למעלה חמישה סוגים של סגנונות קעקוע | insightyv.com

למעלה חמישה סוגים של סגנונות קעקוע

לפני שאתה ראש לחנות קעקוע, לבלות קצת זמן הולך על סוגים פופולריים של סגנונות אמנות קעקוע כדי להבטיח לך לבחור עיצוב קעקוע שמתאים ההעדפות האישיות שלך ואת הטעם. אמנם ייתכן שלא יודע איזה סגנון קעקוע אתה מפואר, ככל שאתה לחקור טכניקות אמנות אתה חייב לראות קצת דפוס האינטרסים שלך.

מ דרקונים וקעקועים אסיאתיים עשירים המורשת והתרבות, קעקועים יש מבט מסוים על ההיסטוריה שיכולים למקם אותם לקטגוריות שונות.

התייחס לגוף שלך כמו שאתה עושה כל צורה אחרת של אמנות ולהיות בטוח לך לחקור את כל סגנונות אמנות שונים ופרשנויות לפני שאתה עושה סימן קבוע. בעוד שבתי הספר השבטיים והישנים של בית הספר הם חלק מהצורות הפופולריות יותר, קעקועים של דיוקנים שחורים ואפורים הם בחירה נצחית אם אתה אוהב פרטים יפים.

רענן את הידע שלך אמנות למצוא את סגנון הקעקוע האמיתי שלך, ואתה תהיה צעד אחד קדימה בעיצוב קעקוע מושלם.

ברגע שיש לך לצמצם את סגנון האמנות שלך, אתה יכול להתחיל למצוא אמן המתמחה בסוג זה של קעקוע. משם אתה יכול לחקור רעיונות עיצוב כדי לשפר עוד יותר את פיסת הגוף שלך ולהעשיר את משמעותו.

למעלה חמישה סוגים של סגנונות קעקוע

קו שחור שחור ואפור קעקועים שמקורם בקהילות Chicano של מזרח לוס אנג’לס במהלך 1970. השימוש במחט בודדת נוצר קווים עדינים עם הצללה חלקה ומתוחכם בגוונים שונים של שחור ואפור. פעם ידוע לשמצה בין חברי הכלא, היום אלה רישומים אמנותיים כוללים ורדים, הנצחה חתיכות דיוקן.

02
של 05

ביומכניקה

למעלה חמישה סוגים של סגנונות קעקוע

תמונה cc micael קעקוע @ Flickr.
תמונה cc micaeltattoo @ flickr

עבור הארדקור Sci-Fi או סוגים תעשייתיים, קעקועים biomechanical הם בחירה קשה. מתואמים עם בשר קרוע או חלקים רובוטיים, אלה סוגים של קעקועים נראים הכי טוב כאשר הניח על שרירי חלקים של הגוף. תחשוב על הרגליים, הידיים, או אפילו קעקוע הצוואר, ולאחר מכן לקבל השראה על ידי מכונות פנטסטי עבור עיצוב קעקוע. אתה יכול לבחור לצייר את העיצוב בעצמך או חנות ברחבי עבור מיומן ביומכניקה קעקוע אמן.

03
של 05

אסיה

למעלה חמישה סוגים של סגנונות קעקוע

הצג את היופי הפורח שלך.
תמונה Cc באדיבות Mytat_2s @ Flickr

אהובים ברחבי העולם על היופי שלהם צבעוניים ועיצובים ועיצובים, קעקועים אסיאתיים כוללים סמלים שפה אמנות גוף מלא תיאורים של דגים קואי, קעקועים פריחת הדובדבן ואת קעקועים דרקון נמר. נשים גיישה הם עוד עיצוב קעקוע פופולרי אם אתה רוצה לכבד את הסיכות קופצים של העולם המזרחי.

04
של 05

שִׁבטִי

למעלה חמישה סוגים של סגנונות קעקוע

תמונה CC micael קעקוע @ Flickr.
תמונה cc micael קעקוע @ Flickr

המתאר תרבות עשירה ומשמעות מן ההיסטוריה האינדיאנית, קעקועים שבטיים הפך חתיכת זרוע מאוד פופולרי בשנות ה -90 ואיבד הרבה מהמשמעות שלהם בתהליך. קעקועים שבטיים אמיתיים קעקוע פרקטיקות נחשבים לעתים קרובות טקסי המעבר עשויים לערב נזירים, ברכות, ועוד כואבת כף יד שיטות קעקוע. עשיר משמעות רוחנית, קעקועים שבטיים סימן חלק אחד של החיים למשנהו.

05
של 05

בית הספר הישן המסורתי

למעלה חמישה סוגים של סגנונות קעקוע

ncvia carballo.
ncvia carballo

מסורתית וישנה קעקועים הספר משמשים לעתים קרובות להחלפה ואת העיצובים שלהם כוללים קעקועים נשר, סיכות למעלה בנות, ספינות, עוגנים. מאת חתיכות זיכרון לאהוב קעקועים פאר, אחד האמנים הפופולריים ביותר שהתמחתה ביצירת סוג זה של סגנון הקעקוע הוא נורמן קית קולינס, הידוע גם בשם המלח ג ‘רי. אתה יכול לקרוא עוד על המלח ג ‘רי ולחקור את ההיסטוריה של קעקועים הספר הישן כאן.

No Replies to "למעלה חמישה סוגים של סגנונות קעקוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    23 − 17 =