כיצד לטפל קעקוע הרגל החדשה שלך – insightyv.com

כיצד לטפל קעקוע הרגל החדשה שלך

לא כל קעקועים נוצרו שווים, וגם לא את השיטות הנדרשות כדי לרפא אותם כראוי. הוראות קעקוע aftercare הם בדרך כלל אחד כללי כללי, אבל כמה קעקועים דורשים טיפול ספציפי. רגל קעקועים הם אחד הקשים ביותר עבור חלק לרפא, ואחרים ביישן במרחק של קעקוע ברגל כי הם חוששים שזה יהיה חוויה איומה. מאמר זה יעזור לך להתגבר על מכשולים אלה.

אבל אמון באינסטינקט שלך – זה שווה כמה ימים של כאב וכמה שבועות של אי נוחות.

תזמון הוא הכל

קעקוע תקין aftercare לפעמים דורש הקרבה. ברגע שאתה מקבל קעקוע ברגל, נעל נעליים הוא מחוץ לתחום לפחות כמה שבועות. זה אומר שאתה כנראה לא רוצה לעשות את זה באמצע החורף. ישנן שתי סיבות עיקריות מדוע נעליים רעות עבור קעקוע ריפוי: אחד הוא כי הנעל יוצר חיכוך על פני השטח של הרגל, אשר יכול לגרום לגירוי או אפילו להסיר חלק הדיו ולהשאיר לך עם קעקוע דהוי. הבעיה העיקרית השנייה היא שזה חונק את הקעקוע, בניית זיעה ולא לאפשר לו לנשום. השילוב של זיעה, גירוי וחוסר אוויר הוא הסביבה המושלמת לחיידקים ולזיהומים.

אם יש לך עבודה או להשתתף בפעילויות הדורשות ממך ללבוש נעליים מגבילות מדי יום, אז קעקוע רגל לא יכול להיות רעיון טוב – אלא אם כן אתה יכול לעשות את זה בזמן החופשה, כאשר יש לך לפחות שבועיים כדי לשמור על הנעליים.

עיתוי גם צריך להיחשב אם אתה שחיין. אתה צריך להיות מסוגל להישאר מחוץ למים לפחות שבועיים, אז אתה צריך לעבוד כי סביב השחייה שלך. כנ”ל לגבי נופשים מצילים שיושבים בשמש יכול להיות נקרא להיכנס למים, שניהם רע על כל קעקוע חדש.

הגודל משנה

גודל הקעקוע שלך תהיה השפעה ישירה על כמה כואבת הרגל שלך ירגיש אחרי מקבל מקועקע. אם אתה פשוט מקבל משהו קטן כמו בגודל של מטבע גדול או פחות, הריפוי שלך יהיה כנראה די קל, כל עוד אתה שומר את זה נקי ולנסות לא ללבוש נעליים במשך כמה שבועות. מצד שני, אם אתה מקבל משהו גדול יותר משתרע על פני חלק גדול של הרגל שלך, זה כאשר אתה באמת צריך לשים לב למאמר זה.

רגל אחת, שתי רגליים

אם אתם מתכננים לקבל את שתי הרגליים מקועקע, לא עושים את שניהם באותו זמן. אתה רוצה להיות לפחות רגל אחת כי הוא לא מכאיב להסתובב עם. לאחר כל נפיחות גדולה וכאב שככה, אז אתה יכול להמשיך לעשות עבודה על הרגל השנייה.

רגל אדומה, רגל כחולה

כמה נפיחות חבורות קטנות היא צפויה במשך הימים הראשונים לאחר מקבל מקועקע. זה לא יכול לפגוע הרבה ביום הקעקוע, אבל למחרת יכול להיות אכזרי למדי. גם אם זה לא כואב, אתה צריך ללכת הביתה ומיד להחיל קרח הקעקוע שלך אחרי שאתה עוזב את החנות. שים את הרגליים למעלה וקרא, לשחק במשחקי וידאו; כל מה שנדרש כדי להסיח את דעתך מתוך רצון לקום ולעבור יותר מדי.

אם אתה מתעקש להיות מעלה על אחרי מקבל את הרגל שלך בדיו, סביר להניח שאתה הולך לשלם ביוקר עבור אותו למחרת. זה לא מומלץ לשטוף או להחיל כל משחה הקעקוע שלך ביום הראשון הזה. רק תן לזה קצת זמן להירגע; אם הלכת לאמן נקי, בעל מוניטין, אז הם כבר שטפו אותו והשתמשו במשחה לפני ששלחו אותך לדלת ותהיה בסדר עד למחרת בבוקר.

קל עושה את זה

כאשר הגיע הזמן להתחיל לשטוף את הקעקוע ברגל, חשוב להיות עדין. באמצעות רק את היד, יש ליישם כמות קטנה של ניקוי קל (שאינם מבושמים, ללא כימיקלים) לקעקוע לאט עבודה הקנס לתוך הקעקוע עם תנועה מעגלית. יש לשטוף במים קרים. בזמן שאתה שוטף את הקעקוע שלך, אתה עלול להרגיש משהו slimy על פני השטח – זה פלזמה, ואתה רוצה להיות בטוח שזה נעלם לחלוטין לפני שתסיים כביסה.

שמור על יישום מים קרים ועושה תנועות מעגליות עם היד שלך עד שאתה לא מרגיש את פלזמה חלקלק יותר. אם לא, הפלסמה מתייבשת על פני העור שלך כמו גלדים וזה יכול להיות מאוד כואב.

לאחר הקעקוע שלך נקי, תצטרך ליישם משהו כדי לשמור אותו לח – או משחה או קרם. זה די הרבה עניין של העדפה כל עוד אתה לוודא מה אתה משתמש אין שום ניחוחות או כימיקלים קשים. הנוכחות של petrolatum כמרכיב כבר התווכחו במשך שנים על האם או לא באמת יכול לצייר דיו מן הקעקוע. ניסיון אישי מצוות עולה כי כמות קטנה של פטרולאטום הוא בסדר (ג’לי נפט ישיר, לעומת זאת, הוא לא) וכי זה שימוש יתר של מוצרים כאלה בדרך כלל לגרום לבעיה. אנשים נוטים לרצות את החומר על עבה מדי, וזה כאשר אובדן דיו מנוסה. אז, זה הכלל שלי עבור משחה / יישום לחות: להחיל מעיל דק, לשפשף היטב עם האצבעות שלך, ולאחר מכן לקחת מגבת נייר נקי לדפוק מה שנשאר. הקעקוע שלך לא צריך להיראות מבריק בסיום.

יאללה ברעל

נפיחות ברגליים היא בדרך כלל עקב החזקת מים במחזור העניים. אנשים הנושאים משקל עודף או יש הפרעה כי מאט את זרימת הדם יש את הסיכון הגבוה ביותר של נפיחות ברגל חמור. לשתות הרבה מים (לפחות גלון ביום) ואת הגוף שלך יאפשר לך לשטוף את המים במקום לאחסן אותו. אל תהסס לרומם את הרגליים וליישם קרח לפי הצורך – ייתכן שיהיה עליך לעשות זאת במשך שעה ביום למשך שבוע, וזה בסדר.

גם כאשר יש לך את הרגליים גבוהות, חשוב לשמור על זרימת טוב. זרימת דם נכונה וחלוקת חמצן משחק תפקיד ענק כמה מהר הקעקוע שלך לרפא. האם משאבות הרגל, הרגל מרים, crunches, מרים את היד וכל דבר אחר שאתה יכול לעשות כדי לקבל את הלב פועם גם בעת שכיבה.

מתי להיות מודאג /

נפיחות, אדמומיות, חבורות וכאבים הם כולם רגילים עבור קעקועים ברגל בימים הראשונים. אם זה לא שכך אחרי ארבעה או חמישה ימים, או אם זה שכך אבל אז הפך כואב ונפוח שוב, אולי הגיע הזמן לראות רופא.

רגל קעקועים כל כך נוטה הפלישה חיידקי – הם נמוכים על הקרקע לבוא במגע עם ריכוזי ענק של חיידקים רעים. אם הרגליים שלך לא מקבל זרימת טוב, זיהום קטן יכול להפוך רע מאוד מהר. ביקור אצל הרופא – גם אם אין לך ביטוח – יעלה לך הרבה פחות מביקור בבית החולים מאוחר יותר.

שלוש הוא מספר הקסם

זה לוקח שלושה חודשים על העור האנושי לחלוטין לשחזר את עצמו לאחר מקועקע. במהלך הזמן הזה, זה בונה מיליוני תאים המכסים על הדיו כי כבר מושתל מתחת. עד שתהליך זה נגמר, הקעקוע שלך הוא פגיע. לאחר שתי השבועות הראשונים קריטי, אתה יכול להתחיל ללבוש נעליים בעת הצורך, אבל אתה עדיין צריך התינוק הקעקוע שלך. קבל את הנעליים מחוץ בהקדם האפשרי ולאחר מכן לשטוף ולטפל את הקעקוע מיד. שמור אותו מחוץ לשמש ככל האפשר, וליישם חזקה sunblock אם אתה צריך לחשוף את הרגליים על אלמנטים. חיכוך קרני UV עדיין יכול לגרום דהייה חמורה, אז עד שזה כבר שלושה חודשים אתה צריך להיות זהיר במיוחד.

No Replies to "כיצד לטפל קעקוע הרגל החדשה שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.