דייב Navarro של קעקוע עיצובים – insightyv.com

דייב Navarro של קעקוע עיצובים

למה לא לקבל השראה קעקועים אקלקטיים של דייב Navarro? הוא לא מפחד ממחטים.

לא זר הכיסא קעקוע, דייב יש סיפור אקלקטי תערובת של קעקועים שהופכים את הגוף שלו רק אמנות מושכת. זה ואת העובדה כי יש לו כריזמה כהה באותה מידה זה נראה לחקות את הבחירה האקראית שלו של קעקועים ללא רבב.

עם דמיון לעבר עבודה שחורה, דייב חוגג תרבויות, מיתוסים ואגדות על בד הגוף שלו.

הנה מבט על המארח עם רוב קעקועים. יחידת דיו מאוד עצמו דייב Navarro.

Friday
של 05

זוגות שם קעקועים


כרמן אלקטרה סימנה את חותמה על חזהו.
תמונה CC באדיבות Tatu43 @ Flickr

כן, כן. דייב נבארו חייב להיות רומנטי, כפי שחגג את אשתו לשעבר כרמן אלקטרה בדיו עם ראשי התיבות שלה על עצם החזה. שלא כמו ג’וני דפ וקעקוע וינונה שלו, דייב בבעלות במקום לכסות את טעותו של אהובתו המקועקעת. בנוסף להיותו קל עם flubs שלו, דייב מודה להתמודד היטב עם שגיאות אמן קעקוע, חושף פעמים רבות חוסר התכנון שלו הביא קעקוע מרושל הוא חי עם היומי. דייב Navarro נראה כמו לחיות ולתת לחיות סוג של בחור ואת קעקועים שלו מייצגים את זה. אם אתה מוכן לקחת סיכון על אהבה כמו דייב Navarro, צעד ימינה דיו דיו שם המאהב שלך או ראשי התיבות איפשהו על הגוף שלך. בלי חרטות.

02
של 05

עטלפים


לדייב יש זוג עטלפים.
תמונה סטיב סטיב אייזק @ פליקר

דייב נבארו חייב להרגיש מטורף. יש לו שני עטלפים ליליים בכל צד של כתפיו הקדמיות. עטלפים יכולים להיות משוחק מסיבות רבות, כולל כדי להציע הגנה או לשלם אודה לצד כהה יותר של החיים. לעתים קרובות קשורה השפעות דמוניות, עטלפים יכולים גם מסמל עניין peaked גירוי מיני. עטלפים יכולים גם לסמל באטמן ואת נטיות גיבור. אין מסתורין גדול יותר מאשר המשמעות האישית של המחבט.

03
של 05

עיצובים בעלי חיים סמלים


צייר השראה חיה.
תמונה cc באדיבות micaeltattoo @ Flickr

לדייב יש מספר קעקועים של בעלי חיים המסמלים משמעות אישית גדולה יותר. על זרועותיו, חזיר מוקף קעקוע נחש. שני קעקועים ניתן ללבוש כדי לתאר את האבולוציה ואת השינוי, כמו גם אנרגיה מינית או פיתויים חטא. דייב טוען קעקוע הנחש שלו מייצג איך הוא רואה את העולם היום. אם תבחר עיצוב בעלי חיים, הקפד למצוא אחד שיש לו משמעות אישית וזה יהיה הרבה יותר מסקרן לך.

04
של 05

אמנות מודרנית קעקועים


דייב לובש את קלימט מקווה שאני לסמל את אמא.
תמונה CC באדיבות bm.iphone@Flickr

בנוסף ידו של האמן שלו, דייב Navarro חוגג גוסטב קלימט עם הסתגלות קעקוע על בסיס מקווה שאני ו ציורי המוות והחיים. אם יש לך חתיכת האהוב של יצירות אמנות, לקחת אותו אמן הקעקוע שלך לקבל יצירתי. לעבד את חתיכת ולהפוך אותו משלך או לשמור את המקור. דייב שילם מחווה לאמו ביצירה האימהית מקווה שאני , אשר בהשתתפות אישה בהריון שלווה חובקת את הרחם שלה למרות מבטים ציבוריים בוז.

05
של 05

אמא קעקועים


כבוד אמא עם קעקוע לב מסורתי.
תמונה Cc באדיבות Orin Zebest @ Flickr

דייב נבארו הוא ילד של אמא בלב. לא זו בלבד שהוא בחר להצדיע לאמא עם גוסטב קלימט שלו מקווה שאני , יש לו עוד שני קעקועים במחווה לאמו, אחד השמות שלה נמצא על הגב התחתון שלו, כי הוא טען את היצירה האהובה עליו, כמו גם דיוקן על כלוב הצלעות שלו שנכתב על ידי לא אחר מאשר קעקוע המלכה קאט פון ד ‘ אמא קעקועים להמשיך להיות פופולרי (מסיבות ברורות) קעקוע הבחירה עבור גברים ונשים כאחד. ללא שם: כאשר יש ספק, זכור אמא! עם יותר משלושים ומשהו קעקועים אקלקטיים, אפילו דייב שיחק את זה בטוח הרים כמה עיצובים שלעולם לא ייגמר סגנון.

No Replies to "דייב Navarro של קעקוע עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.