מה העסקה עם קעקועים פיל? – insightyv.com

מה העסקה עם קעקועים פיל?

פילים לעולם לא שוכחים, ואת זקנה מתנות אותם עם חוכמה ראויה להערצה. בני אדם יכולים ללמוד כל כך הרבה על החיים, בדידות ואהבה כאשר לומדים איך יונק זה עתיק נושאת את משקלם לא משנה כמה כבד, עם חסד יוצא דופן כזה יופי.

סמל אוניברסלי של כוח, נאמנות, אלוהות ומזל טוב, פיל עושה עיצוב קעקוע בלתי נשכח כאשר מתוכנן בזהירות להציב כראוי על המקדש של הגוף שלך.

הפיתוי של הפילים

האם אתה שוקל קעקוע סמלי קטן מושלם עבור פרק כף היד? או אולי עיצוב גדול אשר ימלא שטח כגון הגב או הרגליים עם חסד? פיל עושה בחירה נאה מסיבות רבות.

לא רק פיל מייצג זיכרון, אמפתיה וחמלה, יש קשר חזק בין המינים לבודהיזם, כפי שבודהה בחר את הפיל הלבן הנדיר בגלגוליו. הפיל הלבן מסמל הן את החוכמה והן את הפוריות, מה שהופך אותה לבחירה יפה לקעקוע אימהי. אם אתה סקרן רוצה לנסות את המגמה קעקוע לבן, למה לא לבחור פיל לבן? קעקועים לבן מענק יהיה לדעוך לאורך זמן, זה עשוי להיות בחירה נבונה אם אתה לא רוצה מחויבות גלוי.

עבור אוהבי המבקשים עיצוב קעקוע כמה אשר מעדיף לוותר על שם או טבעת הנישואין עיצובים מחשש מזל רע או jinx האיחוד שלהם, פיל מכובד מסמל הן נאמנות ונאמנות – שני מרכיבים מרכזיים בכל איחוד מוצלח.

בנוסף, הפילים כבר מזמן מייצגים את המפלגה הרפובליקנית. בשנת 1874 צייר הקריקטוריסט תומאס נאסט את הפיל לקריקטורה בהשתתפות הרפרס שבועי לצד החמור הדמוקרטי. החמור היה לבוש כמו אריה מפחד, מפחיד את כל בעלי החיים האחרים, כך “קולות” שלהם משם.

אם אתה רוצה לכבד את דעותיך ופטריוטיזם עם בעל חיים ולא דגל או קעקוע הזיכרון, אתה יכול לבחור את הפיל האדיר במקום.

רעיונות עיצוב קעקוע הפיל

ישנן דרכים רבות לעצב פיל לקעקוע. חלקם מאוד מפורט ומפורטים ואחרים פשוטים, מציע רק את הצללית של היצור המפואר. אם יש לך אישיות שובבה, אתה יכול אפילו לשקול באמצעות אצבע עבור תא המטען ואת הצד של היד שלך עבור הגוף של קעקוע הפיל שלך.

בראש ובראשונה, את הפיל שלך מפורט יותר, גדול יותר הגודל שלה צריך להיות. עבור קטן הם מקומות דיסקרטי, זה יהיה הכי טוב לבחור רק גוף פיל המתואר. אם אתה רוצה משהו יותר משוכלל, שקול להוסיף חינה בהשראת יצירות אמנות לצד הפיל שלך עבור די מפורטים וגלילה מהודר.

שיקול נוסף הוא כמה פילים תלבש? פילים לנסוע מחזיק אחד על השני של גזעים. איזו דרך מתוקה וסמלית לכבד את בני המשפחה ואת יקיריהם. אם יש לך שלושה ילדים, אולי אתה יכול לקשר אותם יחד בעיצוב מקסים המשפחה קעקוע מכובד? פיל קעקוע פיל יכול גם מסמל ידידות ונאמנות.

דאגות מיקום והצעות

בעוד אנשים רבים בוחרים מיקומים חכמים עבור קעקוע פיל, תמיד לשקול את התוצאה לטווח ארוך לפני קפיצה על מגמה.

בעוד יד פילים וקעקועים גזע האצבע הופכים להיות הרבה יותר פופולרי, הם להגביל את ההזדמנויות התעסוקה במידה ניכרת, ואת העבודה סיים יש קבוצה משלו של אתגרים, כולל ריפוי דהייה ועניים. הצבת גזע פיל על האצבעות שלך לא יכול להיות הרעיון הטוב ביותר מאוחר יותר, ואתה בהחלט לא אשכח את הבחירה מיקום גרועה, אז להיות מזהיר.

עבור unamamed ופראי מעט, זה קצת הסבר מדוע פיל יכול גם לעשות בחירה מתאימה עבור קעקוע הפין. רק תן לזה מחשבה ואת העיצוב באמת עושה הגיוני.

עבור רוב האחרים, הפיל עושה הצהרה יפה על האמה, השכמות, על גזע הרגל שלך, ואפילו על החזה. נסו למקם את העיצוב שבו תא המטען יבצע עקומות הטבעי של הגוף שלך יהיה לך עיצוב קעקוע פיל זה הרמוני עם הצורה שלך; האיחוד המושלם בין אדם לחיה.

No Replies to "מה העסקה עם קעקועים פיל?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.