כיצד לעצב קעקוע הזיכרון

כיצד לעצב קעקוע הזיכרון

זוהי חוויה כואבת כשמישהו קרוב אלינו מתעלף, ולפעמים אנחנו מלאים רצון לעשות משהו כדי להנציח את האדם הזה. קעקוע הוא דרך מצוינת לכבד מישהו שאיבדנו, וגם להקל על הכאב הרגשי שלנו. אבל בחירת העיצוב הנכון עבור קעקוע הזיכרון יכול להיות הרבה יותר קשה מאשר לבחור אחד להנאה אישית.

עדיף לחכות עד שנתת לעצמך זמן להתאבל להתאבל על אהוב שלך לפני שאתה עושה כל החלטה על מקבל קעקוע.

קבלת החלטה כזו קבע כאשר הרגשות שלך הם גבוהים במיוחד הוא לא רעיון טוב.

קעקוע הזיכרון צריך לשקף את האישיות ואת האינטרסים של האדם שאתה הנצחה. אבל זה גם צריך להיות משהו שאתה עצמך תהיה גאה ללבוש על העור שלך.

קעקוע ייחודי עבור אדם ייחודי

סימני הנצחה טיפוסיים כמו ורדים, צלבים וסרטים עם תאריכי הלידה והמוות של האדם יכולים גם להיכלל בתכנון שלך, אך כשלעצמם, הם אינם ייחודיים או דמיוניים.

תחשוב על האדם האהוב עליך כאדם הראשון. האם היו להם אינטרסים רציניים או תחביבים? מה התבלט בהם כאדם? אולי הם רכבו על אופנוע, אספו תינוקות שעועית, היו למוסיקה או היו להם נטייה לבישול. אם אתה יכול לחשוב על משהו המייצג מה גרם להם ייחודי, זה מקום נהדר להתחיל. לאחר מכן התחל לחפש תמונות המתארות את הדברים האלה.

עכשיו לחשוב על איך האדם הזה השפיע על החיים שלך באופן אישי, ומדוע הם היו מיוחדים לך. אם היה משהו מסוים כי bonded לך יחד, האם יש תמונה שעולה על הדעת כי יכול להיות משולב לתוך קעקוע? אם אתה נהנה לשחק ביליארד יחד, משותף אהבה הסרוגה, או אהב להסתובב בברים קריוקי ביחד, הדברים האלה כל להעלות את התמונות שניתן לכלול בעיצוב קעקוע.

הנצחה לילד

אין כנראה שום דבר כואב יותר מאשר לאבד ילד, לא משנה באיזה גיל. אם הילד היה צעיר מכדי לפתח אינטרסים או אישיות, ייתכן שלא יהיו תמונות מסוימות שעולות בדעתך. דיוקן של הילד עשוי להיות מתאים, כל עוד זה לא גורם רגשות של צער כאשר אתה רואה את הקעקוע. תמונות של מלאכים, הילות וכנפיים מלאך גם נוטים להיות פופולרי עבור קעקועים הילד.

כאשר אתה לא מכיר אותם באופן אישי

אם אתה מקבל קעקוע זיכרון למישהו שאתה לא ממש יודע, כמו חייל נופל או משהו כדי לסמל את חייהם הרבים של אסון טרגדיה, זה מציג אתגר מיוחד. לחשוב על מה מתאר את הטוב ביותר את האדם או את הטרגדיה באור חיובי, ודרך זה ייחשב מכובד לאחרים שהיו מושפעים מאותו המצב.

לא משנה מה עיצוב אתה בא עם, את ההחלטה הסופית היא שלך מאז אתה אחד שיש לו לחיות עם זה. אבל אם אתה לוקח את הזמן כדי לכבד את האדם aptly, את הקעקוע צריך להביא זיכרונות נעימים לכבד אותם עד שאתה משאיר את העולם הזה עצמך.

No Replies to "כיצד לעצב קעקוע הזיכרון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    15 − = 5