האם קעקועים Scabbed רגיל? | insightyv.com

האם קעקועים Scabbed רגיל?

האם קעקועים Scabbed רגיל?

קעקועים Scabbing לקרות, זה נורמלי? האם זה בטוח לבחור גלד?

רובנו מבינים כי הסרת גלדים לפני שהם מוכנים יכול לגרום הצטלקות, אבל זה בדרך כלל לא מספיק כדי להרתיע אותנו לעשות את זה בכל מקרה. מי יודע למה אנחנו מרגישים את הדחף הבלתי נשלט הזה לחפור בגלדים שלנו, גם אם זה גורם לכאב או לדימום, אבל זה נראה משהו טבוע בנפש שלנו. אז, הפיתוי הוא לא פחות כאשר אנו מקבלים גלד על קעקוע, למעשה, זה יותר גרוע.

ערימה גדולה ומכוערת של דם ומיובש לא נראית אטרקטיבית על קעקוע יפה. הדחף לסלק את העיניים המעוררות ולהחזיר את הקעקוע ליופיו המקורי הוא בלתי נשלט. אבל אני כאן כדי להזהיר אותך; קטיף זה יכול להרוס את הקעקוע שלך.

כאשר אתה בוחר גלד על קעקוע, זה יכול לקחת את הדיו עם זה ולהשאיר לך עם צלקת מכוער דיו במקומו. בהתאם לחומרת הנזק, זה לא יכול להיות אפשרי עבור אמן הקעקועים שלך לתקן את זה. אם הם יכולים לקעקע בחזרה את הצלקת, יש סיכוי טוב זה עדיין לא ייראה טוב כמו הצביעה המקורית. עדיף להשאיר את הגרד לבד ולחכות שהוא ייפול מעצמו, קשה ככל שיהיה.

זהירות לאחר כביסה או מקלחת

לאחר להתקלח, ייתכן שתבחין כי גלדים הם רכים מאוד. הם יכולים לספוג הרבה מים ולהיות קרועים בקלות, אפילו רק על ידי החלת קרם לאחר מכן או להתייבש קצת יותר מדי.

היה עדין מאוד על הגרד עד שהגיע הזמן להתייבש, לפחות חצי שעה. לאחר מכן ניתן להחיל קרם על הקעקוע שלך. ריכוך גרב עם כמות קטנה של קרם יכול להפחית את הכאב משיכה נגד העור, אבל אתה עדיין לא רוצה שזה יגיע עד שזה מוכן.

סימנים של זיהום

גלדים יכולים, למרבה הצער, להיות מקום הולדתו של זיהום.

אם אתה יכול לראות מוגלה נוטף מתחת לגלד, אם זה מאוד רך ו / או חם למגע, או אם יש אדמומיות סביב הגלד, אתה יכול להיות מתחיל לקבל זיהום. החלת חם דוחס (חם כמו שאתה יכול לעמוד) יעזור להוציא מוגלה. הוספת מלח ים לדחוס חם יכול גם לעזור לצייר את זה בצורה יעילה יותר. לאחר מספר דקות של דחיסות חמות, יש ליישם משחה או ריסוס אנטיבקטריאלי, אנו ממליצים על תרסיס Bactine, המכיל גם לידוקאין כדי להקל על הכאב והגירוד. אם הזיהום אינו משתפר תוך יום או יומיים, ראה את הרופא שלך. בשלב זה, בריאותך חשובה יותר משמירה על מראה הקעקוע.

No Replies to "האם קעקועים Scabbed רגיל?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 4 =