אום קעקוע מידע מדריך – insightyv.com

אום קעקוע מידע מדריך

אתה בטח ראית את סמל חינני זה נראה מעורפל כמו קליגרפיה “30” והוא ידוע בשם אום. הינדי במקור, הוא מייצג שירה מקודש ומנטרה בדתות רבות, והוא דיבר לעתים קרובות לפני תפילה הצהרות. מסומנת כסמל סנסקריט, זה יכול להיות תוספת נפלאה, השראה לאמנות הגוף שלך.

מה המשמעות של אום?

אום (המכונה גם “אום”) אין משמעות סופי, מילולי, ניתן להסביר בקלות; זה יותר תחושה – דרך לחוות, להביע ולתאר את האחדות של הרוח ביקום.

על פי מסורות עתיקות, אום הוא היסוד היסודי ביותר של כל הביטויים – הצליל הראשון שהתרחש אי פעם ביקום. בגלל המורכבות של מוצאו ומשמעותו, קל יותר לחשוב על אום כעל שיירה שיכולה לעזור לך להתחבר מחדש עם הרוח שלך ועם הכוחות בתוך היקום, ואת הסמל כמו ייצוג פיזי של זה. משמעותה הרוחנית, הסובייקטיבית ביותר, הפכה את הדפוס הפופולרי על בגדים, מחצלות יוגה, ספלי קפה ואוצרות קטנים אחרים – ובחירה תכופה כאמנות קעקוע.

למה לקבל קעקוע אום?

למי מעריכים את סמל om עבור יותר מאשר רק עקומות חינני שלה, זה יכול לשאת משמעות משמעותית, יפה כמו קעקוע. אתה לא צריך להיות של דת מסוימת או אמונה ללבוש אותו. כל מי שמעריך את הזמר הקדוש הזה, את הערך של הרוחניות ואת רעיון האחדות עם היקום, ייהנה מן הסתם כאמנות הגוף.

זה גם עושה עבור שיחה מעניינת שיחה עם אחרים סקרנים לגבי המשמעות שלה.

מיקום של קעקוע אום

ההחלטה על מיקום קעקוע היא צעד בסיסי בקבלת אמנות הגוף, ללא קשר לתכנון. אם תבחר לקבל קעקוע אום, סביר להניח שאתה רוצה למקם את הסמל שבו אתה יכול לראות את זה בקלות, במיוחד אם אתה רוצה לעשות מדיטציה או להקדיש זמן אחר כל יום את אישורו.

החלק הפנימי, האמה, כף הרגל והירך עושים בחירות מפוארות; זה נכון במיוחד אם אתה לוקח חלק בשיעורי תנועה כגון יוגה או פילאטיס, שבו אתה ואחרים יכולים לתפוס הצצה של סמל שליו. מקומות אחרים, כגון עורף הצוואר ועל שכמות הכתף, יכולים לשמש דחפים רוחניים נעימים ומעניינים לאחרים, ויכולים להעניק לך את הסיפוק הטמון בכך. כי אום הוא בדרך כלל מזמרים שלוש פעמים, קעקוע אום משולשת היא בחירה פופולרית בקרב אלה המוכרים ביותר עם המשמעות שלה.

הימנע מגמות קעקוע

קעקוע, מטבעו, מזמין מגמות. מתוך ינשופים ונוצות לשפם ובובות קינון רוסי, תמיד יהיה איזה עיצוב חדש אשר לוכדת את תשומת הלב של ההמונים. זה נכון במיוחד עבור סמלים חיוביים כי הן לעודד השראה. אחרי הכל, מי לא צריך מנה יומית של השראה? כסמל עתיק של שלום, הרמוניה וקיום, עם זאת, אום הוא בחירה קעקוע קלאסי, מתמשך, ולא מגמה artsy. הוא מייצג רעיון נצחי, נצחי, של אחדות החורגת מגחמות תרבות הפופ.

קעקועים בסנסקריט, באופן כללי, מעניינים ומשמעותיים – אחת הסיבות הרבות שאנשים בוחרים בהם. הטבע שלהם דורש ממך להבין את המשמעויות שלהם להיות אותנטי על עצמך בבחירת אותם.

בדרך זו, הקעקוע שלך יכול לנוע ולעורר אותך, כמו כל אמנות טובה עושה. שקול גם, כי סביר להניח שאתה תהיה להסביר את המשמעות של אום למשך שארית חייך לאחרים שרואים את הקעקוע שלך. אם אתה בסדר עם זה, אז קעקוע אום יכול להיות בחירה מצוינת בשבילך.

אום קעקועים זמניים

אם החלטתם שאתם אוהבים את המשמעות ואת האומנות של סמל סנסקריט עתיק זה, אך לא מוכנים להתחייב לקביעות של קעקוע קונבנציונאלי, תוכלו ללבוש את ה- om בדרכים אחרות. אנשים רבים רואים זמני או קעקוע חינה אפשרויות עבור סמלים אום שלהם. זה יכול להיות רעיון מעורר השראה לטקסים כגון חתונות וטקסי מעבר; כנסים כגון כנסים רוחניים וכנסים; ומנהגים כגון יוגה ומדיטציה. כל מצב שבו אתה רוצה להביע את הצליל אוניברסלי מבלי לעשות סימן קבוע על הגוף הפיזי שלך אידיאלי עבור קעקוע אום זמני.

No Replies to "אום קעקוע מידע מדריך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.