סקסי קעקועים גברים לחפור על נשים – insightyv.com

סקסי קעקועים גברים לחפור על נשים

האם אתה תוהה איזה סגנון של גברים קעקועים כמו על נשים? התשובה משתנה במידה ניכרת. בתור התחלה, לא כל הגברים כמו קעקועים, במיוחד על נשים.

אם אתה מקווה קעקוע חדש יבקיע לך גבר חדש אתה עושה טעות גדולה. כל גוף גוף אתה מחליט על צריך להיות בשבילך. זה צריך להיות קעקוע כי אתה מרגיש בנוח עם זה אתה יכול להתייחס ואנו מקווים כי אחד נושא סוג כלשהו של משמעות אישית.

עם זאת יש סגנונות מסוימים קעקוע ועיצובים כי גברים רבים מעריכים לראות על נשים ואנו לכסות אותם להלן.

בנוסף עיצובים קעקוע וסגנונות לא לשכוח את החשיבות של מיקום. קעקועים על הצלעות, הגב התחתון והירכיים תמיד סקסיות. גברים יכולים גם להיות מופעלת על ידי קעקוע עמוד השדרה כי מגילות על הגב עם הודעה סודית או סמל.

בעוד ההצעות הבאות יכול להיחשב “ילדה” לא נותנים לזה להפחיד אותך … הרבה גברים בחשאי אהבה כאשר בנות לפעול ולהתלבש כמו בנות.

אתה לא צריך להיות קשוח או ללבוש עיצוב שאתה חושב שהבנים היו רוצים. אתה לא צריך לפעול יותר ממה שאתה. רק תהיי ותהיה גאה בנשיותך. זה סופר סקסי להיות גברת כל כך רק רוק שלך whiles הנשי, שפתון וכל!

Friday
של 05

ורדים

לְקַעֲקֵעַ of roses

ג ‘יפול / Getty תמונות

לא הרבה כדי להתווכח על ורד יפה משוחק כמו אמנות הגוף. בין אם תבחר ורד אדום מסורתי בעיצוב בית הספר הישן או לבחור פרח שחור ואפור אמנותי, ורדים הם רומנטיים, סמליים ונשיים אפילו בצורת מקועקע שלהם.

ורדים גם לעשות קעקועים זיכרון יפה אם עבור אדם אהוב או על אמא שלך, אז אתה יכול ללבוש את זה סמל פרח של אהבה בביטחון.

02
של 05

כוכבים

אוֹטוֹבִּיוֹגְרָפִיָה

סיביל ליברטי / Flickr / CC 2.0

הכוכבים הם אחד העיצובים הפופולריים ביותר קעקוע נקבה. הם יכולים להיות מיוצגים בעיצוב כוכב ימיים, במערך של starbursts, או לזווג עם הירח כדי ליצור עיצוב קעקוע מיסטי ושמימי. כוכבים הם לא קשה בכל אמצעי, אבל הם הרבה מעניין. אחרי הכל, הם הדברים המבריקים הזוהרים בשמי הלילה.

03
של 05

דובדבנים

אִשָׁה with tattoo

תמונות

עם הקונוטציות המיניות שלהם, קעקועים דובדבן צריך לשכנע קצת עם הגברים. אם אתה בשלים עבור לקטוף ו פלרטטנית כי אתה יכול להחליט זוג דובדבנים נראה חמוד עלייך.

לעתים קרובות מקועקע על עצם הבריח, הירכיים והקרסוליים, אלה הם פירות קטנים מקסים והוא יכול לעזור לך להשיג את המראה בובה מתוק.

04
של 05

דרקונים

דְיוֹקָן of a dragon. Also, a tattoo of a dragon.

ג ‘ון Nakamura רמי / Flickr / CC BY-SA 2.0

גברים אוהבים דרקונים לוהטים אז זה לא פלא שהם לחפור אפרוחים שיש להם קעקועים דרקון. מיתולוגי, קסום, חזק וכריזמטי, הדרקון לוכד את מהות הפאר. בין אם אתה בוחר דרקון סיני כדי לחגוג את שנת הלידה שלך או ללכת עם סגנון יפני, אתה תהיה נשימה סקס לערער עם זה עיצוב קעקוע.

05
של 05

סמלים

סִינִית character love tattoo


מקועקע בקעקוע של רוני במרכז איילה סבו.
כריסטין ט.

 זה נכון, גברים כמו תעלומה קטנה. בטוח שאתה יכול ללבוש את הלב על השרוול שלך, בירית על הירך שלך, שמש על הירך שלך ועיצוב Sci-Fi, אבל גברים רבים נהנים לקרוא את הגוף שלך כמו ספר ולא באמת רוצה ללמוד הכל עלייך בבת אחת.

הוסף קצת תעלומה לאמנות הגוף שלך עם סמלים ייחודיים, גליפים ואפילו קעקועים אופי סיני או ערבי. הם לעולם לא ייצאו מהאופנה והמשמעות שלהם לא כל כך שקופה. להשאיר אותו מנחש וכאשר אתה מרגיש שהגיע הזמן לחשוף גדול אתה יכול להסביר את המשמעות החבויה מאחורי קעקועים שלך. זה עושה לדבר כרית מושלמת!

No Replies to "סקסי קעקועים גברים לחפור על נשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.