המשמעות מאחורי עיצוב קעקוע פופולרי – insightyv.com

המשמעות מאחורי עיצוב קעקוע פופולרי

שְׁאֵלָה: מה זה אומר כאשר קעקוע שן הארי הופך נוצה קעקוע ציפורים?

מה עושה קעקוע שן הארי שמסתובבת נוצת ולאחר מכן עוף מעופף של ציפורים מתכוון? זה נראה בכל מקום אני הולך על Pinterest, כולל את ההצעות המובילות לך המפורטים, אני כל הזמן רואה את זה בעיצוב כנפיים ייחודית ועשב. אני רוצה ללמוד עוד על זה, ואני מקווה לקבל החלטה משכילה לפני שאני מקבל את הקעקוע.

האם תואיל בטובך לספר לי מהי משמעותה של ההיסטוריה של עיצוב ציפור זה? האם זה רוחני?

תשובה: סמליות קעקוע הוא כזה דרך עשירה להביע את האמונות שלך ואת כל מה שאתה רוצה להחזיק ערך, לתוך עיצוב יקר. אחת המגמות האחרונות קעקוע כי יש באמת לקח הטיסה היא קעקועים נוצה. נוצות יכולות לסמן הרבה דברים, כולל חופש הטיסה והרפיה. האם אתה עושה כמה שינויים משמעותיים בחיים? האם אתה מרגיש כאילו אתה מקבל את הכנפיים שלך כדי לדבר, ואת האומץ לטוס לבד? זה עשוי להיות מיוצג בעיצוב נוצה אחת.

אבל קודם, בואו נדון בשן הארי. רוב האנשים יש רצון ו blown על שן הארי ואת מפזרים זרעים תקווה שלהם לתוך היקום. אם המשאלות שלך מיוצגות אז על ידי נוצה, אולי אתה רוצה בחשאי לטוס לבד? האם זה החלום שאתה נוגע בו מזרע שן הארי?

 

לבסוף, יש לנו את הצאן של ציפורים עף מן נוצה שהגיח בצדק מן שן הארי.

אתה אולי חושב שזה לא הגיוני אבל זה עושה.

שחרור עצמך מהשרשראות והכלוב שבו אתה חי מאפשר לך להיות מי שאתה באמת. טיסה עם כל שאר הציפורים אומר שאתה רשמי מוטס. מה תעשה עם החופש החדש הזה? האם תישאר במצב טיסה או שתעוף גבוה יותר מכל השאר כמו הסיפור של ריצ’רד באך על ג’ונתן ליווינגסטון סיגל?

אתה יכול לקרוא עוד על ג’ונתן כאן.

אמנם אני לא בטוח איך זה עיצוב מסוים, אשר משתלב שלוש תמונות תקווה יחד, בא, אני יודע שיש בהחלט סיפור עשיר מאחורי הסגנון. כי יש כל כך הרבה אלמנטים אתה יכול להיות בטוח כי תתבקש, שוב ושוב, מה שן הארי שלך, נוצה הצאן של ציפור קעקוע פירושו. יש אנשים שאינם אוהבים להסביר את אמנות הגוף שלהם לא מעריכים להיות שאל שאלות אינטימיות. זה צריך להיות מקרה אישי שלך, ייתכן שתרצה לשקול ללבוש קעקוע שונה לגמרי, או הצבת שלוש תמונות על הגוף שלך, אבל לא בהכרח ביחד. עם כמה התאמות אתה באמת יכול לעשות את נוצה, שן הארי הקעקוע ציפור יותר ייחודי רק לך. אל תשכח שאתה יכול גם להוסיף צבע, גם אם זה רק על שן הארי עצמו. גבעול ירוק עם קוצים לבנים ייראה מדהים ואחריו נוצה שחורה אחת ולאחר מכן להקה של ציפורים בצבע שחור. השתמש בך דמיון להיפגש עם האמן שלך לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

 

רעיונות מיקום

שיקול חשוב נוסף הוא איפה תמקם שן הארי שלך ואת הצאן של קעקוע ציפור? עיצוב זה יכול להיראות מגניב מאוד על הכתף להב, אלא גם עובד על האמה הפנימית גם כן.

קעקועים צריך להיות ממוקם בכל מקום ובכל זאת האדם הטוב ביותר רואה לנכון, אבל אתה יכול גם לדבר עם האמן שלך כדי לקבל הצעות העיצוב שלהם ואת המיקום לפני שתבצע את הסימן. אמן מוכשר יבלה קצת זמן לנתח את הגוף ואת curvatures וגם מקום קעקועים קיימים מראש בחשבון. הקפד למצוא את האמן הנכון עבור העבודה ואתה תהיה אפילו יותר עם האמנות החדשה שלך. זה עיצוב קעקוע תקווה ומשאלות משלב אלמנטים רבים של שינוי ותקווה. במקום לחיות בעבר, או לפחד לעשות משאלות בפחד הם לא יתגשם, ללמוד לקבל קצת אמונה. זה דבר אחד קבוע.

 

No Replies to "המשמעות מאחורי עיצוב קעקוע פופולרי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.