איפה על הגוף שלי אני צריך לקבל קעקוע הראשון שלי? | insightyv.com

איפה על הגוף שלי אני צריך לקבל קעקוע הראשון שלי?

איפה על הגוף שלי אני צריך לקבל קעקוע הראשון שלי?

תכנון הקעקוע הראשון שלך הוא מרגש, אבל זה לוקח מחשבה והשתקפות. מבחינת העיצוב והמיקום, השמים הם הגבול, וצמצום האפשרויות יכול להיות קשה. זה מרתיע במיוחד כאשר אתה מחשיב את זה, חסימת נהלים להסרת כואב, קעקוע הוא קבוע; יהיה לך את זה למשך שארית חייך. עכשיו זה הזמן לחשוב קדימה ולשקול את כל הגורמים של מיקום קעקוע.

האם אתה בוחר את הגב, פרק כף היד, הירך, הרגל או מקום אחר? הנה סקירה קצרה של דברים לשקול את זה יעזור לך להחליט היכן על הגוף שלך למקום הקעקוע הראשון שלך.

כמה גדול אתה רוצה קעקוע שלך להיות?

המקום הטוב ביותר עבור הקעקוע הראשון שלך יש הרבה מה לעשות עם העיצוב שלה. גדול יותר את הקעקוע, כמובן, את האזור יותר יהיה עליך זמין. בדרך כלל, חתיכות גדולות נראה הכי טוב על הגב, הצד והחזה, שבו העיצוב שלך לא יהיה מוגבל על ידי השטח.

אתה לא צריך לקבל עיצוב גדול נעשה בבת אחת, או. ברגע שאתה מרגיש בנוח עם התהליך, אתה יכול להוסיף את זה כמו שאתה אוהב. אם אתה מתחיל עם עיצוב קטן עם תוכניות להוסיף על יותר מאוחר, הקפד להציב אותו באזור זה יהיה מאוחר יותר להתאים אותם.

אתה רוצה לראות את זה?

שיקול נוסף הוא כמה פעמים תראה את הקעקוע שלך. למרות כתמים מסוימים עשויים להיות מפתה, אתה לא תוכל להעריך את הקעקוע שלך הרבה אם אתה לא יכול לראות את זה.

במיוחד בהתחשב בכך שזה ניסיון קעקוע הראשון שלך, מקבל את זה במקום פחות גלוי יכול לקחת קצת כיף.

כתמים טובים עבור קעקוע הראשון שאתה יכול בקלות להעריץ את היד, היד, הרגל, ואת היד. למרות קעקועים ביד יש אתגרים שלהם אמנים רבים לא יעבוד עליהם, התוצאות יכולות להיות שוות את זה אם יש לך רעיון מוצק לזכור והוא יכול למצוא מקצועי קעקוע מכובד.

הקפד לשקול שיטות עבודה במקום: מעסיקים רבים יש מדיניות לגבי שינויים גלויים קעקועים.

האם אתה רוצה לשחק תכונה מסוימת?

קעקועים, מטבעם, לצייר את העין למקום שבו הם ממוקמים. השתמש בזה לטובתך. אתה באמת יכול לשפר את תשומת הלב ואת תשומת הלב לכל חלקי האנטומיה שלך אתה הכי גאה. זכור, גם זה עובד בכיוון ההפוך: אל תניח קעקוע ליד כל חלק שאתה רוצה להמעיט.

לא בטוח מה הם אזורים אלה עליך, או אם קעקוע מסוים יהיה להחמיא או לא? שאל את האמן שלך. ברגע שהיא יודעת את רעיון הקעקוע שלך, היא יכולה לעזור לך לתכנן את המיקום הטוב ביותר. אמן קעקוע מקצועי יראה את הגוף שלך כמו בד – כמו משהו יפה כדי לשפר. היא יכולה לראות אותך בדרך אחרת ממה שאתה רואה את עצמך, ואת העין האמנותית שלה יכול רק אומר שאתה בסופו של דבר מקבל את הקעקוע במקום שבו מעולם לא נחשב לפני שהיא הציעה את זה. אם לקחו את הזמן כדי לחפש אמן מכובד, מוכשר קעקוע, אתה צריך לאפשר לה קצת קלט יצירתי אמון המומחיות שלה. בסופו של דבר, כמובן, הבחירה היא שלך.

כמה זה כואב?

למרות שרוב האמנים לא להטות לך מקום מסוים על הגוף שלך בגלל זה, אתה צריך לשקול את גורם הכאב לפני בחירת חתיכה בולטת.

 מדלל את העור ואת bonier על פני השטח, ככל שאתה הולך להרגיש את המחט. כתמים שבדרך כלל גורמים לכאב הקל ביותר כוללים את הזרוע והרגליים. להתרחק מרפק, רגל, צלעות עבור קעקוע הראשון אם יש לך סובלנות כאב נמוכה; אזורים אלה נפגעו ביותר. בכל מקרה, האמן שלך יכול להרגיע את הפחד שלך בפעם הראשונה של כאב באמצעות מוצר קהה.

כאשר זה מגיע לזה, באזורים מסוימים של הגוף הם פשוט מקובל יותר מחטים דיו מאשר לאחרים. כאשר הולך על הקעקוע הראשון שלך, האמן שלך יהיה המקור הטוב ביותר של מידע בקביעת המיקום שלה. איך מקועקע בהצלחה הוא משחק מסובך של מחטים, דיו, אנטומיה; להסתמך על המומחיות שלך קעקוע אמן לשים את כל שלושת יחד במקום זה הכי טוב בשבילך.

No Replies to "איפה על הגוף שלי אני צריך לקבל קעקוע הראשון שלי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 52 = 61