אלקטרוליזה נגד הסרת שיער בלייזר: מה מתאים לך? – insightyv.com

אלקטרוליזה נגד הסרת שיער בלייזר: מה מתאים לך?

מאיה, קוראת מבריטניה, כתבה ושאלה אותי על האפשרויות הטובות ביותר להוצאת שיער מסנטרה ומשפתה העליונה. היא היתה סקרנית לגבי טיפולי אלקטרוליזה וטיפולי לייזר, אבל חששה מהתהליך, כולל שפתה העליונה המגולחת לפני טיפול בלייזר (היא לא רצתה ששערה יגדל שוב).

לייזרים אלקטרוליזה הם האפשרויות היחידות להסרת שיער קבוע על הסנטר ואת השפה העליונה, אבל יש יתרונות וחסרונות לשני.

הורדת שיער בליזר

לייזרים העבודה הטובה ביותר על שיער כהה, עור בהיר כי מטרות לייזר melanin אשר נמצא שיער כהה. יש כמה לייזרים כי עכשיו בהצלחה להסיר שיער בלונדיני, אבל ממה שקראתי, הם עדיין לא השכל אותם. אם יש לך עור כהה, היזהר גם, כי לייזר יהיה למקד את המלנין בעור שלך גם, אשר יכול לגרום לבעיות פיגמנטציה.

גורם הכאב. מצאתי לייזרים הם לא כואבים כמו שעווה, אבל הם כואבים יותר מאשר משחות דפילציה או tweezing. אני עובר הסרת שיער בלייזר על הרגליים שלי עכשיו (לקרוא את כל זה על הסרת שיער בלייזר: ניסיתי את זה, אבל האם זה עובד?) וזה עובד נהדר. אור מהבהב מהלייזר יכול להרגיש כמו רצועת גומי מצליפה את העור. אני ממליץ לקחת כמה Advil שעה לפני.

כמה זמן, כמה כסף? החדשות הטובות הן מפגש לייזר על השפה העליונה הסנטר הוא מהיר בהשוואה הרגליים ביקיני.

כל מפגש ייקח בערך 10 דקות. אתה צריך 5-6 טיפולים מרווחים ארבעה שבועות זה מזה. החדשות הרעות הן הסרת שיער בלייזר אינה סבירה לכולם. בהתאם למקום המגורים, כל מפגש עשוי לעלות בין $ 150 – $ 200.

להתגלח או לא להתגלח? לגבי הדאגה שלך לגבי גילוח, ייתכן שיהיה צורך לגלח את האזור עבור מכונה מסוימת לעבוד.

אבל החדשות הטובות הן כי כל השיער נופל בתוך 10-14 ימים. יש לי שיער ברגל מהיר, אז כשאני מקבל שיער בלייזר השיער גדל מיד לפי הטריקים הרגילים שלו, אבל אז זה נופל קסם (עם קצת עזרה exfoliating על החלק שלי) בתוך תקופה זו 14 יום קסום. תלוי כמה מהר השיער שלך גדל, ייתכן שיהיה קצת גסות במשך כמה ימים, אבל זה צריך ליפול החוצה.

ופשוט אתה יודע, גילוח אף פעם לא עושה שיער לגדול עבה יותר. הבתולה, לעולם לא מגולח השיער יש קצוות עדינים, רכים. קצוות מגולח הם יותר גס. לכן השיער שצומח בחזרה לאחר הגילוח נראה עבה יותר.

האם התוצאות מובטחות? תוצאות, למרבה הצער, אינם מובטחת עם הסרת שיער בלייזר. אתה יכול לצפות ירידה של 80% בשיער, אבל כמה אנשים רואים יותר, קצת פחות. היתה לי הצלחה גדולה עם לייזרים, בעוד חבר שלי פנה אלקטרוליזה כי כל השיער האחורי שלו גדל בחזרה לאחר טיפולי הלייזר שלו.

מצא אסתטיקה מכובד. היזהרו במקומות זולים המציעים הנחות. אתה רוצה לוודא שאתה הולך אסתטית אמין, מורשה אשר סביר להניח באמצעות הטוב ביותר, הכי עדכני מכונות זמין.

הַפרָדָה חַשְׁמָלִית

Electrolysis הוא צורה מובטחת יותר של הסרת שיער ועובד על שיער כהה וקל.

איך זה עובד. מורשה את electrologist (לוודא שלך מורשה) מוסיף מחט סטרילית לתוך כל זקיק השיער. זרם חשמלי ברמה נמוכה הורג את זקיק. בגלל אלקטרוליזה מתמקדת שיער אחד בכל פעם, זה יכול להיות תהליך מייגע, מה שהופך אותו אידיאלי עבור אזורים קטנים כמו הגבות, השפה העליונה הסנטר.

גורם הכאב.  הכאב מפני אלקטרוליזה הוא גדול יותר מאשר לייזר והוא עשוי להרגיש כמו 20 זין אחד שלך להסרת שיער בלייזר. העלות היא כ 60 $ עבור הטיול הרגיל של 30 דקות, אבל con אתה צריך על 15-30 ביקורים כדי לראות את התוצאות הטובות ביותר (ouch!).

האם התוצאות מובטחות? כן. בניגוד לייזר ו אורות פועמים, אלקטרוליזה הורג כל זקיק electrologist מתייחס.

No Replies to "אלקטרוליזה נגד הסרת שיער בלייזר: מה מתאים לך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.