מה זה פירנול סמיילי פרסינג? | insightyv.com

מה זה פירנול סמיילי פרסינג?

מה זה פירנול סמיילי פרסינג?

אם תרים את השפה העליונה ותסובב אותה החוצה (תוך כדי צפייה במראה, כמובן) תראה קו דק מאוד של עור שמחבר את השפה העליונה שלך לקו החניכיים. קו דק זה של רקמת חיבור נקרא פרנום. כאשר פרנולום תחת השפה העליונה שלך הוא פירסינג, זה נקרא בדרך כלל סמיילי – וזה הגיוני כי זה רק נראה כשאתה מחייך – או scrumper. יש לך גם פרנום המחבר את השפה התחתונה שלך לקו החניכיים, ואחד מתחת ללשון שלך.

פירנול חודר יכול להתייחס לכל שלושת אלה אבל לקרוא על מנת ללמוד יותר על סמיילי פירסינג.

פירסינג שפתיים העליון שלך שפתיים

זה לא יכול לעבור הרבה רקמות, אבל פירסינג פירולינג יכול להיות סוג של כואב. תפוס את frenulum בין האגודל לאצבע וקמצוץ אותו. זה אזור רגיש. אבל זה נגמר מהר למדי, זה מרפא ללא סיבוך רב מדי, וזה חמוד. יש כמה אזהרות עם פירסינג זה, אם כי. אחד – לא כל אחד יכול לקבל את זה. אם הפרנולום שלך קטן מדי, זה לא יכול להיות פירסינג. שני – זה יכול להיות נוטה הגירה ודחייה כי אין הרבה בשר מחזיק אותו במקום התנועה הטבעית של השפתיים יכול לשים את הלחץ על פירסינג. ושלושה – זה יכול לגרום לנזק מסטיק ו / או שיניים, אשר עשוי או לא ניתן הפיך. חשוב שתשמרו עליו מקרוב בכל סימני גירוי, הזחה, שינויי שיניים, שריטות באמייל וכו ‘..

תכשיטים עבור סמיילי פירסינגס

פירנולים פירסינג עדינים ולכן התכשיטים גם צריך להיות קטן ועדין. זהו הסוג היחיד של פירסינג שאנו תומכים בשימוש של תכשיטים קטנים כמו 18 מד. 18 או 16 מד CBR כי הוא קטן מאוד סביב – בדרך כלל 1/2 אינץ ‘- הוא כל זה אזור עדין באמת יכול להתמודד.

ריפוי הוא די מהר – על ארבעה שבועות מקסימום בריא שאינו מעשן.

No Replies to "מה זה פירנול סמיילי פרסינג?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    60 + = 70