משמעות פנימית קעקוע רעיונות – insightyv.com

משמעות פנימית קעקוע רעיונות

פרק כף היד הוא אחד המקומות יותר יוצא דופן עבור קעקועים על הגוף, אבל אחד אידיאלי במיוחד אם אתה מעוניין לקבל קעקוע שיש לו משמעות בשבילך. כי זה גלוי בקלות, אתה יכול ליהנות היופי שלה לצייר על ההשראה שלה עם מבט רק – אבל אתה יכול לכסות את זה בקלות עם בגדים, שעון, או תכשיטים למצבים כגון עבודה או מקרים רשמיים שבהם זה עלול להיות לא הולם.

זהו אזור אינטימי למדי, בכך שהוא אינו חשוף בקלות בפעילויות היומיומיות; זה גם אומר שזה לא מופגז על ידי קעקוע להרוס קרניים UV כמו חלקים אחרים של הגוף. בימי קדם, את היד הפנימית הוא האמין להפריש אנרגיה רוחנית, מה שהופך אותו נקודה טבעית עבור סמל זה משמעותי לך.

האם זה כואב או מסוכן?

ורידים באזור זה הם קרובים מאוד לעור, כך מובן, אתה עלול לדאוג מחטים לנקב אותם; עם זאת, מנוסים, אנשי קעקוע מכובד מכיר את עומק מחט נאותה בתחומים שונים של הגוף, רוב הסיכויים כי הקעקוע שלך יש דיו הרבה פרקי הידיים.

הכאב לא צריך להיות כמו בעיה כמו עבור אזורים אחרים, רגישים יותר, כגון צלעות ורגליים. הסיבה לכך היא שלפרק כף היד אין קצות עצבים רבים.

רעיונות קעקועים שורש עם משמעות

לקבלת רעיונות עיצוביים, חפש את ההשראה הן כלפי פנים והן כלפי חוץ:

אַסטרוֹלוֹגִיָה. הבחירה שלך היא כמובן הבחירה הברורה כמובן, אבל מה עם הסימן של מישהו שאתה אוהב – אולי בן משפחה, חבר קרוב, או אחר משמעותי? הירח, הכוכבים וכוכבי הלכת הם גם בחירות מעניינות.

חתימה. החתימות הן אישיות וייחודיות. שקול להשתמש כי של אדם אהוב או מישהו מעורר בך.

החתימה של מישהו שאתה מעריץ הוא בחירה מעניינת – אולי סופר, אמן, או אלוף של סיבה כלשהי לך לתמוך. חתימות של אנשים שנפטרו, כמו סבא או הורה, הם חריפים במיוחד.

תחביב. במה אתה מתעניין? לב, קעקוע, או כתר קעקוע מתאים קלף שחקן טוב. האם אתה מפליג או גולש? חשבו על גל או על משהו אחר הקשור לים. אם אתה אוהב בגינה, בחר את הפרח האהוב עליך.

אֱמוּנָה. תחשוב על הסמלים המייצגים את הדת, הפילוסופיה או הרוחניות שלך. פרח לוטוס מסמל פתיחות להינדים. עבור הקתולים, טריקטרה הקלטי מייצג את השילוש הקדוש. הצלב הוא מוטיב נוצרי שכיח.

הִיסטוֹרִיָה. חקור תרבויות עתיקות עבור סימבולוגיה משמעות. ילידי אמריקה, Aztec, יוונית, רומית, נורדית, אינספור היסטוריות אחרות הם מקורות עשירים.

בעלי חיים. להנציח חיית מחמד אהובה. בחר בעל חיים המסמל מאפיין שאתה חולק או חשוב לך – לדוגמה, ינשוף לחוכמה, יונה לשלום, או אריה לפראות. או, פשוט לבחור חיה שאתה אוהב או חושב שהוא יפה.

סגנונות. להביע את עצמך עם סמל steampunk, פסיכדלי, מופשט, או סגנון ייחודי אחר.

אַהֲבָה. לבבות, שילובי נעילה / מקשים, טבעות, סמלים אינסופיים וסמלים אחרים הקשורים לאהבה פופולריים. 

אותיות, מספרים וסמלים. מונוגרמות, מילים, ימי הולדת, מספרי מזל, ימי נישואין … האפשרויות הן אינסופיות. הפסיק הוא בחירה אופנתית; זה מרמז על מצב של להיות גמור.

הגודל משנה

זכור כי גודל עניינים עם קעקוע פרק כף היד; עיצובים גדולים לא יעבוד על פרק כף היד, מסיבות ברורות. קעקועים מפורט מאוד צריך להיות בצד גדול עבור הקעקוע שלך כדי להיות מסוגל להבהיר היטב, אז הם לא מתאימים היטב כאן, או. פחות הוא יותר כשמדובר במקום זה עיצוב, אז לשמור את זה בחשבון כמו שאתה מחפש את היצירה הנכונה של האמנות.

לבסוף, לשקול את המיקום של הקעקוע שלך. האם אתה רוצה את זה בצד שמאל או פרק כף יד ימין? יש אנשים שיש להם קעקועים על שניהם.

אתה גם צריך להחליט אם העיצוב שלך יעמוד בפני העולם או פנים לך. רוב האמנים מציעים כי קעקועים הפנים החוצה, כלומר זה ייראה הפוך במהופך. נושאת קעקוע במיקום זה מקל על אחרים לראות את העיצוב שלך ואת פרטיה.

לקבלת השראה יותר

בדוק כמה מגזינים קעקוע וספרים עבור רעיונות עוד יותר. תסתכל דרך תיקי אמנים קעקוע, יותר מדי. אינך בטוח בתכנון שלך או במיקום שלו? נסה כמה קעקועים זמניים כדי לקבל תחושה של מה שאתה רוצה ואיפה אתה רוצה את זה.

זכור כי בעוד הקעקוע הפנימי של היד הוא קל להסתתר, המיקום יוצא דופן שלה תשומת לב תשומת לב עצמה – וחוסמת הליכי הסרת כואב, זה קבוע. לוקח קצת זמן עכשיו כדי למצוא עיצוב משמעותי שמדבר אליך יהיה ללכת דרך ארוכה להביא לך חתיכת יפה של אמנות שאומרת משהו על לך על שארית חייך.

No Replies to "משמעות פנימית קעקוע רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.