מדריך סמלים פגאני ויקאני קעקועים | insightyv.com

מדריך סמלים פגאני ויקאני קעקועים

המסורות הפגאניות והויקניות עשירות בסמליות מעניינת שיכולה לעורר עיצובי קעקוע שיש להם משמעות עמוקה עבור הלובש. הנה רשימה של פגאניים ויקאן רעיונות קעקוע כדי להתחיל לעבוד על כמה אמנות הגוף זה גם יפה וגם משמעותי לך.

מדריך סמלים פגאני ויקאני קעקועים

תמונה [email protected]
תמונה באדיבות [email protected]

בדרך כלל מוקף, הכוכב בעל חמישה הצביעים הידועים בשם מחומש או מחומש מייצג אדמה, מים, אוויר, אש והרוח. הוא משמש כסמל של האמונה הוויקנית.

המעגל סביב מחומש מייצג הגנה ומעגל המשתנה, הנצח של החיים והטבע. בתור קו רצוף, המעגל גם מהנהן לרעיונות של נצח ואינסוף.

Wiccans תמיד מתארים pentagrams הצבע למעלה ולא למטה למטה. הסיבה לכך היא כי האחרון הוא Sigil של Baphomet בשטניזם. לכן, אם תבחר קעקוע פנטזיה וויקנית, זה חיוני ביותר כדי להבטיח את מחומש ממוקם כראוי.

המחומש בנצרות הקדומה תיאר גם את חמשת פצעיו של ישוע. מחומש הוא גם מוטיב נפוץ בבנייה החופשית.

02
של 05

טריקטרה

מדריך סמלים פגאני ויקאני קעקועים

תמונה באדיבות Wendy Farat @ Flickr.
תמונה באדיבות Wendy Farat @Flickr

אגרוף שנחשף על גבי אבני הריצה הקדומות בצפון אירופה, הטריקטרה מיוחסת לשורשים פגאניים ומגוונים אחרים, אך בדרך כלל היא נתפסת כסמל קלטי. זה הסתבכות יפה של שלושה עלי כותרת – עלי כותרת הם סמל של האלה.

הסמליות של הטריקטרה התרחבה כדי לייצג כל שילוב של שלושה אלמנטים, כגון העבר, ההווה והעתיד. עיצובים Triquetra לעשות בחירות חדשות עבור אחיות ובני משפחה אחרים. באירלנד, הקשר המשולש החינני הזה נושא הבטחה לאהוב, לכבד ולהגן; זה חרוט לעתים קרובות על טבעות, תליונים שרשרת, ועוד תכשיטים. בנצרות, טריקטרה מסמל את השילוש הקדוש: האב, הבן, ואת רוח הקודש. ב הפגאניזם, triquetra בדרך כלל מייצג את אמא, את Maiden, ואת Crone.

03
של 05

דרקונים

מדריך סמלים פגאני ויקאני קעקועים

תמונה CC מייקל קעקוע @ Flickr.
תמונה CC מייקל קעקוע @ Flickr

נובל בתרבויות רבות, דרקונים הם האמינו להחזיק את החוכמה של כדור הארץ נחשבים החזקים ביותר ואת המזל של כל היצורים בפולקלור.

צורה פחות נפוצה של Wicca היא Draconic Wicca, המשלבת Wiccan עם Dragon Magick. בדומה קורא אל העוזר של האלים והאלות, דרקון Magick מעיר את הכוח של כל אחד מאישים דרקון שונים כי מספר במאות; הבחירה של אחד תלוי בתוצאה הרצויה. לדוגמה, אתה יכול לבקש את עזרתו של הדרקון האדום, שהיא האלה של כל הדרקונים ולכן magickal ביותר.

קעקועים הדרקון הם עדיין אחד העיצובים המיתולוגיים האהובים ביותר. תוכלו למצוא הרבה השראה באינטרנט ובתיקים של אמני קעקוע.

04
של 05

אלים ואלות

מדריך סמלים פגאני ויקאני קעקועים

תמונה באדיבות wellcoa @ Flickr.
תמונה באדיבות wellcoa @ קפיצי

האמונה הפגאנית חוגגת אלפי אלים ואלות שניתן לתארם בעיצוב קעקוע סמלי. רבים wiccans לחפש פנתיאון מסוים או אלוהות אשר עשויים להיות ממוצא יווני, הינדי, סיני, רומי, או קלטי.

אם אלוהים הוא הבחירה, זה בדרך כלל אחד קרניים כגון פאן, אשר מגלם את כל ההיבטים של גבריות ומיניות. לעתים קרובות נשים בוחרות לייצג את אלת המשולשת או את אמא.

אלים רבים אלות לעשות החלטות מצוינות, ואתה יכול אפילו לשאול מ ו מיזוג שלהם likenesses כדי ליצור עיצוב שמתאים האישיות שלך. לדוגמה, Epona היא אלת הסלטיק הקשורה לפוריות, בעוד שנוס הוא אלוהים ריפוי קלטי. אתה יכול לבחור אחד, שניהם, או עיצוב משולב כדי לסמל את המאמצים שלך כלפי בריאות הרבייה או רצון לתינוק בריא.

עבור קעקוע המשמעותי ביותר, מחקר להתחבר עם אלוהים או אלילה כי הוא המתאים ביותר לצרכים האישיים שלך, מצב וערכים.

05
של 05

שְׁמֵימִי

יד tattoo

תמונה באדיבות dirtyprettythings @ Flickr

השמש, הירח והכוכבים משמיעים הצהרת עידן חדש. כדי למקד את האנרגיה שלך או לעודד מדיטציה, קעקוע שמימי הוא בחירה אטרקטיבית. מקום זה סוג של עיצוב בכל מקום שאתה יכול לראות את זה, כגון הזרוע הפנימית, הרגל, או הקרסול, ואתה תהיה נקודת מוקד שימושי תפילה, שירה, או סתם השראה יומיומית. אלים ירח ואלות – או אלה הקשורים לכישוף, כגון אלות עתיקות Hecate או Isis – הם גם הבחירות המתאימות, פופולרי. מתואר בעיצוב קמיע עם כוכבים שרשרת חרוזים, זה עושה קעקוע יפה בסגנון תכשיטים שכל אישה Wiccan יהיה גאה ללבוש. לשכפל את הסגנון הזה קעקוע יד צמיד יד, ואתה תהיה מגע של קוץ ימין בקצות אצבעותיך.

No Replies to "מדריך סמלים פגאני ויקאני קעקועים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    51 − 47 =