מה זה אירי טריליטי קשר קעקועים מתכוון? – insightyv.com

מה זה אירי טריליטי קשר קעקועים מתכוון?

בעוד רבים celtic קשרים הם עיצובים פופולריים כמו קעקועים, אחד נראה לעתים קרובות ביותר הוא טריניטי קשר, הידוע גם בשם triquetra. אבל מה משמעות הסמל ומה משמעותו? זה כמעט תלוי מי אתה שואל, כי זה מחזיק משמעות גם נוצרים ולא נוצרים, אבל ההגדרות שלהם נבדלים על בסיס אמונות אישיות.

הנוצרים מאמינים כי שלוש הנקודות מייצגות את שלושת היסודות של השילוש: האב, הבן ורוח הקודש (או רוח הקודש).

פגאנים, שהם למעשה שלדים מודרניים ביסודם של הקלטים / הדרואידים המקוריים, נוקטים גישה טלוריום יותר לסמליות, ורואים בה ייצוג של הכוחות הטבעיים: אדמה, אוויר ומים. במישור הרוחני יותר, זה ידוע גם לסמל חיים, מוות, ולידה מחדש. יש גם כמה משמעויות אחרות, כי בעצם מסתכם דבר אחד: שלוש ישויות נפרדות כי הם מחוברים.

מקורות מטושטשים

מי יצר את הסמל היה נושא של מחלוקת במשך מאות שנים. הנוצרים חשים כי זה התחיל עם הנזירים, שהביאו את העיצובים האלה יחד עם תורתם של הנצרות כאשר מנסים להמיר את הקלטים של היום. עם זאת, זה היה נוהג נפוץ עבור הנצרות לאמץ סמלים פגאניים עתיקים ופולחנים לתוך מערכת האמונה שלה, מה שהופך אותו אפשרות טובה מאוד כי סמלים knotwork המקורי היו, למעשה, סלטיק מלכתחילה.

המעגל

לפעמים, סמל triquetra המסורתי מלווה במעגל.

המעגל, במערכות אמונות רבות, הוא סמל של נצח. בין אם זה נצח האהבה של אלוהים או המעגל הנצחי של החיים עצמם, המעגל מוסיף משקל עוד יותר למשמעות של triquetra.

אז, אם אתה נוצרי, פגאני, או איפשהו בין לבין, יש סיכוי טוב כי טקטרה יכול להחזיק איזושהי משמעות אישית ואף אחד אחר לא יכול להכתיב מה זה אומר לך.

No Replies to "מה זה אירי טריליטי קשר קעקועים מתכוון?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.