הטוב ביותר קעקוע ערכות נושא עבור סימבולינג אהבה | insightyv.com

הטוב ביותר קעקוע ערכות נושא עבור סימבולינג אהבה

האם אתה רוצה דרך אמנותית להראות מסירות שלך המאהב שלך? למה לא לבחור אחד של הדף נושא אהבה קעקועים? בין אם זה להיות לב, רגש או ציפורים, יש דרכים רבות להביע את נושא האהבה דרך אמנות הגוף.

איש and woman holding hands to form a heart tattoo

באהבה לצילום / Getty Images

שום דבר לא אומר אהבה כמו קעקוע לב. כמובן, אתה יכול לשים קעקוע לב בכל מקום, ואת המקום הפופולרי ביותר הוא על bicep בסגנון בית הספר הישן קעקוע. אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לצאת מחוץ לנורמה ולעשות משהו קצת ייחודי עם מיקום קעקוע הלב.

שקול לשים כמה לבבות חמודים על פרק כף היד הפנימי שלך במקום. אפשרות נוספת היא קעקוע לב של זוג. אם אתה רוצה קעקוע תואם או קעקוע של מאהב ללא שמות קעקוע, לבחור את הלב הפופולרית על כל אחד מכם הופך להיות שלם כאשר אתה במקום את החלקים יחד. זה עובד היטב על הידיים או עיצובים היד.

02
של 07

נעל ומפתח

הוא או היא יש את הלב שלך, עכשיו לזרוק את המפתח! נעל וקעקועים מפתח הם רעיון יצירתי זוגות הרעיון. הוסף קצת אלגנטיות ויקטוריאנית לעיצוב שלך עם מפתח בסגנון שלד לבחור סגנון Steampunk. התפסים נמס, מפתחות, או ברגים מופעל steampunk יוסיף עניין מוזר העיצוב שלך.

כדי לשמור את קעקועים נושאים שלך במראה רגיל, במקום אותם במקום שהם יתאימו יחד, כגון על הידיים.

03
של 07

ורדים

אִשָׁה with rose tattoo on shoulder

ראפיקסל / גטי

רוז קעקועים הם אחד העיצובים פרח הפופולרי ביותר מסיבה טובה.

מ ורד צהוב שחוגגת את מדינת טקסס הגדולה ורד לבן שחוגגת את טוהר האהבה והנישואין, תמיד יש מקום לקעקוע ורדים.

04
של 07

פסוקים וציטוטים

ציטוטים וקעקועים פסוקים רומנטיים הם הדרך המושלמת להביע את האהבה שלך. קעקועים סקריפט ניתן להציב במקומות רבים, כגון באמצע הגב, הכתפיים, ואת פרק כף היד.

חשבו על שירים משירים אהובים, ספרים, ציטוטים לסרטים, או שמות חיית המחמד שלכם זה לזה. כדי להוסיף נופך של נוסטלגיה לעיצוב שלך, למה לא לבחור גופן מכונת כתיבה ישנה או לקעקע את כתב היד של המאהב שלך?

05
של 07

דיוקנאות יקיריהם

מְקוּעַקָע man and daughter planting flowers

קווין קוזיצקי / גטי

בעוד קעקועים דיוקן שחור ואפור הם הבחירה המועדפת על שילוב החיים כמו ריאליזם לאמנות הגוף שלך, אתה יכול גם לכבד אדם אהוב עם חתיכה פחות מפורט לבחור קעקוע צללית ממוסגר וינטאג ‘ממוקם בתוך מסגרת סגלגל מקושט במקום.

זוגות יכולים להיות שניהם צלליות תואמות, והיא יכולה להוסיף כמה גפנים ופרחים למסגרת שלה כדי להפוך אותו קצת יותר נשית.

06
של 07

להקות חתונה

חלופה פופולרית להקות חתונה מסורתיות, קעקועים טבעת תואמים הם בחירה זוגות ברורים.

בין אם אתה לובש תכשיטים על גבי העיצובים שלך או ללבוש את נדרים בדיו במקום, להקה פשוטה, פסוק של אהבה או סמלים תואמים ניתן לקעקע על האצבעות שלך כביטוי של אהבה ומחויבות שלך.

07
של 07

זוג יונים

אִשָׁה with two birds tattooed on shoulder

תמונה ברזולוציה גבוהה יותר

האם אתה מחפש דרך מודרנית יותר להביע את האיחוד שלך עם קעקוע תואם? חפש את הטבע עבור אוהבי בהשתתפות ואתה תמצא כמה ציפורים כי להזדווג לכל החיים. מנשרים וברבורים ועד יונים צבים ופינגווינים, ציפורים של נוצה נדבקות זו לזו.

קעקועים נוצה להמשיך להיות אחד העיצובים הפופולריים ביותר קעקוע המתעוררים. בין אם אתה משתמש נוצה אחת או את הציפור כולה, להוסיף פסוק על העיצוב שלך על אהבה, ויש לך אפילו משמעות עמוקה יותר.

No Replies to "הטוב ביותר קעקוע ערכות נושא עבור סימבולינג אהבה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 65 = 68