שעווה הסוכר נגד סוכר הדבק: מה ההבדל? – insightyv.com

שעווה הסוכר נגד סוכר הדבק: מה ההבדל?

סוכר הדבק הוא מוצר להסרת שיער טבעי מסיר שיער מן הזקיק. זה מורכב מרכיבים טבעיים. סוכר, מים ומיץ לימון הם הנוסחה הבסיסית ביותר. לפעמים אתה תראה מלח, דבש ו / או שמנים אתריים. ישנם שני סוגים של מוצרי הסוכר טבעי עשה עם זה נוסחה בסיסית: להדביק ג ‘ל.

הדבקת סוכר

העקביות של הדבק היא, רק זה, להדביק כמו שאתה רואה בתמונה כאן.

הוא משמש בטמפרטורת החדר, ובגלל עקביותו היא פשוט משתמשת אצבעות או ידיים עבור התהליך כולו – לא רצועות או המפעילים.

הדבק Sugaring אינו זמין כמו בבתי מרקחת, אבל נעשה שימוש בסלונים וספא. ג ‘ן Webdale של ALTERIS, ב Scottsdale אריזונה (עכשיו ג’ ן הבעלים של הסוכר ספא) משתמש בשיטה להדביק הסוכר האמיתי ומסביר לנו עוד את ההבדלים. “טכניקת הסוכר כרוכה בעיצוב כדור של משחת סוכר כנגד כיוון צמיחת השיער והסרת השיער לכיוון הצמיחה”.

עם זה מוסר לכיוון של צמיחת שיער, יש פחות סיכוי של השיער נשבר מעל או מתחת לעור. עם פחות כוח משיכה על העור, המהווה את המקור העיקרי של כאב להסרת שיער, זה ידוע להיות השיטה הכי פחות כואב מסיר את השיער מן הזקיק.

גם אלה שיש להם עור רגיש מאוד נראה להתמודד עם זה היטב. למרות שבכל פעם שאתה מוציא שיער, אתה מסתכן באיזה גירוי, אדמומיות ורגישות.

וזה גם תלוי במיומנות של טק.

הדבק גם יכול לרומם את השיער קצר כמו 1 / 16th של סנטימטר. רוב השיטות האחרות זקוקות לפחות להכפיל את כמות השיער, כדי שזה יהיה מרומם. אז אלה שלא רוצים להתמודד עם לצמיחה מחודשת מורגש, באמת מעריכים את הנקודה פלוס. 

קרא על ניסיון בפעם הראשונה שלי מנסה להדביק סוכר על בתי השחי שלי: סקירה של אלכסנדריה Sugaring הדבק.

ג’ל סוכר

הג’ל הוא עקביות דק יותר צריך להיות מחומם במיקרוגל או בחום שעווה. זה פרוש על העור על השיער עם המוליך לכיוון הצמיחה של השיער והוציא את הדרך ההפוכה עם בד או רצועת מוסלין. צריך להיות על 1/4 אינץ ‘של צמיחה עבור ג’ ל לדבוק.

Sugaring ג’ל סקירות מוצר:

  • Shobha ערכת סוכר
  • פריסה קמומיל גוף סוכר
  • Moom מיני אורגני Remover שיער

 

מה בעולם הוא שעווה סוכר?

עם זאת, אם יש לך משהו שנקרא שעווה סוכר, זה יכול להיות שרף מעורבב עם כמה מרכיבים טבעיים המשמשים להסרת שיער הסוכר. במקרה זה, כבר אין לך מוצר סוכר אמיתי. עם שעווה משולבת מוצר הסוכר, חברות להעסיק טריקים שיווק ערמומי כדי לגרום לך לחשוב שניסית “סוכר” או להרוויח את היתרונות, כאשר אתה באמת לא.

ג’ל Sugaring דומה מאוד שעווה רכה, איך זה צריך להיות מחומם, את האופן שבו הוא מוחל, הוסרו ואת 1/4 אינץ ‘של צמיחת שיער הצורך. עם הסוכר להיות כל טבעי ולא דבק העור כמו שעווה, זה אמר להיות פחות כואב בכלל מאשר שעווה. למרות ג’ל סוכר עדיין יכול לדרבן כמה תופעות לוואי כמו שעווה – כמו שבירת שיער, חבורות, פצעונים, שיער חודר, אדמומיות ומכשולים.

ראה גם: מה להגיש בקשה שעווה כמעט מכאיבה

לפעמים מוצר סוכר אמיתי בצורת ג’ל נקרא שעווה סוכר כי יש להם קווי דמיון אלה. אז יודעים מה הנוסחה הראשונה.

מוצר הסוכר האמיתי אם הדבק או ג’ל יהיה מסיס במים, כלומר אתה יכול לנקות את שאריות העור שלך עם מים פשוטים. מים לא לחתוך אותו עבור כל מוצר המכיל שרפים, כמו שעווה עושה. אתה צריך שמן מבוסס מוצר לשבור את שרף שעווה עבור אותו לנקות ולהסיר את כל עקבות מן העור או משטחים אחרים.

No Replies to "שעווה הסוכר נגד סוכר הדבק: מה ההבדל?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.