כיצד במשקל ואובדן משפיע על הקעקוע שלך – insightyv.com

כיצד במשקל ואובדן משפיע על הקעקוע שלך

אם יש לך קעקוע או שוקלים לקבל אחד, שינויים מסוימים הגוף צריך להילקח בחשבון, כפי שהם עשויים להשפיע על הדיו שלך. אחד השינויים הדרמטיים ביותר הוא ההשפעה על קעקועים לאחר ירידה במשקל או רווח, כולל רווח שריר מאימון כוח עלייה במשקל מן ההריון. מאמר זה בוחן סוגים שונים של שינויים בגוף וכיצד הם עשויים להשפיע על היצירה הנוכחית או העתידית שלך, באופן זמני או לצמיתות.

ירידה במשקל

ברוב המקרים, אפילו ירידה דרמטית במשקל רק מכווץ חלקי גוף כמות קטנה. אז תלוי כמה משקל אתה מאבד, זה עשוי או לא יכול להשפיע על הדיו שלך. כלומר, כמובן, אלא אם כן הקעקוע מפורט ביותר. קווים משורטטים יחד יכולים באופן תיאורטי לשלב לאחר ירידה במשקל, גרימת תמונה מעוותת. אבל זה דבר נדיר. אם משהו, קעקועים לאחר ירידה במשקל לעיתים קרובות נראה טוב יותר.

אחד החריגים האפשריים לכלל זה הוא ירידה דרסטית במשקל במשך פרק זמן קצר – הן מניתוח או ממחלה – מה שעלול לגרום לעור רפוי. אם הקעקוע שוכן על גבי העור השקוע, הקעקוע עצמו יכול להיראות מעוות.

עלייה במשקל (ללא הריון)

אמנם עלייה דרמטית במשקל בהחלט לא עודדה, זה קורה לטוב לנו. החדשות הטובות הן – בדומה לירידה במשקל – אפילו עלייה משמעותית במשקל גורמת לשינויים מזעריים בלבד בכל אזור גוף. עם זאת, סימני מתיחה הקשורים במשקל יכול להרוס את הדיו שלך.

ככל שסימני המתיחה יהיו עמוקים יותר, כך ייפגע הנזק – וזה בלתי הפיך.

ירידה במשקל הריון

רק קעקועים הממוקמים ישירות באמצע הגוף של הגוף רגישים לנזק עקב עלייה במשקל ההריון. זו הסיבה מדוע נשים מעודדות לחכות עד אחרי ילדותן שנים לפני שהחליט לקבל קעקוע באזור זה.

בגלל עלייה במשקל ואת מתיחות העור הם כל כך דרמטי בהריון לקרות על פני תקופה כה קצרה של זמן, גם אם אתה לא מקבל סימני מתיחה, הקעקוע כנראה לא יהיה הנסיעה. וסימני מתיחה רק יעשו את זה יותר גרוע. 

שריר רווח

עבודה החוצה גוון השרירים שלך לא צריך להשפיע על הקעקוע שלך בכלל. אבל אם הרמת משקולות כבדה היא הדבר שלך, רווח משמעותי בשריר עלול לגרום לבעיות מסוימות. טוב יותר את המיקום של הקעקוע ביחס השריר, את הסיכוי פחות עיוות תמונה עקב בליטה שריר. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, להשיג את מסת השריר האופטימלי הראשון, לפני מקבל קעקוע. רק להיות זהיר לגבי עובד בזמן שזה ריפוי.

עכשיו או אחר כך?

אם אין לך קעקוע כבר, אבל הם שוקלים לקבל אחד, ייתכן שתרצה לשקול את האפשרות של שינויים בגוף בעתיד. לאבד משקל, השגת שריר, או להיכנס להריון יכול להשפיע על כל מראה של הקעקוע שלך, בהתאם למיקומה. הולך על זה עכשיו, או מחכה עד מאוחר יותר, הוא רק משהו שאתה יכול להחליט. או לקבל את הקעקוע באזור של הגוף שלך, כי לא יושפעו. לא משנה מה תחליט, רק לזכור – במקרים נדירים, נזק קעקוע יכול להתרחש דברים שאין לנו שום שליטה.

 

No Replies to "כיצד במשקל ואובדן משפיע על הקעקוע שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.