כיצד להסיר טבעת חרוז שבוי פירסינג | insightyv.com

כיצד להסיר טבעת חרוז שבוי פירסינג

כיצד להסיר טבעת חרוז שבוי פירסינג

אם אתה רוצה להסיר או לשנות את CBR (טבעת חרוז שבוי) תכשיטים הגוף, זה לא ממש פשוט כמו שזה נשמע. למעשה, אם אתה שואל מישהו איך להסיר אותו, רוב הסיכויים הם יגידו לך ללכת לראות את פירסר. אתה לא רוצה הרצאה, אתה רק רוצה לשנות את התכשיטים שלך. אבל לעשות לעצמך טובה ולהקשיב ההסבר הבא.

לכל מקצועי, הבטיחות שלך היא הדבר החשוב ביותר.

אנשים קיבלו זיהומים וקרעו את עורם, מנסים לעשות את הדברים האלה בעצמם. והעובדה הפשוטה של ​​העניין היא – פירס שלך יעשה את זה בשבילך בחינם. נסיעה מהירה לאולפן ואתה נכנס ויוצא ללא תשלום, אז מה העניין הגדול?

בסדר, עכשיו בואו נהיה אמיתיים. יש מגיע הזמן שכמעט כולנו צריכים לשנות את התכשיטים שלנו ואת הנסיעה לאולפן חודר הוא פשוט לא מציאותי. המפתח הוא לדעת מה אתה עושה אז אתה לא בסופו של דבר לפגוע בעצמך.

כיצד להסיר CBR

אם יש לך הרבה פירסינג ולתכנן על שינוי התכשיטים שלך לעתים קרובות, זה הציע בחום להשקיע זוג צבת פתיחת צבת זוג צבת סגירת צבת. הם בדיוק כפי שהם נשמעים – כלים מיוחדים המיועדים להסרה וסגירה של CBRs.

אם אין לך זוג צבת פתיחת צבת, זוג מחט צבת האף יעשה את הטריק. הערה: זה המקום שבו אנשים בסופו של דבר לפגוע בעצמם או להרוס את התכשיטים שלהם.

צבת אפים מחט אינם עשויים תכשיטי גוף. הם יכולים לעשות שריטות במתכת, שהיא קרקע גידול לחיידקים. זה חיוני לחלוטין כי פני השטח של הטבעת לא שרוט! לכן, מה שאתה צריך לעשות הוא לעטוף את המחט האף עם איזה סוג של סרט רך כגון חשמל או מסוך.

ודא הקלטת נקייה, אבל יש לזכור כי זה רחוק מן הטיפול סטרילי פירסינג שלך יקבלו בסטודיו.

עכשיו, במקום את קצה מחט באף המחט לתוך מרכז CBR ו לאט לאט לחטט את הטבעת פתוח. להיות מוכן חרוז / הכדור ליפול על ידי מחזיק את היד השנייה מתחת לזירה לתפוס אותו. לאחר חרוז נפלה, יהיה מקום CBR. אם המרחב אינו נראה מספיק גדול, אתה יכול לפתוח אותו קצת יותר עם הצבת שלך, נזהר לא עיוות את הצורה הטבעת.

ברגע שיש לך שטח מספיק גדול, אתה יכול להסיר את CBR. לאט לאט להפעיל את הטבעת – לא למשוך אותו. כאשר אתה לסובב את CBR, החלל יגיע לנקודה שבה ניתן למשוך בזהירות את העור. אם החלל עדיין לא גדול מספיק, הפעל אותו בחזרה ופתח אותו יותר ונסה שוב. אתה לא רוצה להכריח אותו.

הערות נוספות

 • הולך מקצועי הוא עדיין המדיניות הטובה ביותר. אל תנסה את זה, אלא אם כן אתה יודע על פירסינג או אין לך ברירה אלא לעשות את זה בעצמך.
 • אל תנסה להסיר או לשנות את התכשיטים שלך אם פירסינג אינו נרפא, אשר בדרך כלל לוקח לפחות 6-8 שבועות עם פירסינג ביותר. אם אתה עושה, אתה יכול בסופו של דבר צורך להתחיל את תהליך הריפוי מחדש.
 • אל תסיר את התכשיטים שלך אם אתה מאמין פירסינג שלך נגוע. הסרת תכשיטים רק גורם לבעיות נוספות אם פירסינג נגוע. ראה את הרופא או הרופא שלך לקבלת ייעוץ.

כיצד להכניס ולסגור CBR

כאמור, חשוב להיות בטוח פירסינג שלך הוא נרפא לפני שאתה מסיר את התכשיטים. זה עכשיו מַכרִיעַ כדי להיות בטוח שהוא נרפא לפני שאתה הולך דבק משהו חדש בו.

שוב, זה מאוד ממליץ לך לקבל כמה צבת סגירת צבת. אלה תהפוך את העבודה הרבה יותר קל. עם זאת, אם אין לך, אתה עדיין יכול לעקוב אחר ההוראות בדף הקודם כדי לעטוף צבת רגיל מחט באף.

הוספת CBR 

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לוודא את התכשיטים ואת הידיים הן נקי. אם קנית את התכשיטים מאולפן חודר ושמרת אותו בחבילה, זה צריך להיות בסדר.

אם הזמנת אותו מחנות מקוונת ואין לך הוכחה כי זה היה autoclaved, בבקשה לקחת אותו לאולפן פירסינג המקומי ולבקש מהם autoclave זה בשבילך. ייתכן שיהיה תשלום קטן וזה יהיה כנראה לקחת לילה, אז לא להוציא את התכשיטים הישנים שלך עד הטבעת החדשה מוכנה ללכת.

עכשיו יש לך צבת שלך, תכשיטים נקיים, וידיים נקיות. פתח את CBR החדש באמצעות ההוראות בדף הקודם. מניחים את הכדור איפשהו נקי זה לא יהיה להתגלגל בזמן שאתה מכניס את הטבעת. פתח את הטבעת רחב מספיק כדי לאפשר חדר לכל העור כי צריך לעבור את החלל, נזהר לא עיוות את הצורה העגולה של הטבעת.

בזהירות לגעת קצה אחד של הטבעת אל החור חודר לסובב את הטבעת בזהירות כדי לאפשר לה להחליק דרך החור בצורת הטבעת. זה עלול לקחת קצת תרגול ו עָדִין דוחה. אתה לא רוצה לכפות את הטבעת. אם אתה מרגיש את זה לתפוס או חושב שזה לא הולך בכיוון הנכון, להסיר את הטבעת ולנסות שוב. לפעמים מתיחה העור סביב החור יכול לעשות את זה קל יותר, תלוי איפה זה. בכנות, ככל שאתה חושב על זה פחות, כך קל יותר.

סגירת הטבעת והכנסת החרוז 

חרוזים שבויים משרתים מטרה משמעותית יותר מאשר רק אסתטיקה. ברגע שיש לך את התכשיטים החדשים שלך, אתה צריך לסגור אותו אז זה לא נופל.

באמצעות הצבת שלך, לסגור בעדינות את הטבעת, משאיר מספיק מקום מספיק כדי לאפשר את החרוז להצמיד במקום. תוכל להבחין כי חרוז או יש חור כל הדרך דרך או הזחה משני הצדדים. זה המקום שבו הטבעת מחזיקה את החרוז.

לתפוס את החרוז בין האצבעות שלך, וודא את החריצים (או חורים) נמצאים על העליונה והתחתונה. קו החריצים עם הקצוות של התכשיטים בתקיפות לדחוף לפוצץ את החרוז ביניהם. זה גם ייקח קצת תרגול.

אם החרוז מוכנס כראוי, אתה לא אמור להיות מסוגל למשוך אותו בחזרה ללא כוח. אבל זה עדיין צריך להסתובב בחופשיות בין הקצוות של הטבעת.

הערות נוספות

 • בהתאם למיקום של פירסינג, זה עשוי להיות מועיל יש חבר לעזור לך.
 • להסתכל במראה הוא מבלבל יותר מועיל. זה באמת הכי טוב לעצום את העיניים ולהרגיש את דרכך.
 • אם בכלל אפשרי, אנא תן מקצועי piercer לעשות את זה בשבילך. זה בדרך כלל בחינם והוא יכול לחסוך לך הרבה צרות.

No Replies to "כיצד להסיר טבעת חרוז שבוי פירסינג"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  88 − 79 =