למה אמנים רבים קעקוע לא דיו, ידיים, רגליים או פנים – insightyv.com

למה אמנים רבים קעקוע לא דיו, ידיים, רגליים או פנים

אם אתם מחפשים לקבל קעקוע על הרגל שלך, יד או פנים, אתה כנראה הולך להיות קשה למצוא אמן לעשות את זה. אולפנים רבים יש מדיניות נגד קעקועים עושה באזורים אלה. כמה אמנים מרגישים מספיק חזק על זה כדי להפוך את העסק הפוטנציאלי על ידי סירוב לעשות את זה סוג של קעקוע. אז מה העניין הגדול?

דילמה מקצועית

אתה לא יכול להבין את זה, אבל אמן קעקוע לעתים קרובות הופך את המצפון של לקוחות נאיבי או נלהב שרוצים קעקועים שיכול לגרום להם הרבה בעיות בהמשך הדרך.

אנשי מקצוע אלה יודעים כי קעקועים גלויים מאוד, כגון על היד ועל הפנים, יכול לגרום ללבוש להיות הנושא של ללעוג או לעכב את הסיכוי למצוא עבודה. אמן קעקוע שמרגיש שאתה לא מוכן לקחת על עצמו את התוצאות לא יכול במצפון טוב לאפשר לך לקבל כזה קעקוע.

נכון, אתה יכול כנראה פשוט למצוא מישהו אחר לעשות את זה, אבל לפחות הקעקוע שמסרב יכול לנוח עם החלטה שמגינה עליך. לכל הפחות, המצב צריך לגרום לך להפסיק לחשוב על ההשלכות האפשריות של הפעולות שלך. הקעקוע מנסה להעריך את היכולת שלך להתמודד עם ההשלכות של ההחלטה שלך. האם אתה באמת מוכן להתמודד עם התגובות של הציבור לשינוי גוף לא שגרתי, גלוי מאוד? האם אתה מוכן לקבל דחייה לראיונות עבודה עתידיים? זכור: זה קבוע, וזה לא במקום שבו אתה יכול לכסות את זה בקלות.

זה תמיד שם בחוץ, תמיד גלוי. ולא משנה כמה החברה של קבלת אמנות הגוף גדל, אתה עדיין יש בעיות להיות מקובל במקומות רבים על ידי אנשים רבים. אם אתה לא מוכן להתמודד עם זה, זה הכי טוב שאתה מחזיק את הקעקוע עד שאתה – אמן אמן קעקוע מכובד אגיד לך כל כך.

סוגיה של איכות

כמובן, לא כל האולפנים מסרבים לעשות קעקועים מסוימים מסיבות אלטרואיסטיות לחלוטין. אחרי הכל, קעקועים ברגל בהחלט אינם בעלי נראות גבוהה חברתית וחובות עבודה. איכות ואריכות ימים הם הנושאים.

רגל קעקועים יד קשה לעשות טוב. כדי להבין מדוע, לשקול את האופי של קעקוע. הדיו הוא נוזלי, כמובן – אבל אתה לא יכול להבין את זה שְׂרִידִים נוזל, ממוצבת במקצועיות בין האפידרמיס לבין הדרמיס. זה לא יושב על החלק העליון של העור ולא מקבל נספג. הרגליים והידיים יש עור דק יותר משאר הגוף שלך, ומיקום כי דיו בדיוק לוקח מיומנות בפועל. רק סמיך עמוק מדי או רדוד מדי, ואתה תסיים עם קעקוע מטושטש או דהוי כי צועקת “טעות” – וזה אחד כי אפילו האמן הכי מומחה יכול לעשות.

גם אם יד או רגל קעקוע מתברר באופן מושלם, זה יהיה קשה מאוד לשמור. הידיים והרגליים לוקחות הרבה התעללות בחיי היומיום, וכל זה יכול לדחוף כי הכיס של דיו מחוץ למקום. להגיע לנקודת הריפוי עבור קעקוע ברגל קשה ומסובך; גרביים ונעליים כל הזמן מתחכך נגד הרגליים שלך יכול לגרות את האתר. בטח, אתה יכול ללכת יחף, אבל אז, אתה תחשוף את הפציעה שלך – כי, בואו נודה בזה, זה מה שזה – אלמנטים.

קעקועים ברגל הם נגועים בקלות רבה מדי, ואת אור השמש, כי זה חודר שכבות העור, יכול לזרוע הרס. אם אתה באמת רוצה לקבל את זה קעקוע ברגל, אתה חייב להיות מוכן לחלוטין לתינוק זה כמו שאתה מעולם לא babied העור שלך לפני. 

אותו דבר קורה עבור קעקועים יד. אם אתה מכונאי, מדיח כלים, או בכל עבודה אחרת כי הוא מחוספס על הידיים שלך, פשוט לא עושים את זה. אתה רק להרוס את הקעקוע להיות תקוע עם בלגן באזור גלוי מאוד.

עניין של מוניטין

רוב האמנים קעקוע להבטיח את עבודתם לגבות את זה עם דברים כגון חינם מגע קופצים. המוניטין של קעקוע הוא על הקו ברגע שאתה יוצא את הדלת. הקעקוע שלך הוא פרסומת מהלכת, מעידה על המומחיות של האמן לכל מי שרואה את זה. אם אתה בלגן את הקעקוע שלך על ידי התעקשות על מיקום לקוי או לא ביצוע טיפול קפדני מוקפד, זה האמן מי הולך לקבל את האשמה.

מציאת אמן לעשות יד, רגל, או קעקוע פנים

אם אתה באמת נחוש לקבל אחד קעקועים אלה ואתה מתקשה למצוא אמן, אתה יכול לנסות כמה אסטרטגיות. אם האמן שאתה מעדיף יש מדיניות נגד לעשות אותם, אתה תמיד יכול לנסות להרגיע אותו כי אתה מודע הסיכונים מוכן לקבל אותם. מסכים לחתום על טופס שחרור הקעקוע של כל אחריות במקרה שמשהו משתבש עם הקעקוע. מסכים, רצוי, בכתב, כי מגע קופצים לא יהיה חופשי, ולהכיר כי אתה מבין שאתה עשוי להזדקק להם על בסיס קבוע.

אם האמן עדיין מסרב לעשות את הקעקוע, הדבר היחיד שאתה יכול באמת לעשות הוא להמשיך לחפש. בקש המלצות מאמן או מחברים.

תבחר בחכמה

זכור, עם זאת, כי אמן אשר יעשה כזה קעקוע עשוי להבין את הרצון לכל מיני אמנות – או פשוט להיות מוכן לקחת את הכסף שלך מבלי לדאוג לאיכות או על ההשלכות של ההחלטה שלך. ודא שאתה בוחר את האמן בחוכמה, ולקחת טוב מאוד של הקעקוע שלך.

No Replies to "למה אמנים רבים קעקוע לא דיו, ידיים, רגליים או פנים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.