הוא אמן קעקוע נדרש להיות מאושר – insightyv.com

הוא אמן קעקוע נדרש להיות מאושר

“האחיין שלי, בן 26, נחוש בדעתו שהוא יהיה אמן קעקועים, הוא כבר מסתובב בחנות קעקועים של חבר בקליפורניה, אמא שלו מתה לאחרונה והוא מבקש מאיתנו לעזור לו להתחיל, כלומר לקנות מחטים וכו ‘ השאלה שלי היא … אתה לא צריך רישיון בעצמך לעשות קעקועים י הוא אומר שאתה לא, הוא אמר שהמחלקה לבריאות נכנס, שאל שאלות על סטנדרטים וכו ‘אני לא יכול לדמיין את הציפורן שלי מסמר צריך ללכת לבית הספר, לקבל תעודה כדי לעשות את הציפורניים שלי ואת הבחור קעקוע אותי לא צריך אחד.

האחיין שלי אומר שלבעלים יש תעודה והוא לא צריך את זה בעצמו “.

בהתאם לחוקי המדינה, זה מאוד אפשרי כי האחיין שלך לא צריך רישיון. זה נכון שברוב המדינות, זה רק נדרש לסטודיו לקבל הסמכה, לא האמנים שעובדים שם. הסיבה לכך היא כי אין הכשרה פורמלית ללמוד איך לקעקע כי הוא מוסדר על ידי הממשלה. בגלל זה, הם לא יכולים לדרוש כי מישהו לספק הוכחה של הכשרה. עם זאת, מדינות מסוימות דורשים כי האמנים לפחות להיות מאושר בדם פתוגנים, אבל זה לא המקרה בכל המדינות.

אז, זה תלוי הפרט יש מספיק חוש לא להיכנס לעסק הזה ללא הכשרה מתאימה. למרבה הצער, זה למה האתר שלי ואת העבודה שאני עושה הוא הכרחי – כי יותר מדי אנשים לא אכפת לי את זה ולשים את הלקוחות שלהם בסיכון. ויש יותר מדי חברות שם בחוץ מוכר ציוד קעקוע לכל מי עם כסף, אשר רק מנציחה את הבעיה.

אם האחיין שלך באמת רוצה לעשות את זה בעסק הזה, הוא צריך להיות מאומן. זה נעשה בדרך כלל באמצעות חניכות. אם יש לו חבר בעסק, אולי החבר שלו יהיה (או כבר) אימון אותו. אני לא יכול לדמיין כי חברו, אשר בעל חנות יהיה ללא ספק אכפת המוניטין שלו, יאפשר האחיין שלך רק להתחיל לקעקע לקוחות ללא כל ניסיון.

אם האחיין שלך הוא משרת חניכות בפועל עם חברו, והוא פשוט צריך ציוד המתנע להתחיל להתאמן (החניכים בדרך כלל בפועל על עור חזיר, פירות, וכו ‘), אבל אתה צריך לדבר איתו על מה בדיוק הוא צריך ומדוע. אם זה בגלל שהוא רוצה להתחיל לקעקע אנשים מהבית, זה מאוד מסוכן וגם מאוד מכובד לחבר שלו.

האם האחיין שלך יש מיומנות אמנותית? האם הוא סוג של בחור זה תמיד יושב סביב ציור או ציור? אם זה המקרה, הוא עשוי להיות מועמד טוב מאוד להיות אמן קעקועים מצליח. עם זאת, אם הוא חושב שהוא רוצה לעשות את זה כי הוא חושב שזה מגניב, זוהר, או שהוא יכול לגרוף טונות של כסף – הוא מתאושש לאכזבה. כמה אמנים לעשות כסף גדול בעסק הזה, וכל האחרים נאבקים יום יום בדיוק כמו כל אחד אחר.

מאחר שאמו מתה זה עתה ואני בטוח שהוא מכאיב, זה בטח רעיון טוב מאוד שהוא לטבול את עצמו במשהו אקספרסיבי ואמנותי, כל עוד הוא עושה את זה כמו שצריך. אם יש לו כישרון אמנותי, מגיע לו סיכוי. רק לוודא שהוא עושה את זה בדרך הנכונה. יש לי כמה מאמרים ייתכן שתרצה לשתף איתו: מה הופך אמן קעקוע טוב.

כיצד להפוך לאמן קעקוע. כיצד לקבל חניכות.

No Replies to "הוא אמן קעקוע נדרש להיות מאושר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.