4 דרכים להסרת שיער בבית – insightyv.com

4 דרכים להסרת שיער בבית

שיער השחי מדרג שם למעלה עם אחד המקומות המטרידים ביותר להיות מטושטשת. אנחנו יכולים להסכים איתך כאשר אתה אומר ‘זה בורות’. רוב שיער השחי הוא על הצד העבה. משמעות הדבר היא כי ברגע שהוא שובר את פני העור לאחר זה הוסר, זה מורגש יכול להרגיש קוצני. זה עושה את זה אחד המקומות שבהם השיער מוסר לעתים קרובות.

ישנן כמה דרכים שונות לטפל בזה ממש בבית שלך, וזה יותר מאשר רק זמני. אנו עוזרים לתת לך עצה לקבלת התוצאות הטובות ביותר ועצות בטיחות עבור כל שיטה.

טריה Laser at Home

תמונה באדיבות אמזון

אור פועם משמש כדי לפגוע בזקיק השיער. עם רוב המערכות אתה צריך שיהיה קל עד בינוני צבע העור ואת השיער על העור כהה. בעוד שאתה יכול גם לקבל לייזר או IPL (אינטנסיבי פעמו אור) נעשה באופן מקצועי, ישנם מכשירים אתה יכול להשתמש בבית, כמו Tria לייזר (להשוות מחירים על אמזון) המוצג כאן.

(ראה את כל לייזר לייזר ו IPL להסרת שיער).

לקבלת התוצאות הטובות ביותר: כל חברה תיתן לך הנחיות ספציפיות לגבי מספר הפעילויות שבהן תוכל להשתמש בעצמך, כולל כמה שבועות לחכות בין כל פגישה. (לדוגמה: השתמש פעם בארבע שבועות במשך שישה חודשים).

עצות בטיחות: אתה חייב ליפול בתוך טווח הטון אור בהיר כדי להשתמש בבטחה באחד הדגמים האלה בבית. עור כהה יותר יכול לשרוף או שלפוחית. אלה הם מכשירי היי טק, כך לקרוא על כל ההוראות עצות בטיחות בזהירות רבה.

למה אנחנו אוהבים את זה: זה ה- FDA אישר להפחתת שיער קבוע. עם טיפולים חוזרים אתה צריך לראות פחות שיער, או השיער חוזר אחורה. ייתכן שתוכל להפסיק לחלוטין צורך להסיר שיער בבתי השחי שלך או לצמצם באופן משמעותי את מספר הפעמים בשבוע.

אלה שיש להם שיער סמיך כהה באמת מעריך כאשר השיער נעלם לחלוטין מן הזקיק. אין להם “צל” זה נשאר לעתים קרובות לאחר גילוח.
יותר ”

04
של 04

אפילטורים 101

epilators.jpg

קריסטינה וליקוביץ ‘/ גטי

גאדג ‘טים אלה לעשות את העבודה בשבילך, הסרת שיער ישר מתוך זקיק. בתי השחי יכולים להיות ללא שיער במשך שבועות.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר: בצע את כל הכיוונים מהיצרן להשתמש בתכונות שונות זה עשוי להיות כדי להפחית כאב או שבירה. 

עצות בטיחות: נקו ושמרו על המכשיר כדי למנוע פצעונים ושיער נשברים מעל או מתחת לפני השטח של העור.

למה אנחנו אוהבים את זה: שעווה ו sugaring גם להסיר שיער מן השורש, אך דורשים יותר מיומנות לעשות בבית. Epilators לעשות קצת זמן כדי להתרגל עם הרגשה וטכניקה, אבל הם נפלאים להסרת שיער מהירה יכול לעשות השקעה מצוינת.

No Replies to "4 דרכים להסרת שיער בבית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.