מדריך בובות רוסית Matryoshka קעקועים | insightyv.com

מדריך בובות רוסית Matryoshka קעקועים

מדריך בובות רוסית Matryoshka קעקועים

רוסית Matryoshka בובות

פופולרי ברחבי רוסיה הם בובות matryoshka קינון. אלה גחמני פולקלור אספנות עץ הם פשוט מתוק להסתכל. בובות רוסית matryoshka קעקועים להוסיף שובב ובדרך כלל צבעוני נושא storybook לאמנות הגוף. אתה לא צריך שורשים תרבותיים כדי להעריך את הקיטש של בובות אלה.

הבובה רוסית קעקוע משמעות

אף על פי שלעתים קרובות מתייחסים אליה כאל בובה של סבתא שנקראת למעשה בבושקה, בובת מטריושקה אמיתית היא סט מעץ של בובות מעוגלות עם גופים צבועים ופנים הערימים זה את זה לפי גודל.

מצוירת ביד במגוון צבעים יפים, בדרך כלל בובת אישה מתוארת לובשת שמלת איכרים, מובילה את הדרך עבור חתיכות קינון צבעוני בתוכה. הרבה פרחים יפים ועיצובים רוסיים לגלול את הבובות מה שהופך אותם בחירה נהדרת עבור קעקוע בסגנון אמנות.

בנוסף ערכות האם והילד, כמה בובות matryoshka מייצגים מנהיגים עולמיים, מקצועות בתעשייה, אגדות הפופולרית אי פעם.

רעיונות עיצוב

החלק הטוב ביותר של קעקוע בובת רוסית הוא אולי כל הצבעים ואת לוחות מגוונים אתה יכול להשתמש בעת עיצוב את היצירה. אין להגביל את עצמך, אבל מנסים להישאר בתוך מגבלה של שלושה עד ארבעה צבעים עבור ההשפעה ביותר. כמה נושאים צבע לשקול שחור, ורוד, שנהב וכחול, אדום, צהוב, כחול ולבן, או סגול, ירוק ואדום זוג עם צהוב. אם אתה צריך השראה, למצוא בובה רוסית. אם אינך יכול להגיע לרוסיה, עבור לספריה או לאינטרנט לתמונות ולעשות את המחקר שלך.

אם יש לך קבוצה ירושה של בובות matryoshka, כל טוב יותר. אתה יכול ליצור קעקוע עם משמעות בעת הצגת אוצר המשפחה.

אחיות קעקועים

האם אתה רוצה עיצוב קעקוע צבעוני ותרבותי המייצג אחווה? בובה רוסית Matryoshka קעקועים הם רעיון מושלם עבור עיצוב קעקוע המשפחה.

לפי סדר גיל, עם הילד הבכור הנושאת את הבובה הרוסית הגדולה של הסט, האחיות הנותרות יכול ללבוש את הבובה בגודל הבא שמתאים סדר הלידה שלהם. זה רעיון ייחודי קעקוע אחיות אפילו לעבוד רק את שניכם, פשוט להפוך את הבובה הראשונית בגודל הגון קטן יותר, כך שכאשר הניח זה לצד זה, ההבדל הוא ניכר.

הצעות מיקום

מקום הבובות שלך שבו אתה יכול לראות את פרצופים קטנים וחמודים שלהם לעתים קרובות תוכלו לחוות את השמחה שהם מביאים. את האמה הפנימית, bicep ואת הרגל העליונה לעשות מקומות נעימים לערום סט של קעקועים בובה רוסית. אתה יכול גם לבחור בצד של קעקוע הגוף ומקום בובה אחת על המותניים שלך משהו שונה וייחודי. בזמן שאתה יכול לתאר את המשפחה בשורה או רק את הבובה הגדולה של הקבוצה, גודל הוא שיקול. עדיף לך לבחור קעקוע יותר matryoshka מאשר להקריב פרטים קטנים עבור אחד קטנטן. חלק הפיתוי בבובות הרוסית הוא המורכבות שלהם.

רוסית קעקועים הבובה יכול לייצג ידידות, משפחה, הבא של קרובי משפחה, אגדות, ספרי סיפורים, נסיעות, ותרבות. במקום קעקוע הידידות הטוב ביותר או כבוד אמא שלך, בובה רוסית עושה בחירה הולמת.

No Replies to "מדריך בובות רוסית Matryoshka קעקועים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    62 − = 54