גברים ונשים בוגרים חולקים את סיפוריהם ותמונותיהם | insightyv.com

גברים ונשים בוגרים חולקים את סיפוריהם ותמונותיהם

גברים ונשים בוגרים חולקים את סיפוריהם ותמונותיהם

קעקוע – אמנים שונים, בעיקר מרטין – לאקי סטארס – סן חוזה, קליפורניה ושאנון – סימני אמנות – סן חוזה, קליפורניה
אספן: לינדה

אני אהיה פונה 63 בחודש הבא וקיבלתי את הקעקוע הראשון שלי בגיל 60. זה חתיכת פלאש מאולפן פופולרי בעיר וזה מעל הקרסול החיצוני שלי.

שלושה חודשים לאחר מכן קיבלתי קעקוע של סימן השמש שלי, דלי, על זרועי הימנית. ואז שמתי את השמש על הגלים. אחרי זה היה לי 6 כוכבים הוסיף, מפרק כף היד שלי לתוך העיקול הפנימי של המרפק שלי בעצם צורה של ס אז הלכתי להוואי בטיול ונעצר על ידי סטודיו קעקועים המקומי והוסיף הרבה כוכבים לחצות נקודות כדי להפוך זה נראה יותר אוורירי. אחר כך קיבלתי מערבולות שנוספו כדי להפוך אותו לתוך S ולמשוך אותו יחד ולא נראה כאילו הוא צף. אחר כך הוספתי את הירח שלי ואת השלטים העולים, עוד חמישה כוכבים ועוד סדרה של מערבולות.

זה הפך להיות משמעותי מאוד בשבילי. אני אימצתי את הראשון 6 כוכבים קיבלתי מקועקע היו במקרה 2 שבועות לפני שקיבלתי את שיחת הטלפון כי אמא שלי הלידה נמצאה. גיליתי שלאחותי התאומה ולי יש אחות למחצה ואחיה למחצה. אמא שלנו היא עכשיו בת 87 ואני נפגשתי איתה 3 פעמים. לא יאומן, היא גרה 25 מייל ממני. בלילה שעשיתי את השיחה הראשונה לאמא מלידה וגיליתי על אחים שלי, חבר שהיה כאן אמר, “עכשיו אני רואה למה יש לך 6 כוכבים: אתה, התאום שלך, אחות למחצה, אח למחצה, אם הלידה ואת אב הלידה! ” מאוחר יותר, הוספתי 2 כוכבים מיוחדים לאמי ואמי המאמצת. אני מצרף תמונה של אמת היד המקועקעת שלי. אני מקווה, אתה יכול לראות את זה טוב.

היצירה על זרועי היתה כולה שלי, קצת בכל פעם יותר משנה וחצי. זה היה הלם אמיתי בהתחלה יש קעקוע לא כל כך עדין על המקום הייתי רואה את זה כל יום (אחד על הקרסול שלי אני בקושי שם לב) והייתי די בהכרה בהתחלה, אבל עכשיו אני מאוד גאה בזה (במיוחד מאז יצרתי את העיצוב) ואת רוצה להראות את זה.

02
מתוך 10

חתול

גברים ונשים בוגרים חולקים את סיפוריהם ותמונותיהם

קעקוע על ידי ריץ ‘עשיר – מרקורי קעקוע – Glenside, הרשות הפלסטינית.
אספן: Cat

אני אישה בת 48 שתמיד היה מעוניין לקבל קעקוע, אבל מעולם לא היה עצב או ידע מה אני רוצה לקבל בדיו לצמיתות על הגוף שלי.

ובכן, לאחר בת העשרה נתן לי את “השראה” עבור הראשון מאוד שלי בגיל מבוגר של 45! שמש שבטית פשוטה מאוד על כתף השמאלית שלי ואני הייתי מכור! האמן שלי, ריץ ‘, אמר לי בפגישתנו הראשונה, “אתה תחזור, אני יכול לספר!” למותר לציין, הוא צדק! יש לנו רק השלים את החלק הראשון של הרגל שלי “שרוול”. חלק זה מורכב יפה, צבעוני calla חבצלות ו splashes של מים משולבים סביב 2 דמויות kanji הקיים עשירים כבר עשה על החלק החיצוני של הרגל שלי. החלק הבא יכלול קרדינל אדום. עדיין לא החלטנו אם זה יהיה בטיסה או מנוחה על ענף עץ. זוהי גם חתיכת הצבע הראשונה שלי. אני מעריץ גדול של שחור ואפור, אבל אני אוהב את הפרחים הצבעוניים שלי!!

אני נהנה כל דבר על תהליך הקעקוע. נאמר לי על ידי האמן שלי כי אין לקוחות אחרים שלו כמו סקרן או לשאול שאלות רבות כמו שאני עושה כל פעם יש לנו פגישה. אני נהנה לראות אותו להגדיר את הפגישות שלנו, הכנה מכונת הקעקוע שלו לערבב את צבעי דיו, וכו ‘, וכו’, וכו ‘! אני חושב שאני הופך קעקוע “groupie”!

03
מתוך 10

רוג’ר

גברים ונשים בוגרים חולקים את סיפוריהם ותמונותיהם

אספן: רוג’ר

קיבלתי את הקעקוע הראשון והיחיד שלי בספטמבר האחרון ביום הולדתי ה -48. אחותי בת ה -53 קיבלה את זה בשבילי. היא סיפרה לי לפני כמה שנים שאם אצליח למצוא את הדפוס שהיא תשיג אותו בשבילי. חזרתי לאינדיאנה לבקר עם הדפוס שלי ביד. חזרתי לקליפורניה עם גלגלת על השוק שלי. אהבתי את הברווזן מאז שהייתי בן עשר. אני יודעת שלעולם לא נמאס לי.

04
מתוך 10

סקוט

גברים ונשים בוגרים חולקים את סיפוריהם ותמונותיהם

אספן: סקוט

זוהי תופעה מקובלת. מציאת מטבעות הוא מסר של אדם אהוב מ”הצד השני “. אני כבר למצוא מטבעות במשך 9 שנים, מאז הבן שלי מת בתאונת דרכים איומה. בטח יש לי 200 מהם! והם תמיד במקומות המוזרים ביותר. על הכתף של הכביש, על שביל, וכו ‘אני כמעט תמיד למצוא אגורה במהלך מרוץ (אני רץ). אני עוצר לאסוף אותם, וכמעט רמסו אותי אחרי הרצים.

היה לי את האגוז הזה על פרק ידי, (הייתי בן 48) בנקודה שכיסתה בדרך כלל את השעון שלי. הצללית היא הבן שלי במקום רוזוולט. עכשיו בכל פעם שאני צריך להסיר את השעון שלי, אני מוצא שקל.

זה תמיד גורם לי לחייך.

05
מתוך 10

קארי

גברים ונשים בוגרים חולקים את סיפוריהם ותמונותיהם

קעקוע על ידי ג ‘ף Bosco McManus – טרופי קעקוע – אורמונד ביץ’, פלורידה.
אספן: Kari

קיבלתי את הקעקוע הראשון (ורק!) שלי בגיל 51. תכננתי לעשות את זה ליום הולדת 50 שלי, אבל הזמן הנכון לא הציג את עצמו. אני אחות אונקולוגית במרפאה המטפלת בחולים עם מיאלומה נפוצה. זהו המנהיג בטיפול בסוג זה של סרטן ויש לנו חולים מכל רחבי העולם לבוא אלינו לטיפול, בדרך כלל להישאר בעיר במשך חודש או יותר בכל פעם. אנחנו מכירים את המטופלים שלנו ואת המשפחות טוב מאוד וחלקם אפילו להיות חברים טובים.

לפני כשלוש שנים התקרבתי לאשתו של אחד החולים שלנו. יום אחד, הזכרתי שאני הולך לקבל קעקוע שלי 50 ואשתו אמרה שהיא תמיד רוצה לקבל אחד גם. מאז ואילך, תמיד דיברנו על קבלת הקעקועים שלנו באותו זמן.

הלכתי לבקר אותם בדייטונה עבור עצרת האופניים השנתית “Biketoberfest” בשנת 2006 ובשבת בערב של האירוע, בעלה (המטופל שלי), לקח אותנו לאולפן קעקועים. הצייר שלי פירש את הפרשנות שלו וזה היה מושלם. אבל טוב ככל שהציור הראשוני היה, התברר שהתבנית היתה טובה מכפי שיכולתי לדמיין. דמיינתי כמה עיניים חתול אינטנסיבי מסתכל מבעד להבות סגולות אבל האמן באמת לכדו את מה שאני רוצה לתאר. באותו זמן, המטופל שלי לא יכול לקבל קעקוע בשל הטיפול שלו, כך בשבוע שעבר, טסתי אל דייטונה כדי להפתיע אותו ליום ההולדת שלו לקחת אותו כדי לקבל קעקוע שלו! הייתי עושה טוב על ההצהרה שעשיתי בזמן שאני היה מקועקע … “אני אשיג אותך על זה!”. (יש לי סובלנות כאב גבוהה מאוד אבל היו כמה פעמים זה היה די ouchy להיות במיקום זה.) אז עכשיו, כל שלושתנו יש קעקועים שלנו ואת הנסיבות סביב איך הגענו אותם חותמות נוספות החברות שלנו.

06
מתוך 10

ברברה

גברים ונשים בוגרים חולקים את סיפוריהם ותמונותיהם

אספן: ברברה

הייתי 53 כאשר קיבלתי הראשון שלי יהיה לחגוג את יום הולדת 61 שלי עם # 4.

לכל אחד יש משמעות מיוחדת לי והם נמצאים במקומות שאינם גלויים לכולם כי הם דבר מאוד אישי לי. אני גם מתכנן חתונה ואירוע ואני לא בטוח מה הלקוחות שלי יחשבו על סבתא זו עם קעקועים. כאשר הבת הבכורה שלי גיליתי שיש לי מידה היא זועמת, לא בגלל שהיה לי אחד, כי לא סיפרתי לה! מצחיק איך זה עובד.

אני מעולם לא הצטערתי יש לי את הגוף ואת הגוף למעשה קעקוע יום ההולדת שלי יהיה הלוגו של המלון אני עובד ב באחה מקסיקו ואת הבוס שלי הוא משלם על זה. אני אוהב את מלון לה פונדה וספא שבו אני עובד אז זה רק הולם שיש לי את זה מוטבע לנצח על הגוף שלי. אם אתם מעוניינים לראות את הגוף שלי אני אשמח לשלוח תמונות כי אני מאוד גאה בהם.

יש שאלו למה אני אפילו טרח לקבל אחד ב 53. ובכן זה אחד קל. כי יכולתי, חוץ מזה, אם אני קיבלתי אחד כשהייתי 20 זה בטח לא ייראה טוב עכשיו אבל כשאני אמות הקעקוע שלי עדיין ייראה ממש טוב.

07
מתוך 10

סטיבן

גברים ונשים בוגרים חולקים את סיפוריהם ותמונותיהם

אספן: סטיבן

קיבלתי את [קעקוע] הראשון שלי ב 56 לאחר ניתוח לב פתוח. חשבתי למה לחכות עוד lifer קצר לחכות כשהייתי צעיר יותר בבית המשפחה שלי היה מקושט בתפאורה אסיאתי היה לנו פסל של בודהה שמח בחדר המגורים. אין צורך לומר את העיצוב נעלם אבל הבודהה עדיין איתי. אחותי ניסתה לגנוב אותו ללא הועיל. ואז בשנת 1969 הלכתי וייטנאם ואחרי כמה חודשים גילחתי את הראש שלי על מעז וכאשר הלכתי ברחוב המקומיים קראו לי Buddhaman פתאום היה לי כינוי שדבק עד היום את לוחית הרישוי שלי אומר בודמון זה כל מה שהיה זמין אז עכשיו אני בודאמון. שתי הבנות שלי מבוגרות יש קעקועים יש אחד 11 השני רק 1 אז זה הופך להיות דבר משפחתי.

08
מתוך 10

ג ‘ים

גברים ונשים בוגרים חולקים את סיפוריהם ותמונותיהם

קעקוע על ידי סקוט – קעקועים של נעליים – Schuylkill הייבן, הרשות הפלסטינית.
אספן: ג’ים

רציתי לספר לך את הסיפור שלי על מקבל קעקוע הראשון שלי אחרי 40. קיבלתי את הראשון שלי ב 47 לחגוג את שני הילדים שלי. לפני כן, המחשבה מעולם לא עלתה על דעתי.

התיבה הראשונה שלי היתה תנין ושני לבבות – השם של הבן שלי הוא Gator (4 שנים באותה עת) ואת שני הלבבות היו עבור הבת שלי Gracie (3 yrs הישן). הם אוהבים את חיי! בשנה שלאחר מכן, דברים לקחו את התור עבור הגרוע ביותר כאשר אשתי ואני נפרד לאחר נשוי במשך שש שנים. הדבר הכי קשה היה לא להיות מסוגל לראות את הילדים שלי כל יום; לנשק אותם לילה טוב ולפני שיצאתי לעבודה בשעות הקטנות של הבוקר; חסר הרבה של spur הקטן של רגע / יום לחוויות יום.

הצעד הבא שהחלטתי לקבל הוא פרצוף נמר (על חוזק וסבלנות). ואז בא הדרקון הראשון שלי (דרקון כחול סיני מלכותי) עם זנבו מכורבל סביב גייטור ולבבות להגנתם. ואז הגיע סצינת הנמר על גבי, עוד דרקון (ירוק) על הזרוע השנייה ובחזרה, וחזרה למלא את הזרוע העליונה עם הנמר עם סצינת ג’ונגל מלאה עם זבוב דרקון. נכון לעכשיו, אני בתהליך של מקבל דרקון שלישי (צהוב) עם דרקונים אחרים ולמלא את הזרוע העליונה.

את tats יש לי די עסוק למדי בשנים האחרונות. כל העבודה נעשתה על ידי סקוט ב נעליים של קעקועים ב Schuylkill הייבן, הרשות הפלסטינית. הסימבוליזם של כל אחד מהם פגש את כוחו ואת כוחו הפנימי של העצמי כפי שהוא נוגע לי ולילדי ולהתמודד עם עליות ומורדות החיים. פגשתי הרבה אנשים נהדרים הקשורים לעולם הקעקוע ולראות כל כך הרבה טלאים מדהים נעשה – יש לך תמיד לחשוב על מה דיו יהיה הבא. אני עכשיו 51 ועדיין הולך חזק.

09
מתוך 10

קרלה

בשנת 1999, כשהייתי בן 53, קיבלתי כמה חדשות רפואיות רציניות באותו יום – ממוגרפיה חזרה עם כמה תמונות בנוגע לתמונות – והן היו צריכות שאני אבחן שוב. רופא העור שלי מצא משהו שחשבה שהיא מלנומה, והיא לקחה דוגמה לבדיקה. שני הדברים האלה התרחשו בתוך פרק זמן של שעתיים באותו יום. הייתי צריך לחכות שבועיים עד שהביופסיה של העור תחזור, וזה היה השבועיים הארוכים ביותר של חיי. ביליתי הרבה זמן לחשוב על מה שחשוב לי ומה לא – ומה אני עדיין רוצה להשיג.

כשהגעתי ל”כול ברור” על שני נושאים רפואיים, כשבועיים לאחר מכן, הרגשתי כאילו עמדתי בפני המוות וניצחתי. הקמתי את מועדון “לא מת”. כמה מחברי, שעמדו בפני רגעי חיים ומוות דומים, וסיפקו לי את התמיכה הרגשית שהייתי זקוק להם באותה תקופה. החלטתי כי תהיה רק ​​אחת לשנה דמי חבר. כולנו היינו צריכים להחליט (שנה מראש) על דבר אחד שתמיד רצינו לעשות – אבל אף פעם לא עבדו מספיק אומץ או הסתובבו – וכתבו את זה והכניסו אותו לקופסה … ואז לעשות את זה.

הראשון ברשימה שלי היה קעקוע. תיכננתי לקבל אחד לפחות 20 שנה, אבל תמיד דיברתי את עצמי מתוך זה. מאז אני אמן, עיצבתי את עצמי ולקחתי אותו אל בית הקעקועים המקומי. ובגיל 53, קיבלתי את הקעקוע הראשון – ועד כה – רק. מאז, עשיתי דברים גדולים וקטנים. כמה אני נשאר למעלה, וכמה עשיתי רק פעם אחת, אבל הדבר הראשון – קעקוע – היתה תחילתה של חגיגת החיים בשבילי.

10
מתוך 10

יוני

לפני שלוש שנים הבן שלי איבד את העבודה שלו והוא ניסה דרכים רבות ושונים לעבודה – אבל סולם השכר בפנסילבניה הוא די נמוך. כשהיה בדלאוור הוא היה מפקח על מפעל עופות, והוא עבד במשרה חלקית בחנות קעקועים בחוף רחובות. הוא ניגש אלי וביקש ממני להשקיע בו פתיחת חנות קעקועים – הסכמתי.

בסופי שבוע הייתי עובדת בשבילו בחנות. גדלתי בדור שבאמת לא הזדהיתי עם קעקועים – אבל ככל שראיתי אותו עובד יותר, כך הגעתי יותר להעריך את האמנות. אז רק בגיל 50 ישבתי וקיבלתי את הקעקוע הראשון שלי. אז מהירך אל הברך, הקעקוע שלי מכסה את כל הוורידים של העכביש שלי – ואני אוהב את זה – לפחות אני כבר לא צריך להסתכל על כל הקווים הסגולים האלה. אז – בכל מקרה עכשיו יש לי דיוקן על היד השמאלית שלי רבע שרוול לימיני וכמה דובים על הרגליים האחרות שלי – שוב כדי להסתיר ורידים עכביש. עכשיו אני אוהב קעקועים!!!

No Replies to "גברים ונשים בוגרים חולקים את סיפוריהם ותמונותיהם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    42 + = 44