הבעיה עם הגוף פירסינג – insightyv.com

הבעיה עם הגוף פירסינג

כשמדובר פירסינג הגוף, למרבה הצער, הגירה ודחייה לפעמים להיות בעיה שיכולה לתסכל ואף להפחיד את האדם חווה את זה. הדבר הראשון שאתה צריך לדעת הוא מה דחייה הגירה. יש אנשים נוטים לבלבל את השניים או לחשוב שהם אחד באותו, אבל זה לא ממש המקרה. לכן, בואו נסתכל על שתי המילים ולהגדיר ולהבדיל אותם בבירור.

דְחִיָה

במילים פשוטות, דחייה היא סיבה. דחייה מתרחשת כאשר אתה מציב חפץ זר בגוף שלך (כלומר, תכשיטי גוף) והגוף שלך, מסיבה זו או אחרת, רואה באובייקט הזר איום על בריאותך ובטחונך. על מנת להגן על עצמו, הגוף שלך נלחם באיטיות את האובייקט על ידי דחיפתו וריפוי העור מאחורי זה בסופו של דבר להכריח את העצם לחלוטין דרך העור.

הֲגִירָה

הגירה היא סימפטום. התהליך של התנועה כי לאט מביא את התכשיטים שלך קרוב יותר ויותר אל פני העור הוא הגירה. אם התכשיטים לא יוסרו, תהליך הדחייה יגרום לה להגר מספיק כדי לדחוף את דרכה לגמרי דרך העור. ברגע שזה קורה, את האפשרות של ריפוי ללא הצטלקות הוא מאוד לא סביר.

פירסינג סביר ביותר לדחות / להגר

פירסינגס כי רק לפרוץ דרך כמות קטנה של העור על פני השטח – פירט בשם פירסינג פני השטח – הם הסיכוי הטוב ביותר להיות קורבנות של דחיית הגירה.

פחות העור יש זמין כדי לשמור על פירסינג מאובטח, הסיכויים יותר כי הגוף שלך ימצאו דרך לדחוף אותו החוצה. זה, כמובן, תלוי במידה רבה על הגוף שלך, ואם זה לא קובע כי פירסינג הוא איום מלכתחילה. אנשים מסוימים נוטים יותר לדחייה מאשר לאחרים.

פירסינג פני השטח הנפוצים ביותר הם טבור (בטן כפתור) פירסינג גבות. פירסינג פני השטח סביר להניח לדחות הם אלה המתגוררים מקרוב יותר על פני העור כגון החזה, העורף, פירסינג מדיסון. מנוסה מנוסה חייב לדעת איך לחדור דרך בשר מספיק כדי להחזיק מעמד בלי לגרום לרקמות או נזק עצבי. עם זאת, אפילו פירסינג הטוב ביותר עדיין יכול לדחות אם הגוף שלך פשוט לא רוצה את זה שם.

כיצד לקבוע אם פירסינג שלך הוא הגירה

בגלל המעבר הוא תהליך איטי מאוד שיכול לקחת שבועות או חודשים, זה עשוי להיות קשה לך לדעת בוודאות אם פירסינג שלך הוא בעצם שינוי. הנה כמה מהתסמינים של הגירה:

  • כאב ורגישות מתמדת
  • העור מעל פירסינג הוא דק מספיק כדי לראות את התכשיטים דרכו
  • התכשיטים תלויים אחרת, יותר רופפים מכפי שהיו פעם
  • החור סביב פירסינג נראה גדול יותר

אם אתה מבחין פירסינג שלך נודדים

למרבה הצער, פעם פירסינג החלה לנוע, אין באמת שום דבר שאתה יכול לעשות כדי לעצור את זה. עם זאת, ניתן למנוע ממנו להיות יותר גרוע. כמו נוקבים נודדים שלך, זה יוצר רקמת צלקת חור כי יהיה קשה להסתיר אם מותר לעבור להשלמה.

הדבר היחיד שאתה יכול לעשות בשלב זה הוא להסיר את התכשיטים (או יש פירס שלך להסיר את זה, אשר יהיה הטוב ביותר) ולאפשר מה נשאר החור פירסינג שלך להחלים לחלוטין.

אתה יכול מחדש פירס?

יש חשש כי אם הגוף שלהם דחה אחד נוקב, הוא עשוי או ידחה את כל. זה לא בהכרח כך. אם אתה רוצה לנסות פירסינג שלך שוב, לנסות סוג אחר של חומר תכשיטים כמו ניוביום או טיטניום במקום נירוסטה. או לנסות מד גדול יותר – מדדים קטנים מאוד כמו 18 או 16 הם הרבה יותר סביר לעבור מ 14 או 12. או לנסות מקום אחר – איפשהו כי רקמה יותר ניתן לגשת כדי לקבל פירסינג טוב, מאובטח מלכתחילה. ויותר מכל, להיות בטוח כי מקצועי עושה פירסינג שלך כדי לוודא שזה נעשה כראוי ופעל ההוראות שלהם aftercare.

No Replies to "הבעיה עם הגוף פירסינג"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.