מה המשמעות של קעקועים נוצה? | insightyv.com

מה המשמעות של קעקועים נוצה?

מה המשמעות של קעקועים נוצה?

צבעוני, נועז, פשוט או סמלי, קעקועים נוצה יש היסטוריה עשירה ומשמעות. לפני שאתה בוחר נוצה, להכיר את הציפור ואת התכונות שלה יהיה לך קעקוע זה אפילו משמעותי יותר.

סוגים פופולריים של קעקועים נוצה

בעוד כמה קעקועים ציפורים נבחרו על הבחירה שלהם נוצות צבעוניות, קעקוע נוצה אחד נופל עשוי להיות סמלי של אובדן, לידה, ואפילו מזל.

מזל ו קעקועים נוצה מזל יכול גם לשלם מחווה שבט משפחה או שבט.

תסתכל על סוגים שונים של משמעויות מאחורי קעקועים ציפור פופולרי נוצות שלהם.

ציפורים עממיות ומשמעויותיהן המכוונות

בעוד המכונה לעתים קרובות סמל למוות, אינדיאנים מאמינים הינשוף מציע הגנה מפני רוחות רעות. הינשוף הוא גם סמלית של אינטליגנציה ומסתורין. בין אם אתה לתוך קסם העולם הפנטסטי של כישוף או להעריך את החוכמה של ציפור זו השליח, הינשופים, ואת הנוצות שלהם לעשות בחירה נבונה.

קעקוע מתאים תמלוגים, טווס צבעוני עושה עיצוב קעקוע חי ויפה עבור הזרועות, הגב או צלעות כלוב. סמלית של לידה מחדש והתחדשות תורת הנצרות, הציפור היפה מייצג קדושה, ולעתים, מגע של יהירות.

אגדות של איזופופ הטווס וג’ונו, טווס לומד את “כל אחד מהם הוקצה על ידי רצון הגורל” והוא חייב לקבל את יופיו, במקום שיר מלודי.

בחלקים אחרים של העולם, הטווס אהוב באותה מידה.

ההינדים מאמינים שטווסים מסמלים חסד, מזל וחמלה. בכמה תרבויות, הציפורים חרותות בין כסאות המלוכה. אם אתה סוג להתפאר, אז להיות גאה דיו זה ציפור צבעונית.

כדי לכבד את ארצות הברית, את החופש ואת האומץ, שום דבר לא יכה נשר בית ספר אמריקאי.

מנופף דגל מן המקור שלו או לוקח טיסה בין ענן של ורדים, קעקועים נשר לעשות עבור הנצחה נהדר קעקועים צבאיים, והוא יכול גם לשלב תאריכים משמעות אישית יותר.

במיתולוגיה היוונית, נוצה של עוף החול הוא אמר מבטיח חיי נצח. Inking נוצה מן הציפור המיתולוגית היא אחת הדרכים להציג את חיי הנצח שלך. לאחר הגדרת הקן שלו להבות, הפניקס נולד מחדש שלושה ימים לאחר מכן. נוצה בוערת עושה רעיון עיצוב לוהט כאשר בדיו בצבע מלא.

אמנם לא מכובד כמעט כמו האחרים, שחף יכול לייצג דברים רבים, כולל אהבה לים וגם עולה מעל הגאות של החיים. בספר יונתן ליווינגסטון שחף על ידי ריצ ‘רד באך, שחף מנודה לומד על המטרה ועל הטיסה על ידי להישאר נאמן לעצמו להאמין בחלומות שלו למרות הבריחה את החפיסה. מתאר פשוט של כנפיים של שחף בטיסה יכול לתאר את אותו המסר לטוס גבוה מעל הספק ולהאמין בעצמך.

כיצד לעצב קעקוע ריכוך קצוות

ברגע שיש לך את הציפור שבחרת אתה יכול להתחיל לעבוד עם האמן שלך כדי להתחיל בעיצוב קעקוע ריכוך קצוות. אתה יכול לבחור להוסיף הרבה צבע על פיסת שלך או להוסיף רק כמה גוונים לבחור לעשות עיצוב ריכוזי יותר מציאותי.

ההשראה האמריקנית

כל כך הרבה אמנות נוצה יכול להיות מקושר לתרבות האינדיאנית והסמליות. Dreamcatchers, Kokopelli, באפלו פראי, מוטות טוטם יכול להיות כל שולבו בעיצוב נוצה ליצור קעקוע בהשראת ההודי. הוסף הרבה צבעי טורקיז, אלמוגים ודיונות כדי ליצור חתיכה ארצית ורוחנית.

מחקר כדי למצוא נוצה

לקבלת השראה נוצה, להכות את הספרים. מגיע לספרייה או לחנות ספרים ולסרוק תמונות של ציפורים מסוגים שונים ולבדוק את דפוסי הנוצות והצבעים הייחודיים שלהם.

אחרי שאתה מוצא נוצה אתה מפואר, לגלות יותר על הציפור ולראות אם התרבות שלה או מוצא יכול לייצג קצת יותר, משמעות אישית. ברגע שמצאת את הציפור, תן רעיונות העיצוב שלך לקחת טיסה.

No Replies to "מה המשמעות של קעקועים נוצה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 5