מה אתה מצפה במהלך טרגוס פירסינג שלך? – insightyv.com

מה אתה מצפה במהלך טרגוס פירסינג שלך?

פירסינג טרגוס נקראים על שם החלק של האוזן שבו הם נמצאים. הטרגוס שלך הוא קטן, עגול, הבליטה של ​​סחוס ממש מחוץ לתעלת האוזן. חלק מהטרגיות קטנות יותר מאחרות, וייתכן שיהיה קשה יותר – או אפילו בלתי אפשרי – לחדור.

הטרגוס הוא אזור עבה של סחוס, אבל (לפחות בניסיוני) לא כואב נורא לפלח. זה לקח זמן רב כי יש רקמות רבות כל כך המחט לחדור, אבל כל מה שאני באמת הרגשתי היה הרבה לחץ.

יש אנשים החווים צליל popping חזק באוזן שלהם כאשר הם מקבלים פירסינג שלהם טרגוס. זה לא אומר שיש כל סוג של נזק לשמיעה שלך או משהו כזה – התיאוריה שלי היא כי זה נשמע מגיע המחט שובר את העור. מכיוון שזה כל כך קרוב לעור התוף שלך, זה חייב להישמע חזק מאוד. אם המחט היא לא חדה במיוחד, או אם הטרגוס שלך קשה מאוד, אתה יכול לשמוע את זה נשמע popping, אבל זה שום דבר לדאוג.

כל סחוס אוזן האוזן הוא מסובך להחלים, אבל הטרגוס במיוחד מקבל בדרך כאשר מדברים בטלפון, מקשיב האוזניות / אוזניות, או באמצעות אוזניות Bluetooth. עדיף להימנע מכל אלה על האוזן בפרט במשך כמה שבועות, אם אפשר. גידולים אשר צפויים להיות על התקני האוזן אינם תורמים לריפוי, או.

תכשיטי Starter טיפוסי יהיה 16 או 14 מד CBR או מיקרו מעוקל משקולת. זכור כי הכדור סוף של barbell נוטה לקבל בדרך אפילו יותר מאשר CBR בעת שימוש בהתקני האוזן.

למדתי את זה בדרך הקשה כאשר ניסיתי להאזין לנגן MP3 שלי. בסופו של דבר חזרתי ל- CBR.

אנטי טראגוס – הקידומת “אנטי” משמשת עם פירסינג כדי לתאר פירס כי הוא ממוקם מול פירסינג המקורי הנושא את שמו. לדוגמה, האנטי טרגוס הוא מול הטרגוס.

זמן הריפוי הצפוי עבור טראגוס או אנטי טראגוס הוא בין 3-6 חודשים. שינוי התכשיטים הוא בדרך כלל אישור לאחר 6 שבועות.

No Replies to "מה אתה מצפה במהלך טרגוס פירסינג שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.