מגרד לאחר גילוח? הנה מה לעשות | insightyv.com

מגרד לאחר גילוח? הנה מה לעשות

מגרד לאחר גילוח? הנה מה לעשות

התחלת גירוד היא תופעת לוואי נפוצה, אבל זה יכול בקלות למנוע ולטפל. לעתים קרובות זה בגלל העור יבש או מגורה מגלח או מוצר. ועם קצת טיפול פשוט, העור שלך יכול להיות ללא שיער בלי לרצות לגרד אותו לאחר כל פעם שאתה מרים את התער.

מה קורה על העור שלך?

תכולת אלכוהול גבוהה בג’ל גילוח או קרם, או אפטרשייב יכולה לייבש את העור (אם הוא כבר לא), לגרום לו לגרד, להרגיש חזק מדי או להשאיר אותו אדום.

כמו כן, ניחוחות וחומרים אחרים עשויים להיות מגרים או גרימת תגובה אלרגית, החל קל עד חמור.

בחר מוצרים המכילים מעט אלכוהול (זה לא אמור להיות בתחילת רשימת החומרים). במקום לחפש לחות ומרכיבים מרגיעים כמו אלוורה, שמנים טבעיים, ויטמין E, גליצרין.

אם ניחוח נוטה לגרום לתגובה, לבחור מוצרים ללא ריח, או אלה שמשתמשים בשמנים אתריים או ניחוח טבעי. עם זאת, אנו יכולים להיות אלרגיים או רגישים לכל מרכיב, מעשה ידי אדם או טבעי. ומה גורם תגובה עבור אדם אחד לא יכול עבור אחר.

האם אתה מרגיש כמו אלכוהול באפטרהשייב ‘סוגר’ את הנקבוביות ומונע פצעונים? סיים את המקלחת עם מים קרים או להתיז קצת על הכיור כדי לקבל תחושה בריאה עור חזק. ו להיות סמוך ובטוח כי aftershave באיכות טובה יהיו מרכיבים להילחם חיידקים שיכולים להוביל פצעונים וזיהומים.

שוטפים ופט דרי

אם שמנת גילוח או ג’ל לא מוסר לחלוטין שאריות שאריות יכול לעודד אדמומיות, יובש, גירוד. הקפד לשטוף את העור ביסודיות, ולוודא שכל עקבות המוצר נעלמו. לאחר היציאה מן המקלחת או אמבטיה, לטפוח עור יבש עם מגבת במקום לשפשף. 

האם זה תער?

כמו כן נקרא פריחה גילוח, זה גירוי רציני זה יכול להיות קצת קל עד מאוד חמור.

אדמומיות, צריבה, כאב, גירוד ועור שנראים שרוטים הם סימנים קלאסיים. 

זה שונה מתופעות לוואי אחרות של הסרת שיער. צריבת גילוח לא צריך להיות מבולבל עם תער גבשושית או השיער מתפשט, שם השיער גדל בעור.

לחות, לחות, לחות

גילוח exfoliates העור ואנחנו באמת צריכים לחות ולהגן עליו. עור יבש לעיתים קרובות מוביל עור מגרד. באמצעות כמה טיפות של שמן לפני הגילוח (להשוות מחירים על אמזון) תחת קרם או ג’ל לא רק מספק לחות כוח אבל עוזר ליצור מחסום על העור, כך התער גלישה במקום מושך. לסיים עם קרם אפטרשייב, שמן או מזור.

אל תחשבי שהצעד הזה הוא רק בשביל החבר ‘ה, זה גם עבור נשים. עור טוב לחות לא רק משפיע על איך זה מרגיש, אלא גם איך זה נראה. כולנו רוצים עור בריא, זוהר. לא יבש, פתית העיר.

האם שמת לב שזה נוטה לגרד יותר לאחר גילוח, שם יש שיער סמיך יותר, כמו בתי השחי, על פניו של גבר או על אזור הביקיני? גילוח יוצר קצה חד ושיער גס דוחף כאשר גדל. מנה יומית של קרם או שמן מרכך שיער קצת עושה את זה פחות דוקרני. אם זה באמת צריך קצת עזרה אינטנסיבית, סטירה על כמה מרכך בזמן להתקלח, לחכות ולשטוף את.

תיזהר מ

 • מים חמים. זה מרגיש טוב באמבטיה או מקלחת אבל מדלל לחות. במקום חמים במקום.
 • דיאודורנטים וסבון דיאודורנט. לוחמי חיידקים חזקים יכולים באמת להסיר עור לחות zap. בחירה טובה לחות דיאודורנט סבונים להשתמש בשמנים טבעיים ושמנים אתריים כדי למנוע ריח. דיאודורנטים עם בסיסים קרם נוטים להיות עדין ולספק כמה מרכיבים כדי לחמם לחדש על פני מים מתגלגל תרסיסים, שבו אלכוהול הוא לעתים קרובות המרכיב הראשון.
 • לוחמים. הם עושים עבודה טובה נלחם השיער הצומח ואת בליטות גילוח בגלל שימוש exfoliators עוצמה כדי להסיר תאי העור המתים כך השיער יכול לשחרר מן העור להצביע. אבל עם הזמן עם יישומים רבים, זה יכול להיות יותר מדי exfoliating בשילוב עם גילוח ולעשות צווחת העור. השתמש רק לפי הוראות או להחיל פחות.
 • בריכות שחייה, אמבטיות חמות, מיטות שיזוף והרבה אור שמש ישיר. תכולת הכלור הגבוהה בבריכות ובאמבטיות חמות, יחד עם הטמפרטורות הגבוהות, אינן חברות של עור. שיזוף, על ידי מיטה או חוף, יכול לגרום כוויות מגעיל שלא לדבר על עור יבש, מגרד, מגושם.
 • מה אתה לובש (או לא). השיער מספק הגנה מסוימת. כאשר הוא נעלם, העור הוא רגיש יותר chafing מבגדים כי הם הדוקים מדי. החיכוך שנוצר בין ירכיים חסרות שיער מתחכך כאשר לובש חצאית ללא צינור חזה (במיוחד כאשר הוא חם או לח) יכול גם לגרום פריחה מתחננת לגרד.

אבל אני איצ’י עכשיו

 • אלוורה ג’ל. זה לא רק מיד soothes ו moisturizes אבל עוזר לרפא ולהוציא את העוקץ. באמצעות ג ‘ל טרי ישירות מן הצמח היא הדרך הטובה ביותר ללכת. אם לא, ודא ג’ל חנות קנו לך להשתמש למעשה מכיל אלוורה ולא רק צביעה ירוקה.
 • קרם הידרוקורטיזון. קל להרים בבית המרקחת ועובד עבור רוב האנשים במהירות.
 • אמבטיות שיבולת שועל קולואידית. יש סיבה מדוע תינוקות עם פריחה חיתולים ואנשים עם אבעבועות רוח להשרות את זה. אל תתנו שם מפואר לבלבל אותך, זה רק הקרקע קוקר. נמכר בחנות, אבל יכול בקלות להתבצע בבית (לקבל כיוונים). בחירה טובה כאשר זה הרגליים שלך או באזור ביקיני הזקוקים לעזרה.

No Replies to "מגרד לאחר גילוח? הנה מה לעשות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  60 + = 62