קעקוע פחד הפקטור: אתה יכול לטפל בכאב?

קעקוע פחד הפקטור: אתה יכול לטפל בכאב?

השאלה הוצגה שוב ושוב: כמה זה מקבל קעקוע כאב? אמני קעקוע מקצועיים ואספני אמנות ותיקים של הגוף נוטים לשכוח איך זה היה להיות בצד השני של הכיסא בפעם הראשונה. למרות החוויה שונה עבור כולם, תלוי בגורמים כמו סובלנות כאב, מיומנות של קעקוע, המחטים בשימוש, ואת המיקום של הקעקוע, כמה אלמנטים משותפים לכל.

השוואות סוגים אחרים של כאב

לכל אדם יש סף שונה לכאב. מה שאדם אחד לא חושב כואב בכלל יכול להיות הרסני אחר. יש אנשים המתארים את התחושה של מקבל מקועקע כמו "שריטה חמה". אחרים מתארים אותו כ"מטריד ". אתה עלול להרגיש עקצוץ או צריבה כאשר האמן מתאר או פרטים העיצוב שלך. אם אתה מקבל נקודה גרמית בדיו, אתה יכול להרגיש תחושה רוטטת. התחושה הנפוצה ביותר היא, עם זאת, כאב ברמה נמוכה, כי הוא מתון מספיק כדי להיות מוסחת על ידי מדבר, צפייה בטלוויזיה, או האזנה למוסיקה. מכל מקום, רוב האנשים אומרים שהאי-נוחות לא היתה גרועה כמעט כמו שחששו - והיא שווה את זה לגמרי. 

התעלפות ודמעות

אולי שמעתם סיפורי זוועה על אנשים שעברו או בוכים מהכאב העז. הכאב, לעומת זאת, הוא בדרך כלל לא האשם כאשר מישהו מתעלף במהלך קעקוע. לעתים קרובות יותר, זה בגלל ירידה ברמת הסוכר בדם נגרמת על ידי לא לאכול, או פשוט תגובה ללחץ של הציפייה.

ככל בוכה הולך, כמה אנשים לַעֲשׂוֹת למצוא את הכאב יותר מדי לשאת, אבל זה יוצא דופן. אל תניח שאתה הולך להיות אחד מהם. כמובן, מפגש של שמונה שעות של inking עשוי להיות יותר אי נוחות ומתח לשאת בלי כמה דמעות, אבל יותר סביר, אתה לא הולך להיות מול זה (במיוחד עבור הקעקוע הראשון שלך!).

אז לא להיכנע ההייפ. זכור: אנשים שחולקים סיפורי זוועה באינטרנט לעיתים קרובות עושים זאת משום שהחוויות הללו הן חריגות או קיצוניות בדרך כלשהי. סיפורים רגילים, טיפוסיים, מקבלים הרבה פחות תשומת לב ותשומת לב.

פחד מחטים או דם

אם יש לך דבר על מחטים, מקבל קעקוע לא הולך להיות קל. לפני שאתה nix הרעיון, עם זאת, זכור עד כמה שטחית באמת קעקוע. מחטים קעקועים לא להיכנס לעור רחוק מאוד, למעשה, רק על 1/16 אינץ '. תסתכל על סרגל, ותראה כמה זה חסר משמעות. 

אם אתה פשוט לא יכול לעבור את הפחד שלך של מחטים, לקבל את הקעקוע איפשהו על הגוף שלך שבו אתה לא תוכל לראות את העבודה קורה. אם אתה לא יכול לראות את זה, התהליך לא ירגיש כמו מה שאתה מצפה.

באשר לכל גורם ick על דם, אל תדאגי לגבי זה הרבה. המחטים נעות בתנועה מעלה ומטה, דוחפות בזהירות את הדיו ממש מתחת לפני השטח של העור. הנזק לעור הוא כל כך מינימלי, כי אנשים רבים אינם מדממים כלל (או שהם מדממים מעט מאוד). אמן הקעקועים גם יהיה כל הזמן לנגב את העור כדי לנקות את כל עקבות של דם; הכל נעשה בצורה מאוד נקייה ומקצועית. דימום מוגזם בדרך כלל קורה רק כאשר הפטרון היה שתיית אלכוהול או לקחת סוג של מדלל דם (כמו אספירין).

תפיסות של כאב

איך אתה חווה כאב יש הרבה מה לעשות עם המוח שלך כמו הפיזיולוגיה שלך. לדבר עם כל אמא כמעט, והיא תספר לך שהיא תעבור את הכאב שוב. שאל אותה על כאב שיניים, אם כי, ואתה תקבל תשובה אחרת. כאב עם מטרה כואב אחרת מאשר כאב ממחלה או פגיעה בשוגג. הכאב במצב הנתפס כחיובי הוא הרבה יותר קל לשאת. הישאר ממוקד על פיסת אמנות יפה אתה בקרוב ללבוש, ואתה צפוי למצוא כי הכאב הוא יותר נסבל. וכאשר אתה מעריץ את הקעקוע שלך מאוחר יותר, אתה תזכירו כמה חזק אתה.

אתה לא לבד

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא העובדה שכמעט כל אחד הוא עצבני כאשר הם הולכים לקבל קעקוע. אין שאלה: אתה הולך להרגיש קצת חשש כאשר אתה יושב על הכיסא.

האנדורפינים שלך - תגובתך הטבעית של הגוף ללחץ - יפעילו כדי להקל על הכאב או אי הנוחות. הראשון 60 שניות הם בדרך כלל הגרוע ביותר. לאחר מכן, כאשר אתה מבין שזה פשוט לא כל כך נורא, תוכל להירגע. השאר הוא הפלגה חלקה.

למד כמה שאתה יכול

ידע הוא כוח. רוצה להתקדם חרדה מראש קעקוע שלך? למד כל מה שאתה יכול על מה שאתה נכנס. לחקור כל מה שאתה יכול על התהליך, מנקודות מבט של שני אמנים ואמנים.

אם אתה לוקח את הזמן כדי לחנך את עצמך על התהליך ולבחור אמן מכובד, מקצועי אשר אתה יכול לסמוך לחלוטין, אתה יכול ללכת אל טרקלין קעקועים בביטחון ושלווה. ואחר כך תצאו עם חתיכת אמנות יפה ומשמעותית - וגאוות הפחד.

No Replies to "קעקוע פחד הפקטור: אתה יכול לטפל בכאב?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 5 =