ראיון עם אינק מאסטר קלינט קאמינגס – insightyv.com

ראיון עם אינק מאסטר קלינט קאמינגס

אל תתעסקו עם אמן הקעקועים של טקסס, ואת אינק מאסטר מתחרה, קלינט קאמינגס. הוא אומר את זה כמו שהוא ויש לו את הכישרון האמנותי כדי לגבות את עצמו. לאחר שסיים את לימודיו לתואר אמנות, החליט קלינט לקחת את הכביש פחות נסע והפך אמן קעקוע. הוא משוגע, מצחיק ומלא תשוקה. זו הסיבה לכך.

מה שמופיע על מסך הטלוויזיה שאתה רוצה שאנשים ידעו עליך?

העניין בתוכנית הוא שזה מראה לי, ואני אף פעם לא מזייפת שום דבר שאני עושה.

אני מתרוקן, ואני יורד כמו זין כשאתה פוגש אותי לראשונה וזה רק כי אני לא חי את חיי מאופק. אני הולך להגיד את זה. אני לא הולך לשחק יפה עם כולם רק בגלל שזה הדבר הפוליטי לעשות. זוהי תחרות. אני נותן כבוד לאנשים שאני חושב שזה מגיע להם. אני מטקסס, בשביל לבכות בקול.

זה החלק הכי מתסכל בתכנית?

ללא שם: כן, היו לי כמה איומי מוות. אני בחור נחמד מאוד אני פשוט לוקח את מה שאני עושה ברצינות רבה. אני נלהב מאוד. אם אני רואה משהו לא בסדר אני הולך להגיד את זה.

מהי העצה הטובה ביותר שלך עבור מישהו שרוצה קעקוע ועל מציאת האמן הנכון?

אני תמיד אומר לכולם לעשות את המחקר שלך על האמן שלך. תראו את הקעקועים שלהם לוודא שהם נראים עקביים וכי אותו הבחור עושה את אותה עבודה. לראות איזה אמן הם מחוץ לקעקוע. האם הם מציירים? האם הם עושים גרפיטי?

האם הם מאיירים? האם הם עושים סוגים אחרים של יצירות אמנות? האם הם סוג של אמן שיכול לקחת את הקעקוע שלך ולעשות את זה כמו שאתה רוצה את זה? יש הרבה משתנים שונים.

ישנן שתי דרכים לחקור את האמן שלך. ראשית, ודא שהם יכולים לקעקע, ואז לראות איזה סוג של אמן הם מחוץ לזה.

אז אתה צריך להיות טוב.

האם יש סגנון קעקוע אתה חשד לעשות בתחרות?

ללא שם: כן, היו למעשה שני. האחד היה מסורתי ואחד יפני.

הסיבה לכך היא כי שני סגנונות אלה יש הרבה חוקים אליהם. יש בזה הרבה טפשות. זה לא כל כך פתוח כמו, למשל, דיוקנאות שחורים ואפורים או בית ספר חדש. קעקועים יפנים יש כל כך הרבה כללים כגון דגים קוי לשחות את הנחל, פרחים לוטוס, ועונות כי היה הרבה דברים שאני לא יודע. אני חושבת שהדברים האלה לא רק הפריעו לי, אבל אני חושבת רק על כל אחד מהמופעים. אני שמח שזה היה שם כי על מה הם מנסים לירות על תיוג מישהו דיו דיו והוא יודע את כל הז’אנרים, אז זה משהו שהם יצטרכו לדעת.

בטקסס, אנחנו לא עושים הרבה עבודה. אז זה היה משהו שכאשר נכנסתי לזה ידעתי שאני הולך להיאבק עם שתי הקטגוריות האלה במיוחד.

מהו סגנון האמנות שלך קעקוע? אמרת שאתה ריאליזם ובית ספר חדש?

כאשר התחלתי לקעקע בחזרה בשנים 1997-1998, לא היה הרבה ריאליזם קורה. לא היה שום מייק דה-פריס. בית הספר החדש היה באמת גדול, ושחור ואפור היו באמת גדולים, כמו פול בות ‘ותום רנשו, הם היו באמת hitters כבד אז.

אני קצת צבע עם עיפרון יותר מכל דבר אחר. וכך בשנים האחרונות, אני כבר מנוסח ריאליזם וזה עבד טוב מאוד בשבילי. בסוף אני כבר בחור ריאליזם, אבל בית הספר החדש הוא הרקע שלי. יש משהו מסוים על הריאליזם שלי באופן שבו הצבעים שלי רוויים מדי ובהירים.

אבא שלך קנה לך מכונת קעקוע בשעה 15 לתת לך משהו פרודוקטיבי לעשות. האם קעקעת את אביך?

קעקעתי את שני ההורים שלי לא מעט. אני עושה את החלק האחורי של אבא שלי כרגע.

אם אתה רוצה לסכם את זה, על קצה המזלג, גדלתי במובן של אנרכיה. זה פחות או יותר המשפחה שלי, זה סוג של סביבה גדלתי, רק רגיל אופניים האופנוען. וכשמדובר באופנוענים, מישהו בצוות מכיר אמן קעקועים לגיטימי, ואבא שלי הכיר את הבחור הזה והוא הכיר לי אותו ואמר שהוא בעצם ילד שלי מזדיין בכל כך הרבה דרכים, אבל הוא אמן גדול באמת.

הוא צריך לעשות משהו בחייו. זה בדיוק איך הגענו לכל העניין.

בעוד הולך לבית הספר שלי לתואר גראפי עיצוב, הבנתי שאני עושה יותר כסף קעקוע מאשר אי פעם אני יכול לעשות עיצוב גרפי, וזה היה.

מה היה הקעקוע הראשון שלך?

הקעקוע הראשון שקיבלתי עשיתי בעצמי. עשיתי שדון גדול, גדול של קרטוא, על הרגל שלי. הייתי כמו בת 16 ואמי התהפכה. זה לא כמו קעקוע קטן כאן, זה מהקרסול שלי לברך.

יש לך כיסוי זה או שזה מקורי?

זה בתהליך של כיסוי עכשיו. יש לי שרוול פולינזי על הרגל שלי שאני עושה וזה מכסה את זה.

היו לך את חוקי מנספילד שונה עבור קבלת חנות קעקוע. איך אתה חושב העיר יגיב אם אתה הולך עכשיו כדי לזכות דיו דיו ואתה ברד מהעיר הקטנה שלהם?

כן, מנספילד לא הרשה לקעקוע עד שהגעתי. עברתי כמו שישה חודשים של ישיבות מועצת תלמידים של פשוט מלמד אותם שאני לא הולך להיות מוכר סדק וכי מדובר באמנות זה רב מיליארד דולר בתעשייה. אמרתי להם שאני אהיה מועיל יותר לעיר שלהם מכל דבר אחר ובשש השנים האחרונות, הוכחתי את זה.

העיר כבר מאחורי מאז יום אחד הם אקסטטיים כי אני שם והם גאים בהישגים שלי. הם אוהבים את זה מסביב. אני לא הכי P.C. בחור בעולם, אני לא הכי נחמד, אבל באותו זמן הם שמחים שיש מישהו כמוני לדחוף את זה עד כמה יש לי להשיג את מה שיש לי. היו שם קצת יותר מ -10,000 אנשים שניסו את הדבר הזה. בשבילי להיבחר הוא הישג בפני עצמו.

דיו דיו פנה אליך לנסות את ההצגה. האם זה נכון?

אני חושבת שמה שקרה זה שהם היו בקליפורניה שוחחו עם קעקועים והם שאלו עם מי הם צריכים לדבר ואנשים כל הזמן הביאו אותי, אתה יודע, משוגע למדי. אז הם פנו אלי וביקשו שאבוא לאוסטין. מעולם לא התייחסתי לזה ברצינות. ירדתי לשם, נכנסתי, עשיתי את הראיון שלי ואני עצמי.

והם אהבו את זה. אני חושבת שמה שעזר לי הוא השנה וחצי האחרונות שצילמתי את ההצגה של YouTube בחנות ותמיד יש לי מצלמה בפנים. זה היה טבעי בשבילי לרדת ולעשות את הראיון הזה.

למה אתה מקווה להיות נבחר כמו דיו דיו?

אני חושב שכולנו על ההופעה מרגיש כאילו מי הולך עם זה צריך להיות מעוגלות היטב קעקוע, אבל גם להיות מסוגל להפגין לעולם את מה שנדרש ומה אנחנו להקריב על מה שאנחנו.

הבחור שזוכה זה צריך בסופו של דבר חניכות מסורתית. יש ללמד אותם איך לכבד זה את זה, איך לכבד את צורת האמנות ולכבד את זקניהם. כך לימדו אותי. מי שעושה את זה לנצח, אני מקווה שיש להם אותם ערכים ומוסר שיש לי ואני מקווה שיופיע עם כל מי שצופה בתוכנית.

אני מקווה שהם אומרים, וואו הבחור הזה מגיע לו, הוא הקדיש את כל חייו והלך על זה בדרך הנכונה. הוא לא התחיל לקעקע עם רוטרי מזויין בכלא. הבחור הזה עשה את זה בדרך הספר הישן, וזה עדיין הדרך הטובה ביותר לעשות את זה.

מה זה קעקוע לך?

מה הכי קדוש על קעקוע היא שזה זיכרון חזותי. כאשר אתה מסתכל על קעקוע אתה יכול לזכור את האדם שהיית כאשר יש לך את זה, את המצבים היו לך כאשר יש לך את זה, אתה יכול לזכור איפה יש לך את זה, ואתה יכול לזכור את זה בלילה ואיך זה הגיע על זה. זה הדבר שאני אוהבת את זה הכי הרבה. אני יכול להסתכל אחורה על הקעקועים שלי, אפילו על אלה הרעים, ואני זוכר את הילד שהייתי כשהגעתי אליו, ואני זוכר את המאבקים.

קעקועים הם כמוסות זמן. כאשר אתה פוגש מישהו והם מראים לך את הקעקועים שלהם, הם לוקחים אותך על זה טיול קטן של חייהם. זה מה שאני הכי אוהבת. קעקועים שיש להם את הזיכרונות ביותר הם אלה שבהם אנשים עובדים עם האמנים שלהם והם באים עם משהו שהוא הרבה יותר טוב מאשר כל הבזק על הקיר, זה מוסיף ערך סנטימנטלי הרבה יותר.

מה הציפור האהובה עליך?

אני מאוד אוהב קרדינל אדום הרבה. הם בולטים כמו משוגעים.

מה עומד מאחורי שם החנות שלך דר ‘קעקוע החברה

זה קשור כמעט לכל דבר. רציתי באמת נשמע אמיתי קעקוע אולפן באותו זמן, אני באמת לתוך ג ‘ק ספארו.

מהו הפרח האהוב עליך? אני אצטרך להגיד את הפלומריה. הסיבה לכך היא שהם בכל מקום על הונולולו והם ריח נפלא. הם פשוט פרח קטן וחמוד מזכיר לי מקום מדהים הלוואי שהייתי.

מהו המוטו האישי שלך?

לדבר חרא, לקבל מכה. זה אחד גדול בטקסס.

No Replies to "ראיון עם אינק מאסטר קלינט קאמינגס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.