כיצד לדעת אם קעקוע ריפוי נגוע – insightyv.com

כיצד לדעת אם קעקוע ריפוי נגוע

ברכות, יש לך רק את הקעקוע הראשון שלך. וגם, בזמן שאתה דאג לבחור מה תמונה או מילים יתחילו אותך על המסע שלך בדיו, האמן שלך גם דאג כדי לכסות את הקעקוע החדש שלך. הוא עשה זאת מסיבה טובה מאוד – לשמור על חיידקים שנולדו מן האוויר בפלישה לפצע שלך.

כן, הקעקוע החדש שלך הוא מדהים, אבל זה גם עדיין פצע. בשר פתוח הוא קרקע גידול לחיידקים וזיהומים, וזה אומר שאתה צריך להשאיר את התחבושת על מינימום של שעתיים.

וגם, בעוד אנו בטוחים שאתה נרגש להציג את אמנות הגוף החדש שלך, החברים והמשפחה שלך רק צריך לחכות זמן מה. הבריאות שלך ואת הבריאות של אמנות הדיו שלך הוא הרבה יותר חשוב.

היוצא מן הכלל היחיד זה כלל הליבה הקשה היא אם האמן שלך מכוסה קעקוע שלך עם עטיפת סארן או איזה סוג של פלסטיק. אני מקווה שזה היה לֹא כי זה יכול להזיק מאוד קעקוע. אתה יותר טוב שלא יש כיסוי כלשהו לעומת מחנק הקעקוע החדש שלך עם עטיפת פלסטיק. אם אמן הקעקועים שלך אכן לכסות את הקעקוע שלך, זה צריך להיות מוסר מיד.

מה זה דליפה?

אתה סוף סוף עשה את הקפיצה כדי לקבל את הקעקוע הראשון וזה מוגל ברור מוגלה. זה הסיוט הגרוע ביותר שלך בלילה. אם זה קורה, לא להיכנס לפאניקה. 

אם זה דולף נוזל ברור, זה לא מוגלה, וזה לא זיהום. לפעמים קעקוע ידליף פלזמה – הנוזל הבהיר במקצת בדם. זה בדרך כלל יקרה אם היה לך מפגש ארוך במיוחד ואם היה לך את הגוף בדיו למדי לאחרונה.

זהו פשוט סימן כי הגוף שלך הלך מעבר לסף הרגיל שלה, כי אתה צריך לקחת את זה בקלות במשך כמה ימים. במילים אחרות, זו הדרך של הגוף שלך להגיד לך שזה צריך זמן לרפא את עצמו. תחשוב על זה. החלת אובייקט מתכת רוטט חד על הגוף שלך והוסיף לצמיתות דיו למערכת שלך.

הגוף שלך פשוט צריך להתאים את השינוי.

מה אם זה היה כמה ימים?

עם זאת, אם זה היה כמה ימים ואתה דולף, כי סביר יותר האות שאתה משתמש דרך יותר מדי משחה על הקעקוע שלך. משחות מסוימות נוטות לגרום דליפה יותר אצל אנשים מסוימים יותר מאחרים. שוב, אל תיכנס לפאניקה. פשוט להקל על משחה מה אתה משתמש. אתה צריך רק להוסיף כמות קטנה של משחה, בקושי מספיק כדי לתת קעקוע שלך קצת ברק. זהו מצב שבו “פחות הוא יותר”. דרך טובה לבדוק את חוזק היישום היא לראות אם העור שלך מרגיש רטוב לאחר יישום. אם כן, אתה משתמש יותר מדי משחה.

אם הפחתת כמות לא עוזר, אז אתה צריך להפסיק את המשחה לגמרי לעבור מוצר אחר או פשוט לשמור על הקעקוע שלך נקי לשכוח את המשחה במשך כמה ימים ולאחר מכן לעבור קרם. כפי שאתה יכול לראות, יש לך הרבה אפשרויות.

מתי לחפש עזרה רפואית

זה לא קורה לעתים קרובות, אבל כל הזמן מחטים מעורבים, תמיד יש את הסיכון של זיהום. אם הקעקוע שלך חם למגע, אדום מאוד, ו / או נוטף משהו סמיך צהוב או ירוק, או שאתה מבחין ריח רע, אלה הם סימנים של זיהום. אם זה המקרה לא, ואנחנו מדגישים “לא”, לנסות לטפל בזה בבית בעצמך.

אתה צריך לראות רופא מיד, בין אם אתה מבקר רופא המשפחה שלך, חדר מיון, או טיפול דחוף הקרוב שלך ללכת במתקן.

No Replies to "כיצד לדעת אם קעקוע ריפוי נגוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.