הדרך הנכונה להגן על קעקועים שלך מן השמש – insightyv.com

הדרך הנכונה להגן על קעקועים שלך מן השמש

טיפול קעקוע הקיץ הוא חיוני אם אתה רוצה להאריך את היופי ואת החיוניות של הקעקוע שלך. גם אם הקעקוע שלך נמצא במקום דיסקרטי והאם או לא השמש מסתתרת מאחורי העננים, להגן על הדיו שלך ולשמור אותו מודגש עם טיפים אלה עצות קעקוע.

Friday
של 04

החל Sunblock

אִשָׁה applying sunblock to man's tattoo

ג ‘ון ג’ וסינה / Getty תמונות

Sunblock הוא הצורה הטובה ביותר של הגנה מפני סרטן העור ושאר העור מזיק השפעות העור כגון wrinkes או עור כתם.

אם יש לך קעקוע ואתה בחוץ בשמש אתה צריך להחיל sunblock ליברלית אחרת הקעקוע שלך יהיה לדעוך במהירות ולאבד את הפרטים חי. שילמת על אמנות הגוף שלך, כדי להגן על זה עם sunblock כי יש מינימום של SPF 30 ו להחיל מחדש כפי שהורה.

02
של 04

ללבוש בגדים לכסות דיו שלך

ללבוש שכבה קלה של בגדים כאשר אתה בשמש ישירה כדי לסייע במניעת חשיפה לטווח ארוך הקעקוע שלך.

בדים קלים כמו כותנה גזה יאפשר לעור לנשום תוך הוספת שכבת תוספת של הגנה על העור שלך. אם אתה לא יכול להישאר בצל, זה מכשול נוסף יעזור לשמור על צבע קעקוע שלך בהיר.

03
של 04

שמור על הקעקוע החדש שלך מתוך השמש

למרות ההתרגשות סביר תצטרך להראות את הקעקוע החדש שלך, שום דבר לא יכול להיות גרוע יותר מאשר הפשטת עד הביקיני שלך לחשוף חותמת הנווד שלך או להוריד את החולצה כדי להתהדר בית הספר הישן Pin-Updesign לפני שהוא מלא ריפוי.

קעקועים צריך לפחות 10-14 ימים של זמן ריפוי לפני החשיפה לשמש. בצע את ההוראות המפורטות של האמן שלך אחרי הטיפול בחוץ ולזכור, אף פעם לא חשיפת קעקוע חדש שלה “ריפוי הבמה על קרני ישירה.

על ידי עוזר לקעקוע שלך להחלים כראוי תוכל להבטיח תוצאה סיים טוב יותר קעקוע אתה יכול להיות גאה כך פשוט לתלות שם.

04
של 04

בדיקת ספוט לסרטן העור

דוֹקטוֹר checking woman's skin for cancer

זינקביץ ‘/ גטי

לא משנה הגיל שלך, גזע, או היסטוריה משפחתית של סרטן העור, אתה עדיין בסיכון אם אתה בחוץ בשמש. ספוט לבדוק את הגוף באופן קבוע כדי לחפש את כל השינויים שומות. זכור את ABCDE של סרטן העור. 

כל חפרפרת (א) אסימטרי ב צורה, כי יש לא סדיר או משונן (ב) גבולות אוֹ (ג) צביעה כי הוא שחור, כתם או לא אחיד, ו / או א (ד) קוטר כי הוא גדול יותר מאשר מחק עיפרון או (E) מורם פני השטח צריך להיבדק על ידי מקצוען רפואי כדי לשלול את כל העור טרום סרטני או שינויים סרטניים.

רק בגלל שיש לך קעקוע לא אומר שאתה מכוסה מן השמש. הגן על עצמך מפני ההשפעות המזיקות של השמש, להיות חכם לשמור על הקעקוע שלך ואת העור שלך בטוח בזמן שאתה בחוץ נהנה קרני הקיץ.

No Replies to "הדרך הנכונה להגן על קעקועים שלך מן השמש"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.