למה קעקועים כל כך יקר | insightyv.com

למה קעקועים כל כך יקר

למה קעקועים כל כך יקר

אם אתה תוהה כמה קעקועים עלות, רוב הסיכויים שאתה כבר התחילו לשקול להקריב איכות למען התקציב שלך. כמו הפתגם הישן הולך, אם אתה צריך לשאול מה עולה משהו שאתה לא יכול להרשות לעצמו את זה; החלת אותו תהליך מחשבה על כל דבר שעושה סימן קבוע על הגוף שלך היא בחירה נבונה זה מומלץ מאוד.

האמן קובע את קצב

הרבה כמו ספרים, אמני קעקוע נוטים להגדיר את הכללים שלהם ואת הנחיות תמחור אמנות שלהם וזה יכול להיות דבר טוב מאוד.

בהתאם לסוג של קעקוע, מיקום שעות עבודה מעורבים אתה יכול לתכנן טוב יותר את הקעקוע שלך מבלי להקריב את האיכות של היצירה שלך.

כמו עם רוב תעשיות השירות, תמצא את העבודה טוב יותר שווה את זה. אל תשמור כמה פרוטות או לקבל דיו כל מוקדם מהנדרש. הגוף שלך הוא תמיד שווה את הטוב ביותר ואם יש לך מושג כללי על כמה קעקועים עלות, אתה יכול לתכנן בהתאם ולהתחיל לשמור על הגוף שלך אמנות תוך שנותר פעיל בתהליך עיצוב רעיון.

כמעט כל האמנים קעקוע יהיה מחיר העבודה שלהם מבוסס על הזמן, מיומנות ומוצרים הדרושים כדי לבצע את השירות המבוקש.

פשוט להרים את הטלפון ולקרוא חנות קעקוע מראש כדי לקבל בסיס התמחור שלהם לא יעבוד. האמן יצטרך לראות אותך ולקבוע את העלות לפני תחילת פיזית. לא רק התייעצות לעזור לך להבין את המעורבות של העבודה, אלא גם את ההוצאות תוך מתן לך את הזמן לעשות כל התאמות עיצוב, כך שאתה יכול להרשות לעצמך את היצירה שלך צריך להיות הנושא הבסיסי.

שיקולים בסיסיים

השיקולים הבסיסיים הבאים ימוקמו תוך ציטוט העלות הסופית של הקעקוע שלך.

מקום: עבור העובדה כי כמה מקומות קשה יותר דיו, האמן שלך עשוי להעלות את סרגל כדי להתאים את הבקשה שלך.

פרט: הכל בפרטים וזה מה שאתה הולך לשלם.

חתיכה פשוטה של ​​אמנות פלאש לא דורשים פרטים רבים כמו רבייה של, אומר קעקוע השראה סלבדור דאלי.

צבעים: אם אתה מתלבט בין קעקוע שחור ואפור לבין אחד צבעוני התקציב שלך הוא שיקול, לבחור את השחור. בדרך כלל יותר צבעוני קעקוע, ככל שזה יעלה.

גודל: גודל הקעקוע שלך הוא השיקול הגדול ביותר בתהליך העיצוב. מצפה לשלם יותר אתה הולך.

מותאם אישית או Flash: בכל פעם שאתה שואל אמן להתעמק היצירתיות שלהם אתה הולך לשלם על זה. במילים אחרות, אם אתה יכול למצוא חתיכת פלאש אתה בטוח הוא ראוי לגוף שלך סביר להניח לשלם פחות חתיכה מעוצבת אישית.

חקור אפשרויות אחרות

ברגע שקיבלת הרשמי קעקוע אמן ציטוט אתה יכול להזמין את המינוי, חנות סביב או לבצע התאמות הקעקוע שלך כדי להתאים את התקציב שלך. שקול לשנות מיקומים או הגבלת פרטים כל עוד זה לא להקריב את הרעיון הכללי קעקוע. או, טוב יותר, לשמור את הפרוטות שלך ולעשות את זה נכון בפעם הראשונה. אחרי הכל, הסרת קעקוע הוא אפילו יקר יותר.

 

No Replies to "למה קעקועים כל כך יקר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =