איך אני בוחר קעקוע משמעותי? – insightyv.com

איך אני בוחר קעקוע משמעותי?

קעקועים הם דרך יפה להביע את הייחודיות ואת האינדיבידואליות. השפע העצום של עיצובים ורעיונות קעקוע יכול לעשות את זה קשה לבחור קעקוע משמעותי ולא רק עיצוב שאתה אוהב; אחרי הכל, את גבולות רק את הדמיון ואת המיומנות של האמן. אנשים רבים בוחרים את האמנות שלהם פשוט על בסיס אסתטיקה; רבים אחרים, עם זאת, לבחור עיצוב המייצג משהו משמעותי על החיים שלך, אמונות, ערכים, אוהב, או חוויות.

אם אתה נופל לתוך הקבוצה השנייה הם שוקלים קעקוע חדש, תצטרך ערוץ המחשבות שלך לבוא עם רעיון ייחודי. איפה להתחיל? הנה כמה רעיונות:

תאריכים

לידות, חתונות ואירועים משמעותיים אחרים קל להנציח עם קעקוע המציג את התאריך בלוח השנה. תאריכים ניתן לכתוב סגנונות שונים, גופנים ותווים (חושב ספרות רומיות, גרפיקה לוח שנה, קליגרפיה). סמלי גלגל המזלות הם תמיד משמעותיים ולא משתנים, ולכן הם בחירה מעניינת, יותר מדי. יחד עם הלידה, כל חודש הלידה יש ​​פרח משלה ובעלי חיים, גם, או שכל אחת מהן בחירה טובה. אתה יכול גם ללכת בדרך של הורוסקופ סיני קעקוע החיה המייצגת את שנת הלידה שלך. 

פורטרטים

עיבוד של ילדים, בני זוג, והורים גם לעשות עיצובים קעקוע משמעותי מאוד. קעקועים אלה הם נצחי כאשר נעשה שחור ואפור. אתה יכול גם מסגרת הדיוקנאות שלך עם פרטים פיליגרן כי תיצור סגנון ויקטוריאני קאמו.

אתה יכול אפילו לעשות את האמן לעשות חתיכת בהשראת בהשראת שמציעות הדמיון של אדם עבור קעקוע יפה תכשיטים בהשראת. הכישרון של האמן לוקח מרכז המדינה בסגנון זה של קעקוע, כך לשאול מסביב להמלצות לבדוק את ההמלצות באינטרנט, ולהציג תיקי אמנים. דיוקנאות יכול להיות טוב מאוד רע מאוד.

אם תבחר סוג זה של קעקוע, הקפד לספק תמונה ברורה, באיכות גבוהה המקור לתת לאמן את הירייה הטובה ביותר שלה לשכפל אותו בנאמנות.

פסוקים ואותיות

קעקועים שמציעות מילים וביטויים יכול לבטא את הרגש האהוב עליך להיות משוחק כמו חיוב יומי. ממוקם על פרק כף היד הפנימי שלך או אמת, שם הוא גלוי ביותר, קעקועים סקריפט יכול להיות בהשראת שיר שיר, שירה, או ציטוטים הספר. שקול לשאול אדם אהוב – ילד, הורה, ידיד – לחתימה שהמעתיק יכול להעתיק. כמה אנשים מכבדים את יקיריהם אשר עברו על ידי שימוש חתימות שלהם כמו עיצובים קעקוע, יותר מדי.

סרטים מועדפים, דמויות תווים, משחקי וידאו

מפוקימון ועד לגיבורי-על, תעשיית הקעקועים התפשטה במידה מספקת הן בסגנון והן בכישרון כדי לעבד את כל מה שאפשר להעלות על הדעת בתחום הזה. 

אבודים רעיונות?

אם אתה פשוט לא יכול להחליט על העיצוב המושלם, לקחת את הזמן כדי למצוא אמן אשר יעבוד איתך כדי ליצור קעקוע שמתאים לך. ברגע שיש לך לחשוף כמה פרטים אישיים, רוב קעקוע אמנים יכולים סיעור מוחות כמה עיצובים המבוססים על האינטרסים שלך, תחביבים, חוויות, ואת הנסיבות, והוא יכול להציע כמה התואמות את המיקום הרצוי וגודל. לא משנה כמה טוב ההצעה של האמן, לוודא שזה באמת מתאים לך לפני ביצוע.

אל תהיה ממהר להתחייב עיצוב, במיוחד אם אתה רוצה קעקוע עם משמעות. זכור, זה קבוע (אלא אם כן אתה עובר הסרת קעקוע כואבת).

מגזינים קעקוע לספק שפע של השראה חזותית. שמור על מחברת מלאה בכל הרעיונות העיצוביים שתפסו את העין. כאשר הזמן מתאים היצירה הבאה שלך של אמנות, יהיה לך הרבה רעיונות והרהורים מוכן לעבוד עם; הם עשויים לעורר יותר בשבילך ועל אמן הקעקועים שלך.

תמיד לשמור על מיקום קעקוע בראש, מדי. זה יהיה בעל השפעה על גודלו ואת הסטיילינג. כמה אנשים מקבצים מספר קעקועים משמעותיים יחד. חלקם אפילו לתכנן את קעקועים הבא שלהם כחלק עיצובים גדולים יותר לקבל בדיו על פני תקופה של זמן.

בהדרגה ומהורהר הן הדרכים הטובות ביותר להמשיך עם אמנות הגוף שלך. ברגע שיש לך תוכנית לאמנות שלך בסגנון שאתה אוהב, אתה יכול להקיף את ההשראה רעיונות עיצוב כי תהיה משמעות יותר משמעות מאוחר יותר, כמו החיים שלך נפרשת.

האמנים של היום נחשפים הזדמנויות רבות יותר בתעשייה כמו קעקועים להיות מקובל יותר מבחינה חברתית. לוקח מספיק זמן לתכנן קעקוע עם משמעות שווה את זה. אתה תהיה ללבוש את אמנות הגוף לכל החיים, אז לבחור בתבונה.

No Replies to "איך אני בוחר קעקוע משמעותי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.