האם שחור חינה מסוכן?

האם שחור חינה מסוכן?

קעקוע חינה שחור אולי נראה שפיר לעומת קעקוע אמיתי. עבור אלה שרוצים את המראה של קעקוע ללא קביעות, חינה "קעקוע" היא דרך מצוינת ליהנות אמנות הגוף זמני. הדבק חינה מוחל על העור בדפוס על פי בחירתך ולאט לאט משאיר מאחורי הכתם כמו הדבש מתייבש. הכתם נמשך בין 2-4 שבועות ובהדרגה נמוג ונעלם על פני תקופה זו. אבל חינה שחורה היא בעצם לא חינה בכלל יכול להשאיר נזק מתמשך לעור שלך.

מהו חינה אמיתית?

חינה הדבק עשוי מחומר טבעי שמקורו שיח קטן בשם Lawsonia Intermis. הצמח מרוסק לתוך אבקה המשמש להכנת הדבק. במצב הטבעי שלה, אין שום דבר אבקת חינה שיכול לגרום לגירוי או תגובות אלרגיות. לפעמים, החומרים המוספים לאבקה כדי ליצור את הדבק - כגון שמן אקליפטוס - יכולים לשמש כגורם מגרה לאלה עם עור רגיש, אבל זה נדיר מאוד. הדבק חינה טבעי משאיר מאחורי כתם על העור כי הוא כתום שרוף או צבע חום.

מהו חינה שחורה?

הרבה אנשים לא אוהבים את צבע טבעי כתם שנוצר על ידי חינה, אולי בגלל צבע עצמו נותן את העובדה כי "קעקוע" הוא לא אמיתי. או אולי הם פשוט לא אוהבים את הצבע. אז, הם מחפשים חינה אמנות המציעה צבע שחור, אשר נראה יותר כמו דיו קעקוע אמיתי. חינה שחורה, עם זאת, מכיל תוסף כי הוא מסוכן ביותר.

זה נקרא paraphenylenediamine, או PPD בקיצור. PPD הוא כימיקל המכיל תרכובת הנגזרת phenylenediamine, שהוא חומר רעיל. PPD ברור עד שהוא חדור חמצן. החמצון החלקי הוא מה שגורם לתגובות אלרגיות חמורות אצל אנשים מסוימים.

חינה שחורה לא - ומעולם לא היה - נועד לשימוש כמו צבע קעקוע.

למעשה, זה צבע השיער. זה לא אמור לבוא במגע עם העור במשך תקופות זמן ארוכות ואפילו צבע השיער יכול להיות מסוכן לאלה עם אלרגיה PPD. הבעיה היא שרוב האנשים לא יודעים אם הם אלרגיים אליו עד שהם כבר קיבלו נזק מתמשך של תגובה.

סיפורי אימה שחורים

בחודש ינואר 2007 הגישו שתי משפחות תביעה נגד מפיץ של חינה שחורה לאחר שילדיהן היו מצולקים לאחר שקיבלו קעקועים של חינה שחורה בחופשה. ה- PPD שרף את עורם עד כדי כך שהילדים היו מצולקים לצמיתות. לכן, אין להניח כי חינה שחורה חייב להיות בטוח רק בגלל קעקועים מוצעים לילדים.

חברות מסוימות גם למכור חינה בתוך קשת של צבעים כגון אדום, ירוק וכחול. בעוד משחות חינה אלה מהווים סכנה בשל תוספי צבע מתון, יש לציין כי הם עדיין בזבוז של כסף. החינה שומרת רק את הצבע בזמן הדבק על העור. לאחר ההדבקה הוסרה, הכתם שנותר מאחור עדיין יהיה הגוון הכתום / חום שתקבל מחינה טבעית.

אמנות החינה אמורה להיות מה שהיא - כתם יפה, טבעי, זמני. אם אתה רוצה קעקוע חינה, מעריך את זה יפה, צבעים ארציים.

אם אתה רוצה קעקוע זה נראה אמיתי, לקבל אחד אמיתי!

No Replies to "האם שחור חינה מסוכן?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    51 − 45 =