דהייה של אמנות קעקוע

דהייה של אמנות קעקוע

מהי אמנות קעקוע פלאש?

אם אי פעם קיבלת קעקוע כשהיית צעיר, שיכור, או שניהם, אתה כנראה יש חתיכת אמנות פלאש קעקוע. אמנות פלאש הם עיצובים נפוצים, בדרך כלל נמשך על נייר או קרטון ומוצג בולט על הקירות או ב קלסרים בכמה חנויות קעקוע. הבחירה באולפנים קעקוע יכול להיות מהופנט למדי.

אמנות קעקוע פלאש מגיע בכל הגדלים, אבל הוא נמצא בדרך כלל על הדפסים 11x14 אינץ '.

לפעמים הוא כולל ציור קו נפרד, אשר נמשך על גיליון שונה ומשמש כדי לשמור על האמן מן הצורך לצייר מתאר חדש משלו עם כל קעקוע.

אמנות פלאש יכול להיות נמשך על ידי האמן נותן את הקעקוע, או יכול להיות קנה ומכר. בימים הראשונים, זה היה בדרך כלל מצוירת ביד מקומית, עם חנויות באמצעות העיצובים שלהם. מאוחר יותר, אמני פלאש מקצועיים החלו למכור הדפסים של האמנות שלהם במוסכמות ולאחר מכן, באינטרנט.

מדוע אמנות פלאש איבדה את הפופולריות שלה?

פלאש ראה ירידה לאחרונה בענף הקעקוע. יותר אנשים היו מקבלים קעקועים, ולובש דיו הוא כבר לא טאבו שזה היה פעם. עם העניין הגובר מקבל מקועקע, יותר אנשים רוצים אמנות מותאמת אישית. אנשים רבים יש רעיונות ספציפיים מאוד עבור העיצובים האישיים שלהם מה הקעקוע שלהם מתכוון להם.

אחרים אולי לא היה שום דבר ספציפי בראש, אבל מעדיפים פיסת אמנות ייחודית להם, שנכתב על ידי אמן מוכשר.

עם אמנים בולטים כמו קאט פון D ומציאות קעקוע מראה כגוןלוס אנג 'לסו דיו מיאמי, אמנות פלאש היה להפיל יותר בצד לטובת יצירות אמנות מותאמת אישית. החלקים הנפוצים שכולם רצו הוחלפו לטובת יצירות העיצוב שלך או אנשים שמוכנים לספר לאמן מותאם אישית לעשות מה שהם רוצים, ולהיות יצירתיים ככל האפשר.

לבישת הרעיון שלך היא הצהרה אישית מאוד. אתה צריך לקבל מושג מה אתה רוצה אם זה מותאם אישית או עיצוב פלאש. אמנות אישית פונה לאמן הפנימי שלנו, והצורך שלנו לספר לעולם איך אנחנו מרגישים. לפעמים, אנחנו רק רוצים להביע את עצמנו, באופן אמנותי. עבור אחרים, קעקועים יכול להיות דרך לספר לאחרים האמונות העמוקות שלהם תשוקות. עם עבודה מותאמת אישית, אין מגבלות על ביטוי עצמי.

אמנות פלאש פלאש אי פעם לחזור?

אמנות אישית היא כל זעם כרגע, ומסיבה טובה. האם זה אומר כי אמנות פלאש יהיה יום אחד להיות נחלת העבר? אל תסמוך על זה! יש איכות נצחית מעוצבת היטב אמנות פלאש. הקווים הנועזים והעיצובים הקלאסיים הם יצירות יפות שמעולם לא יצאו מהסגנון. פלאש הוא נהדר עבור מתן רעיונות לאנשים כאשר הם לא לגמרי בטוחים מה הם רוצים דיו. אמנות פלאש יש את היתרון של להיות משהו האמן התאמן, מה שהופך אותו קל יותר עבור האמן, בדרך כלל, פחות יקר עבור הלקוח.

No Replies to "דהייה של אמנות קעקוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 19 = 22