מה המשמעות של קעקועים פריחת הדובדבן? – insightyv.com

מה המשמעות של קעקועים פריחת הדובדבן?

פריחת הדובדבן ואת המשמעויות שלהם יש כמה אסוציאציות שונות. בעוד אנשים רבים לעבד את הפרחים ורוד רך כמו אודה לאביב hearken ההגעה שלהם בפסטיבלים ברחבי הארץ, תרבויות אחרות כגון היפנים מאמינים פריחת הדובדבן מייצגים את היופי ואת השבריריות של החיים.

לקבלת עיצוב בדיו כי הוא מלא רוח ויופי, קעקוע פורח דובדבן עושה בחירה חדשנית עבור כל מי שחווה התקף רציני של קדחת האביב. תסתכל על דרכים רבות של פריחת הדובדבן מסמל יופי וחיים ופריחה עם השראה משלך.

Friday
של 03

קעקועים שרי יפנית

סאקורה Quarter-Sleeve

ג’ינקס! / פליקר

בהשראת טכניקות עץ של מאות שנים, מתייחסים היפנים לסאקורה (פריחת הדובדבן) כסמל לחיים.

לאחר הפריחה הקצרה מדי, פריחת הדובדבן נופלת על הקרקע, והיא מפוזרת ברוח ובגשם. זה מחזור החיים הזה, כי הפריחה שלהם להיות צפוי באמת מוערך על כל היופי שלהם.

בין אם אתה בוחר פריחת דובדבן יפנית לחגוג את החיים לאחר מחלה או לכבד אהבה אבודה, עיצוב עץ מסובך עושה בחירה יפה עבור קעקוע בד מלא והוא נבחר לעתים קרובות כמו backpiece או עבד לתוך הכתף קטן או רגל עיצובים קעקוע.

עם מערך popping של צבע ורוד מודגש ועדין, נייר כמו עלים, קעקוע פריחת הדובדבן היפני הוא תזכורת נשית חולף לחיות את החיים של היופי ולהיות נוכח ברגע זה כל מה שיש לנו.

02
של 03

סיני קעקועים פריחת הדובדבן


הגדר את עלי הכותרת שלך petalutter.
תמונה CC באדיבות micaeltattoo @ Flickr

בדומה לאגודה היפאנית שלהם, פריחת הדובדבן משמשת סמל לאהבה בתרבות הסינית בזכות תורת הצמחים שלהם. פריחת הדובדבן נחשבת מינית ושולטת גם כן.

אם יש לך תחושה גדולה של העצמה או רוצה לחגוג את החופש המיני שלך או אנרגיה אתה עשוי לשקול inking פריחת דובדבן שחוגגת משמעויות סיניות אלה.

שקול להוסיף פרח דובדבן סיני לקעקוע הסיני הקיים כדי להחמיא הן חתיכות תרבותיות.

עבור פריחת דובדבן סינית, לבחור עבור האמה, bicep או בצד מיקום כמו יהיו הרבה בד שם כדי ליצור את הסתעפות אפקט מדורגים.

כדי ליצור סצנת טבע בהשראת פנטסטי כמו הקעקוע מתואר בצד שמאל, לשקול הוספת ציפורים, פרפרים, חרקים, מים ואלמנטים אחרים לתכנון שלך. אתה מוגבל רק על ידי הדמיון שלך באמת כמו פריחת הדובדבן לתוך כל כך הרבה קעקועים.

03
של 03

בודהיזם דובדבן פורח קעקוע עיצובים


הצג את היופי הפורח שלך.
תמונה Cc באדיבות Mytat_2s @ Flickr

בנוסף לשורשים יפניים וסיניים, פריחת הדובדבן חיה גם היא דרך של הארה בזכות האמונות הבודהיסטיות.

קיים רק ברגע הנוכחי היה מזה זמן רב הבסיס של אמונות בודהיסטיות יחד עם התזכורת היומית שאנחנו כאן אבל רק לזמן קצר. דומה מאוד לפריחת הדובדבן. החיים קצרים ומתוקים.

עבור אלה המתרגלים בודהיזם, פרחים יכולים גם לייצג את החוכמה. לאחר פריחה להתחיל לפתוח ולפתח את היופי של הפרח מתגלה.

אם רכשתם תחושת עצמי גדולה יותר או שחוויתם נתיב להארה, קעקוע פריחת הדובדבן יכול לשמש כתזכורת יומית לחיזוק שיעורי החיים ולחגוג את מתנת החיים.

למה לא לפרוח ולהיות היפה היפה שאתה עם קעקוע פריחת הדובדבן?

No Replies to "מה המשמעות של קעקועים פריחת הדובדבן?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.