אתה צריך שעווה הרגליים שלך בסלון או בבית?

אתה צריך שעווה הרגליים שלך בסלון או בבית?

כנראה אינץ 'הגדול ביותר עבור אזור שעיר אינץ' לנשים, זה לא פלא למה אנחנו בוחרים שעווה הרגל להיפטר שיער במשך שבועות בכל פעם. אז אתה צריך ללכת לסלון או ספא, או לעשות את המשימה היפה עצמך בבית? אנחנו שוברים את זה בשבילך.
 

העלויות

 • בבית: עשה זאת בעצמך שעווה ערכות עלות בין $ 25 - $ 100. השווה מחירי שעווה שעווה.
 • סלון או ספא: צפו לשלם 30 - $ 55 עבור חצי רגל (קרסול עד הברכיים או הברך לירכיים, לא כולל אזור ביקיני - שתי הרגליים) או 45 - $ 100 עבור רגל מלאה (הקרסול עד הירכיים, לא כולל אזור הביקיני - שתי הרגליים). זה לא נחשב עונג (בדרך כלל 15-20% של מחיר שירות הבסיס) וכל מס שיכול להיות הוסיף על ידי המדינה שלך.

  הכנה

  • בבית: לא רק אתה צריך לקבל את כל אספקת שעווה, אבל אתה צריך לחמם את השעווה (אני ממליץ על שעווה חמה עבור שעווה הרגל ולא רצועות קרות), ויש להם מספיק מקום שעווה על, שעווה את.
  • סלון או ספא: רוב אסתטיקה וקוסמטיקאים מורשים לבצע שעווה, אבל זה לא אומר שהם יכולים לעשות שעווה טוב. אם עדיין אין לך טכנאי מועדף, בקש מחברים ובני משפחה שעושים את השעווה שלהם, וקבע פגישה עם אותו אדם בדיוק שהפנה אותך לראות.

  זמן / מאמץ

  • בבית: שעווה הרגל אינה קלה כמו שזה נראה, במיוחד מאז הרגליים הם שטח גדול במידה ניכרת. אם אתה waxing את כל הרגליים, ייתכן שתרצה לגייס קצת עזרה בחלק האחורי של הרגליים העליונות. אם אתה חדש שעווה, להעריך לפחות שעתיים עבור שתי הרגליים מלא.
  • סלון או ספא: מישהו מנוסה יכול לשעווה את כל הרגליים תוך כשעה. שעווה מהירות עשוי להיות מסוגל לעבור ב 20 - 30 דקות. המאמץ היחיד הכרוך בך הוא לקבוע פגישה ולהופיע בזמן שהם עושים את העבודה.

   תוצאות

   • בבית: אם אתה אף פעם לא שעווה לפני, אתה כנראה יהיה בסופו של דבר לשבור שערות מעל או מתחת לפני השטח, ואתה תראה את השיער הרבה יותר מוקדם מאשר אם הסרת את כל זקיק השיער. הנטייה של שערות החמיץ היא יותר סביר גם כן.
   • סלון או ספא: טכנאי מנוסה, שהוא טוב במלאכה שלהם יהיה הרגליים חלקות במשך שבועות.

    בסך הכל אני חושב שזה תלוי כמה כסף אתה מוכן או מסוגל להוציא, ואם לא אכפת לך לעשות את העבודה בבית. יש לקוות, אנחנו עושים את ההחלטה קל יותר לעשות.

    בחירת DIY לאירוע מיוחד

    אם אתם מתכננים לעשות את הרגל שלך שעווה עבור חופשה או אירוע אחר, תחילה לעשות תרגול מושב שבועות רבים לפני, כדי לראות אם אתה מסוגל ומוכן לעשות את השעווה. אם אתה לא תרגול הראשון לבלגן, קורא למינוי מקצועי ברגע האחרון אולי לא יעזור. מאחר והשיער צריך להיות לפחות 1/4 "אורך, השעווה שלך עלולה לגרום לשיער שבור.בנקודה זו, אתה לא יכול להיות זכאי שעווה, ואתה צריך להתגלח.

    בחירה עבור מקצועי

    ספר טוב מראש. לא רק יהיה לך סיכוי טוב יותר הזמן המועדף עליך ואת התאריך, אבל טכנאים טובים יותר לקבל מהר יותר. אז אם אתה ממתין עד הרגע האחרון, אתה יכול בסופו של דבר עם זמן לא נוח, טכנאי פחות מנוסה.

    מה אני צריך לצפות בבית מקצועי שעווה הרגל?

    כל סלון או ספא הגון יוביל אותך לחדר פרטי, ואת הטכנאי יעזוב את החדר בזמן שאתה להסיר את המכנסיים ולקבל מתחת לסדין על פנים או עיסוי המיטה. בעוד הטכנאי עושה את שעווה הרגל שלך, הוא או היא ינסו לשמור על הגוף שלך מכוסה ככל האפשר ולשמור על נוחות בעת הסרת השיער.

    No Replies to "אתה צריך שעווה הרגליים שלך בסלון או בבית?"

     Leave a reply

     Your email address will not be published.

     + 19 = 20