שיטות כי גברים יכולים להשתמש כדי להיפטר שיער פאפי | insightyv.com

שיטות כי גברים יכולים להשתמש כדי להיפטר שיער פאפי

שיטות כי גברים יכולים להשתמש כדי להיפטר שיער פאפי

עבור גברים, גילוח שיער הערווה שלך שונה באופן משמעותי מלקחת תער על הפנים. עם זאת, זה די קל לעשות וזה לוקח רק כ 30 דקות.

בחר את הכלים הנכונים

חשוב לבחור את הסוג הנכון של גילוח שמנת. מאז אזור הערווה שלך הוא חלק רגיש של הגוף שלך, קרם גילוח טוב או יעשה את הטריק. הימנעו משימוש בסבון רגיל. במקום זאת, אתה רוצה מוצר כמו אמיץ Solider, אמיץ גילוח כי הוא עשה במיוחד עבור גילוח הגוף הגברי, כפי שהוא מרכך את זקיק השיער לגלח חלק.

בנוסף, התער הנכון יעשה עולם של הבדל. אל תשתמש disposables ישר וזול, אלא אם כן אתה רוצה חתכים ו nicks. אתה גם רוצה להימנע משימוש תער חשמלי רגיל זה עשה עבור הפנים. במקום זאת, להשתמש בסכין גילוח עם ראש סיבוב להבים מרובים לתת לך גילוח חלק וקרוב.

כיצד להכין אזור הפאניקה שלך

ראשית, אתה רוצה לקחת את אורך. אם אתה משתמש בתער שלך, סביר להניח למשוך שיער, לגרום לגירוי, וללבוש את הלהב לפני הגילוח. לכן, אתה רוצה לקצץ את השיער למטה קצר באמצעות השומר הקצר ביותר עם קוצץ השיער. לחלופין, אתה יכול לשים מסרק שטוח על העור ולאחר מכן לקצץ את השיער מעל מסרק עם מספריים.

לאחר מכן, אתה רוצה לקחת מקלחת חמה או אמבטיה. לאחר כחמש דקות בערך, החום והאדים יהפכו את העור והשיער לרגועים יותר. עבור אנשים מסוימים, השריה במים יותר מ 10 דקות נושף את העור, מה שהופך את הגילוח מסוגל להתקרב.

אם אתה בסירה, אתה רוצה לקחת מקלחת קצר / אמבטיה.

לאחר הזמן שלך באמבטיה, עדיף לקלף את העור על ידי הסרת תאי העור המתים. זה ייתן לך גילוח קרוב יותר. כל שעליך לעשות הוא להשתמש בשפשוף גוף קל או לשטוף את הגוף האהוב עליך עם מטלית Ayate. אתה יכול גם לבחור לקבל שמן גילוח, אשר moisturizes את העור ויוצר מחסום כך התער גלישה קל במקום לגרור.

גילוח שמן מסייע גם למנוע פריחה כתער, גירוי אדום, שערות צומח (כל עבריינים גדולים באזור הערווה).

התחל גילוח

ברגע שאתה prepped העור שלך, אתה רוצה להחיל קרם גילוח או ג’ל. בשלב זה, העור שלך צריך להיות לח, אבל לא רטוב מדי. עבדו את המוצר במעגלים עם מברשת גילוח כדי לעזור להרים שיער ולקבל גילוח קרוב יותר. אם אין לך מברשת, פשוט להשתמש בידיים שלך.

לאחר מכן, אתה רוצה להתחיל גילוח עם להב טרי. לקחת מראה קטנה במקלחת יכול לעזור לך לראות טוב יותר. בנוסף, גילוח בזמן מקלחת עשוי להיות קל יותר על אמבטיה, כי אתה יכול להרים את הרגליים בצד של הדוכן. כאשר אתה מוכן, להתגלח באותו כיוון של צמיחת השיער, ולאחר מכן ללכת בכיוון ההפוך (בלי לעבור על אותו אזור יותר מדי פעמים). זכור כי מחזיק עור מתוח עוזר לעזור לך לגלח יותר, אבל עלול לגרות את העור.

רק להתגלח על העור שלך, לא על איברי המין שלך. השתמש clipper עם שומר לקצץ שיער קצר כאן, כמו סכין גילוח יכול בקלות לגרות את האזור.

לנקות

כאשר תסיים, לנקות את הלהב. שטפו את החלק הקדמי, האחורי, ואת הצדדים בין שבץ. תער סתום לא תסיר שיער טוב.

לאחר מכן, אתה רוצה לעשות שטיפה הסופי של הגוף שלך.

נקה את אזור הערווה כדי להסיר את כל עקבות של ג ‘ל גילוח או שמנת כדי למנוע מקבל מגרד. ואז לטבול את האזור יבש עם מגבת רכה. לאחר מכן, אתה יכול לחות את העור על ידי יישום קרם אור ו unscented, אפטרשייב, או לשפשף קצת שמן לפני הגילוח.

אם אתם חווים גירוי ובליטות, אתם עשויים לקבל שערות צומחות. מוצרים כמו Tend Skin יכולים לעזור עם פריחה כתער ופריצות אחרות. אם אתה ממשיך לקבל breakouts, אתה יכול לנסות רק באמצעות סכין גילוח אחד גילוח בכיוון של צמיחה בלבד. לבסוף, אם גילוח פשוט לא בשבילך, אתה יכול לקבל תוצאות לטווח ארוך על ידי שעווה עם מקצועי. כל שעליך לעשות הוא לבקש ביקיני זכר או שעווה ברזילאית.

No Replies to "שיטות כי גברים יכולים להשתמש כדי להיפטר שיער פאפי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    16 − = 10