איך אתה כראוי לטפל נרתיק נדיר השיער? – insightyv.com

איך אתה כראוי לטפל נרתיק נדיר השיער?

בגלל השיער באזור הערווה הוא מתולתל בדרך כלל עבה, יש נטייה לחזור לתוך העור כאשר גדל. שערות צומח יכול לקרות בלי לעשות כל סוג של טיפוח. אבל רוב הזמן זה כאשר השיער מתחיל לגדול בחזרה לאחר הסרת זה כי האדמומיות ואת הבליטות אחורי הראש המכוער שלהם.

למד כיצד למנוע ולטפל זה לא רצויות אבל תופעת לוואי נפוצה של שיטות להסרת שיער פופולרי.

גילוח

גילוח הוא אחד הכי ללכת על שיטות עבור אזור זה כי זה מהיר וקל. שיער טבעי יש קצה מחודד, כלומר השיער הולך ופוחת בעוביו אל הקצה כמו בצורת להב של עשב או חרב.

גילוח יוצר קצוות חדים על השיער כאשר הוא לחתוך. זה קצה חד מקל על השיער כדי לחדור את העור לגדול בחזרה לתוכו. מדריך זה צעד אחר צעד לגילוח האינטימי של נשים מכיל עצות לגילוח קרוב, כולל כיצד להימנע מגרידה ושיער חודר. אתה צריך תמיד להתגלח בכיוון של צמיחת שיער, להשתמש קרם גילוח או ג’ל, תער טרי בכל פעם. פילינג את האזור לפני ואחרי הגילוח הוא צעד נוסף לקראת שמירה על השיער הצומח במפרץ.

שעווה וסוכר

שעווה וסוכר אמורים להסיר את השיער כולו מהזקיק, ולכן התוצאות יכולות להימשך זמן רב יותר מאשר גילוח. לפעמים, אם כי, השיער נשבר מעל או מתחת לפני השטח של העור כפי שהוא נעקר.

בדיוק כמו גילוח, אלה קצוות חדים, שבור ליצור קרקע הרבייה לשיער גדל בחזרה לתוך העור.

לנקות את השיער מחוץ התחתונים שלך שורה בסדר לעשות על עצמך בבית. עם השיטה הנכונה עבור שעווה ביקיני בבית, תוכל להפחית את שבירה עם הכנה נכונה העור, שעווה, תהליך היישום.

אם אתה רוצה לעשות יותר מאשר לנקות את קו הביקיני שלך, אתה צריך לקבוע פגישה עם מקצועי אשר מנוסה ומיומן ביקיני ושעוות ברזיל.

אם אתה הולך טק ערמומי המשתמש הדבק sugaring, יהיה לך את הסיכוי הטוב ביותר של הימנעות השיער גדל בחזרה לתוך העור. הדבק מסיר את השיער לכיוון הצמיחה שלו, בניגוד שעווה ג’ל סוכר, אשר שניהם להסיר אותו בכיוון ההפוך. כאשר עובדים נגד גרגר של צמיחת שיער, יש סיכוי גדול יותר לשבור אותו וסיכוי מוגבר של השיער הצומח.

אפילציה

Epilators להשתמש פינצטה זעירים או סלילי כדי לרומם כל השיער מתוך זקיק. יש יותר סיכוי שבירה באמצעות אפילטור מאשר כאשר אתה מקבל שעווה או הסרת שיער הסוכר כי השיער לא תמיד נלקח בזווית מושלמת עם מכשירים אלה. ישנם מותגים רבים מודלים, ומה משמש יש השפעה על כמה שבירה אתה נתקל. אם יש לך נטייה לקבל שערות צומח, זה יהיה חכם כדי למנוע את שיטת ההסרה.

יַחַס 

רוב השערות הצומחות נעלמות מעצמן. ישיבה באמבט חם מדי יום או יותר מפעם אחת ביום יכול לעזור, כמו גם חם דוחס על האזור. אם יש לך שיער חודר כי הוא מפריע לך, להחיל קרם סטרואידים כדי להפחית דלקת כל גירוד או אקטואלי קרם אנטיביוטי אם זה כואב ונראה נגוע.

אם זה לא מתברר בתוך כמה ימים או מחמיר, לראות את הרופא שלך, אשר עשוי לרשום קרמים חזקים או אנטיביוטיקה דרך הפה או שניהם. 

אם אתה זקוק לעזרה במהירות, להגיע אל לוחם שיער מתפתחת, אבל הקפד לשמור על זה מחוץ לגוף שלך בלבד. ייתכן גם כמה מרכיבים בארון שלך, כי אתה יכול להשתמש כתרופות הביתה. ויש עוד דברים פשוטים שאתה יכול לעשות כמו exfoliating באופן קבוע באמצעות קרם לחות כדי למנוע את bumps מ להופיע מלכתחילה.

No Replies to "איך אתה כראוי לטפל נרתיק נדיר השיער?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.