קעקוע Sexiest כתמים לנשים | insightyv.com

קעקוע Sexiest כתמים לנשים

דיו את עצמך פעמיים נחמד לבחור אחד מאותם 5 נקודות סקסיות עבור קעקוע בנות. נפילה איפשהו בין לראות ולא נראה, מקומות אלה להשאיר קצת את הדמיון. אתה יכול לצרוח או ללחוש לבוא עם קעקוע להציץ- a-boo ו להתהדר נשימות שלך עם דיו. חושב שקעקועים לא יכולים להיות לא בולטים? קדימה, להציץ.

קעקוע Sexiest כתמים לנשים

תמונה Cc באדיבות Volavale @ Flickr.
תמונה CC באדיבות Volavale @ Flickr

עצם הבריח הוא אזור יפה על כל סוג גוף. לא משנה מסגרת שלך להיות גדול או קטן אתה יכול להחניף את הנכסים שלך ולשפר את הפנים שלך עם קעקוע הבריח. עבור רוב צדדיות לבחור עיצוב זעיר שמדבר אליך. ירח, חצי סהר, פרסה או סמל גלגל המזלות יכול להיות מוסתר על ידי ענק chunkky שרשרת, צעיף או turtleneck בכל פעם שאתה רוצה להסוות את הדיו. זכור אזור זה יכול להיות קצת עדין בהתאם מה אתה בוחר דיו כדי לוודא שאתה עובד עם האמן שלך כדי לעצב חתיכה כי הוא מתאים.

02
של 05

קיבה תחתונה

קעקוע Sexiest כתמים לנשים

תמונה מליסה Dret @ פליקר.
תמונה CC באדיבות מליסה דרט @ פליקר

כדי לשפר את הקימורים ואת טופס נקבה לשקול הצבת טאבו זכות קעקוע מעל unmentionables שלך. קעקועים בטן תחתון הם אפשרות מתאימה אם אתה מרגיש בנוח עם הגוף שלך גם מציאותי על איך העיצוב עשוי להיראות מאוחר יותר אם אתה חווה תנודות משקל. עם זאת, קעקועים הבטן הם עדיין בחירה סקסית ללא ספק, כי צריך להיחשב אם אתה רוצה קל להסתיר עיצוב. דובדבנים מתוקים, ארנבות פלייבוי, ו felines הם רעיונות קעקוע פרובוקטיבי שיכול לצאת לשחק מתי שתרצה; עם מי שאתה רוצה.

03
של 05

יָרֵך

קעקוע Sexiest כתמים לנשים

תמונה של ברטו @ פליקר.
תמונה של ברטו @ פליקר

הירך הפנימית היא אזור ארוגני מאוד ומפתה נקודה דיו להסתיר ולחפש קעקועים. כל עוד אתה יכול להישבע מכנסיים קצרים וחצאיות קצרות זה קעקוע יכול לשחק להציץ- a-boo לכל החיים עבור אלה מחפיר של התחייבויות בדיו. נשים רבות להפוך קעקועים הירך קטן לתוך הבדים הגוף גדול בעוד אחרים לשמור את זה פשוט וקל כדי לכסות. יש הרבה אפשרויות עיצוב שפועלים יפה על הרגליים. שקול דרקונים, נחשים, פיניקס, טווס או נוצות עיצובים עבור מגע פנטסטי או ללכת לבית הספר הישן ולשלם מחווה הקימורים שלך עם בחורה pinup.

04
של 05

באמצע חזרה

קעקוע Sexiest כתמים לנשים

תמונה Cc Robynlou8 @ Flickr.
תמונה Cc RobynLou8 @ Flickr

שכח את חותמת הנווד ואת להתהדר חזק והגדיר שלך בחזרה עם קעקוע סקריפט ימין מתחת לקו החזייה שלך כדי להדגיש את העקומות הנשיות שלך. עבור קצת אדירות לבחור דיו שחור על עיצובים צבעוניים. עיצובים סקריפט רבים כוללים פסוקים פופולריים בתנ”ך, שירים או רגשות רומנטיים. אם אתה לתוך שינוי הגוף ואת רוצה להוסיף מגע של ארוטיקה לסגנון האישי שלך, מחוך פירסינג יכול לעזור להשלים את המראה שלך. עבור קעקועים מעוררי השראה, לחשוב על משהו פרובוקטיבי או תלמיד בית הספר כמו קשתות, לבבות, פגיונות, גופנים צרפתיים, תליונים, שרשרת או שלד מקשים.

05
של 05

כָּתֵף

קעקוע Sexiest כתמים לנשים

תמונה Cc באדיבות MadalynChristine @ Flickr.
תמונה Cc באדיבות MadalynChristine @ Flickr

הכתפיים יכול להיות אזור חינני מאוד של הגוף הנשי מה שהופך אותם למקום אידיאלי עבור עיצוב קעקוע בולט. אתה יכול לשחק עם הרעיון של כנפיים, כוכבים וענפי דובדבן מדורגים אם אתה רוצה סגנון קעקוע פשטני, או לבחור היפנים השראה קוי או יצורים מיתיים לסצינה פנטסטית. אלא אם כן אתה באופן קבוע חשוף את הכתפיים בחשיפת טנקים או טיז, קעקוע הלהב יכול להישאר אמא בכל פעם שתרצה (אשר לא יכול להיות לעתים קרובות).

No Replies to "קעקוע Sexiest כתמים לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    38 + = 39