מה כדאי לדעת לפני קבלת לחצן בטן פירסינג – insightyv.com

מה כדאי לדעת לפני קבלת לחצן בטן פירסינג

בטן piercings כפתור יכול להיות ממש סקסי, אבל הם יכולים גם להיות בעייתיים. כמו כל סוג של שינוי הגוף, זה חכם לעשות את המחקר שלך לחנך את עצמך ככל האפשר לפני קבלת החלטה.

שיקולים לפני קבלת לחצן בטן פירסינג

אם אתה חושב על מקבל את הבטן כפתור פירסינג, יש כמה דברים שאתה צריך לשקול קודם.

סגנון החיים שלך

אנשים שהם מאוד פעילים בספורט יצטברו יותר זיעה בטבורם, אשר יש לנקות מיד לאחר מכן.

הרבה כיפוף, פיתול, תנועה באזור הטבור יכול לעשות ריפוי קשה יותר.

הלבשה שלך

אם אתה לובש בגדים עם כל סוג של הלהקה כי חותך את באמצע הבטן שלך, יש סיכוי טוב זה הולך לשפשף את אזור הטבור ולגרום הרבה גירוי.

הגודל שלך

עודף משקל אנשים יכולים לקבל פירסינג אם הם רוצים, אבל זה לא מומלץ אם הטבור שלך הופך מכוסה על ידי העור והשומן כאשר אתה יושב. זה יכול לחנוק את פירסינג ולבנות זיעה יותר, מה שהופך ריפוי קשה יותר הוא קרקע גידול לחיידקים.

היגיינה אישית שלך

אם ההוצאות 15 דקות פעמיים ביום לנקות את הטבור שלך עוד 10 דקות ביום עושה מלח ים להשרות נשמע כמו יותר מדי בעיות, אז לא מקבלים את זה פירסינג. כל טיפול עוקב אחר הוא חשוב, אבל הטבור חשוב במיוחד כי זיהום קטן יכול לקבל רע מאוד מהר מאוד. אתה צריך להיות חרוץ, כל יום לפחות 3 או 4 חודשים, לפעמים יותר.

פירסינג של הטבור מסובכים להחלים, גם אם אתה עושה הכל נכון, והם נוטים מאוד להגירה ודחייה. רק את האופי של בטן כפתור לנמל חיידקים ולספק אותו עם סביבה לחה כהה מציב שלב לבעיות מלכתחילה. היזהר לא להתכופף למתוח את האזור כאשר הוא המקור העיקרי של הגוף של התנועה הוא אמר קל יותר מאשר לעשות.

מומלץ תכשיטים המתנע הוא בר מעוקל (פעמון בננה) לא פחות מ 14 מד. כל דבר קטן יותר יעודד הגירה עוד יותר. שני איכרים ו outies ניתן פירסינג, אבל זה פירסינג דורש מיומנות מיוחדת על ידי פירס מנוסה.

No Replies to "מה כדאי לדעת לפני קבלת לחצן בטן פירסינג"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.