כיצד לפתור ולטפל באזור ביקיני גילוח גילוח

כיצד לפתור ולטפל באזור ביקיני גילוח גילוח

פריחה גילוח פריחה או צריבת גילוח הוא די נפוץ באזור זה על פני אחרים, כי השיער הוא עבה יותר והוא יכול להשפיע על אלה עם עור רגיש יותר או להתגלח לעתים קרובות. אף אחד לא רוצה להיפטר השיער רק כדי לסחור בו לבעיות אחרות.

היה סמוך ובטוח, אתה לא נעול לתוך מקבל את תופעת לוואי מגעיל בכל פעם שאתה לגלח את אזור הביקיני שלך. הנה כמה טיפים כדי למנוע ולמזער את צריבה, אדמומיות, וכאב.

אפשר לעור ולשיער להתרכך

במקום לקפוץ למקלחת ולהתגלח מיד, תן לאדים לרכך את השיער ולהרפות את העור למשך כחמש דקות, אז זה יותר גמיש. שיער כי הוא רך פחות סביר למשוך, במיוחד על העור גמיש. אנחנו רוצים למנוע את השיער נמשך, שהוא אחד הגורמים העיקריים לגירוי.

הישארו נקי של מוצרי ייבוש

אלכוהול רצועות לחות מן העור. הישאר ברור של המוצר אם זה ברשימת החומרים, במיוחד בהתחלה. במקום לבחור מוצרים המכילים hydrating, מרגיע ומרפא מרכיבים כמו גליצרין, חלב עיזים, חמאת שיאה, ויטמין E ושמנים טבעיים.

מעדיפים ג'ל על התקציב? נסה ג'ל גילוח ביקיני אזור. אוהב את עקביות של קרם? תן את זה מ פשוט חושי זריקה.

בחר עבור מוצרי תווית ללא ריח או ללא עור רגיש

לעתים קרובות אנו מאשים את פריחת הגילוח על התער. לפעמים זה לא התער, אבל המוצרים שגורמים פריחה בפועל.

חלק מן העבריינים העיקריים הם ניחוחות מלאכותיים (כמו בשמים), חומרים משמרים מסוימים וצבעונים. אלה עשויים עור רגיש בדרך כלל לעזוב את עבריינים הפופולריים ביותר כי אנשים אלרגיים או לגרום לגירוי.

לגזום שיער הראשון

אם אתה משתמש בתער שלך כדי לקצץ שיער, זה לא רק משתמש כוח חיתוך יקר אבל משעמם את הלהב.

תער משעמם יהיה כמעט תמיד להשאיר קצת כוויות גדולות וזה מגרה את העור על ידי משיכת השיער כי זה לא חד. חותכים את האורך למטה הראשון עם קוצץ באמצעות שומר או ונוס ביקיני גוזם (קרא ביקורת).

בחר את התער הנכון

סכיני גילוח חשמליים המיועדים לפנים וזולים חד פעמיים. זכור, רק בגלל משהו עובד טוב בחלקים אחרים של הגוף שלך לא אומר שזה יעשה טוב באזור הביקיני שלך. בהחלט להשתמש באיכות גבוהה ציר התער, עדיף עם רטיבות רצועות. אם העור שלך הוא מאוד רגיש, נסה להשתמש בתער אחד להב, במקום אחד עם להבים מרובים.

השתמש מראש גילוח שמן

זהו אחד שלי כל הזמן האהוב גילוח אביזרים. כל מה שנדרש הוא כמה טיפות (להשוות מחירים על אמזון) מתחת לג 'ל הגילוח שלך או שמנת כדי ליצור מחסום על העור כך התער גלישה במקום סמים. זה גם עוזר למנוע שיער ערווה צומח מדי!

צפה בטכניקה שלך

השתמש בלחץ מוצק, אך לא אגרסיבי, באמצעות מים חמים ולא חמים. לעבור על אזור פעם אחת, אולי פעמיים עם התער. החזקת העור מתוח יספק גילוח קרוב יותר, אבל עלול לגרום לגירוי. אם יש לך עור רגיש מאוד, רק לגלח עם תבואה, כלומר הכיוון שבו הוא גדל.

אל תשכח לשטוף את הלהב ביסודיות בין שבץ, כדי למנוע פריחה גילוח שיער הערווה. כאשר סיים, לשטוף את העור עם מים קרים.

שמור על עור לחות

השתמש אפטרשייב או קרם אור שאינו מכיל אלכוהול, בשמים, צבעים או ניחוחות מלאכותיים. סבונים דיאודורנט רגיל יכול להיות קשה מאוד ייבוש, להשתמש משהו עדין כמו טום של מיין דאודורנט סבון (להשוות מחירים על אמזון).

היזהרו חום וחיכוך

תתרחק אמבטיות, סאונות ומיטות שיזוף ביום הגילוח. לא להפוך את הבגדים הצמודים חלק מתוכנית האופנה שלך. הימנעות מפעילות מינית במשך לפחות כמה שעות, אם לא יותר.

No Replies to "כיצד לפתור ולטפל באזור ביקיני גילוח גילוח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    46 − = 40