים לא רק אם הם מבצעים טיפולים באזור זה, אלא גם אם יש להם ניסיון מיוחד.

איך זה עובד במבט מהיר

זרם חשמלי מוחל על כל זקיק השיער במטרה להרוס את השורש עם אחד משלושת הסוגים: גלווני, תרמופוליזה או תערובת. זה לוקח מספר פגישות כדי להיות מסוגל לקבל את זרם חשמלי לכל השיער כאשר הוא בשלב הצמיחה. (לקבלת מידע מפורט יותר ראה: אלקטרוליזה 101.)

נקודות למחשבה

 • אִי נוֹחוּת. עם זה להיות אזור עדין, זה עלול להיות לא נוח. הסכום תלוי בסף האישי שלך, בסוג אלקטרוליזה בשימוש, טכנאי ואם כל קרם numbing משמש.
 • קביעות. אם אתה לא רוצה לראות את השיער שוב אז זו השיטה שיש לה את הרשומה הטובה ביותר, הידיים למטה. אתה צריך להיות בטוח 100% שאתה בסדר עם אזור זה תמיד להיות קירח.
 • שיער דליל. למרות שאתה לעולם לא יכול לגדל שוב שיער, זה לא אומר כי כמה שיער לא יכול לצוץ בחזרה בשלב כלשהו. השיער עשוי להיות עדין או בהיר יותר, ולכן ייתכן עדיין צריך לגלח או שעווה אם אתה רוצה את זה לגמרי שיער. לגעת טיפולים יכול לטפל בזה.

  בחירת אלקטרוליזה או הסרת שיער בלייזר

  הסרת שיער בלייזר מקצועי עשויה להתבצע גם על איברי המין. שוב, לא כל ספא או מרפאה יטפל באזור הפרטי על גברים ונשים. אבל זה אפשרי כאפשרות אחרת. 

  מכשירי לייזר להסרת שיער בבית זמינים אך אינם מיועדים לשימוש על איברי המין. הם יכולים לשמש על קו הביקיני, אשר בעצם אומר אם מישהו לבש תחתונים תחתונים השיער בחוץ נחשב קו ביקיני.

  הסרת שיער לצמיתות. בעוד לייזר הוא אישר ה- FDA לשיער קבוע צִמצוּם, אלקטרוליזה מאושרת על ידי ה- FDA לשיער קבוע הֲסָרָה.

  צבע השיער והעור אינם גורמים. אלקטרוליזה יכולה להסיר כל שיער צבע על כל הטון של העור. בדרך כלל, הסרת שיער בלייזר עובדת על שיער כהה יותר וניתן להשתמש בו בבטחה לאור לגווני עור בינוניים. יש התקדמות רבה יותר מחוץ למגבלות אלה במיוחד עם התקנים היברידיים. (מכשיר ביתי אחד, החלק החזק שלי, שמשתמש בשילוב של תדרי רדיו ותדר רדיו אינטנסיבי, נעשה לשימוש על כל גוון עור ולטפל בכל צבעי השיער).

  אפשרויות אחרות

  שעווה: זה מסיר את השיער מן השורש והוא יכול האחרון שבועות בכל פעם. שפע של סגנונות שעווה ביקיני הם רק מנקה עד לעזוב רצועה או לקחת הכל חשוף – עבור גברים ונשים.

  סוכר: שיטה זו גם מסיר שיער מן השורש ומאפשר להשאיר את כמות השיער, או חוסר, על פי ההעדפה שלך. למרות סוכר מקצועי הוא יקר יותר מאשר שעווה מקצועי, זה ידוע להיות עדין על העור שהוא נכס אמיתי בעת הסרת שיער באזור עדין זה.

  גילוח: בואו נודה בזה – הגילוח מהיר, קל וזול. זה לא נמשך זמן רב, אבל אם נעשה כראוי אתה יכול לקבל אזור ביקיני חלקה

  No Replies to "הסרת שיער קבוע על חלקים פרטיים?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.