מה הסרת שיער טכניקה היא הטובה ביותר עבור עור רגיש? – insightyv.com

מה הסרת שיער טכניקה היא הטובה ביותר עבור עור רגיש?

Sugaring ו שעווה הם לעתים קרובות לשים באותה קטגוריה של הסרת שיער כי הם דומים במקצת בדרך שהם להיפטר שיער. שניהם נועדו להרים שיער מן הזקיק. מאז השיער מוסר על ידי השורשים, זה לא regrow במשך שבועיים עד שישה שבועות.

עם זאת, הם שונים זה מזה בכמה דרכים. שתי השיטות משתמשות במרכיבים שונים ויש לך העדפה לעור רגיש.

בעוד הן סוכר ו שעווה הם כואבים, יש אנשים אומרים כי הסוכר הוא פחות ולכן עשוי להיות טוב יותר עבור אזורים של הגוף, כי הם נוטים יותר כאב.

חומרים עבור שעווה לעומת סוכר

יש הבדל בין החומרים המשמשים את שני התהליכים.

  • Sugaring משתמשת מזון טבעי מרכיבים כגון סוכר, מיץ לימון, מים, ולפעמים שמנים אתריים, מלח ו / או דבש.

  • שעוות מיוצרים בעיקר של שרפים, אשר עשויים להיות מרכיבים טבעיים כמו שעוות דבורים, דבש, שמנים אתריים. אבל תוכלו למצוא גם בשמים מלאכותיים, צבעים, כימיקלים, חומרים משמרים ברוב נוסחאות שעווה בשוק היום.

למרות שאתה יכול להיות אלרגי לכל המרכיב נתון, טבעי או לא, זה נפוץ יותר עבור אנשים להיות אלרגי ניחוחות מלאכותיים מרכיבים כמו אלה שנמצאו שעווה. תגובות אלרגיות יכולות לגרום לעור אדום, מגורה, ולפרץ לפריחה. גם אם לא אלרגי, ייתכן שיהיה גירוי בעור.

סוכר הדבק הוא מסיס במים, כלומר אתה יכול לשטוף אותו עם מים ישנים רגיל. בגלל המבנה הכימי של שעווה, הוא צריך משהו המכיל שמן לשבור אותו ולהסיר אותו. אתה צריך מסיר שעווה מיוחד, שמן תינוקות, או ג’לי נפט.

טכניקת שעווה 

שעווה הטובה ביותר לעשות אם השיער הוא 1/2 אינץ ‘אורך, כפי שהוא צריך להיות אוחז בבטחה ולא יכול להיות קצר מדי.

שעווה מחומם כדי לנזול אותו ולאחר מכן להחיל חם על העור, נושאת סיכון לשרוף אם אתה לא זהיר. שעווה מוחל בכיוון של צמיחת שיער. הוא מכוסה בבד מותר לגבש. לאחר מכן הוא הסיר את גרגר צמיחת השיער. יש הסבורים כי זה כואב יותר מאשר סוכר. בגלל שיער ארוך יותר נדרש להסרה, שעווה ניתן לעשות רק כל שלושה עד ארבעה שבועות.

טכניקת הסוכר

ישנם שני סוגים של סוכר להסרת שיער להדביק ג’ל. הדבק הוא בדיוק כפי שזה נשמע, זה מאוד עבה ויש לו סוג של עקביות. זה מיושם עם הידיים בכיוון ההפוך של צמיחת השיער. רצועה של בד מוחל מכן מעל הסוכר והוציא את הכיוון אותו השיער גדל. עם הסרת השיער באופן שבו הוא גדל, יש פחות משיכת העור, מה שהופך אותו פחות כואב. זה מיושם בטמפרטורת החדר ובגלל זה מסיר שיער בכיוון זה גדל, זה יכול להסיר שיער קצר כמו 1 / 16th של אינץ ‘.

הסוכר ג’ל הוא עקביות דומה שעווה. זה מחומם במיקרוגל או חם יותר מוחל בדיוק כמו שעווה – לכיוון של צמיחת השיער והוסרו בכיוון ההפוך עם רצועת מוסלין או בד.

הדבק סוכר לעולם לא חם. הדבק סוכר משמש פושר ולכן אין סיכוי לשרוף את העור. הסוכר ג’ל, לעומת זאת, יכול להתחמם יתר על המידה עם הסיכון של כוויה.

Sugaring ניתן לעשות כל 8 עד 10 ימים כמו השיער לא צריך להיות ארוך יותר כדי להסיר אותו. יש הטוענים כי הסוכר ייקח רק תאי עור מתים, שלא כמו שעווה אשר מסיר גם תאי עור חיים. אם העור שלך כבר לא over-exfoliated (באמצעות glycolic, Retin, או peels) אתה לא צריך לדאוג הסוכר בטעות הסרת העור.

איפה להשתמש סוכר או שעווה

אזורים מסוימים בגוף הם רק רגישים יותר מאחרים. עברייני הכאב הגבוהים ביותר הם השפה העליונה, החזה, הביקיני ואזורי איברי המין. סוכר, במיוחד עם הדבק, מגיע שימושי יותר כאשר ridding השיער באזורים אלה. אם ניסית שעווה וזה היה כואב מדי, ייתכן שתרצה לנסות סוכר עבור אזורים אלה.

No Replies to "מה הסרת שיער טכניקה היא הטובה ביותר עבור עור רגיש?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.