DIY פירסינג – מבריק או מוחות?

DIY פירסינג - מבריק או מוחות?

D.I.Y. או לעשות את זה בעצמך הופך למשפחה ביטוי. למה לשלם למישהו כאשר אתה יכול לעשות את זה בעצמך? כמובן, זה לא רק עניין עלות, אלא גם עניין של גאווה! כדי לעשות משהו עם שתי הידיים שלך מביא תחושה של ערך עצמי וסיפוק. מכירות הספר DIY יש הרקיע שחקים בשנים האחרונות, שמציעות הוראות handfman עבור כל דבר, החל פרויקטים קטנים מלאכה לבניית הבית שלך.

עם זאת, קעקועים, פירסינג, מיתוג, צלקות ושינויים אחרים בגוף הם לֹא לעשות זאת בעצמך פרויקטים.

למה לא? מאותה סיבה כי לא תמצא הוראות DIY עבור ניתוח או כל הליך רפואי דומה אחרים. למרבה הפלא, עם זאת, אנשים נראה שאין בעיה ללכת מקצועי עבור תפרים או תעלת שורש. אבל כשמדובר דבק מחט דרך הגוף שלהם, את הדחף לעשות את זה בעצמם הוא שאין לעמוד בפניו.

לא קל כמו שזה נראה
אולי זה בגלל ההליך נראה פשוט מדי. מה יכול להיות קל יותר מאשר דבק מחט דרך העור שלך? בנות החלו לנקב את אונות האוזן שלהם עם שום דבר חוץ סיכה ישר פקק מעל 50 שנה. כמובן, מה שאתה לא שומע על כל הם מקומות עבודה botched, חורים אחידה וזיהומים שנגרמו אלה פירסינג הבית.

דבר נוסף שאתה צריך לשקול הוא האבולוציה של פירסינג הגוף שהתרחש במהלך השנים. חלקי גוף נקרעים כעת, שלא היו אפילו שיקולים בימים מוקדמים יותר. ככל שהפירסינג נעשה הרפתקני יותר, כך הסיכון והסיכון הולכים יחד איתו.

כמה פירסינג מגיעים קרוב מסוכנת לעורקים העיקריים ועצבים חיוניים לבריאות שלך ואולי אפילו את החיים שלך. האם אתה באמת מוכן להסתכן או למען יהירות?

האם יש לך את שלושת E של?
Piercer מקצועי יש כל כך הרבה יתרונות על פני DIYer - שלוש E שלYou חינוך, הראוי צִיוּד ו ניסיון.

החינוך כרוך בידיעה של חלקי הגוף, שבו כלי העצבים החשובים שקר ואיך להימנע מהם. ציוד מתאים אומר שאתה מקבל פירסינג בטוח סטרילי. ניסיון פירושו שהוא אדם מקצועי ובטוח, אשר יקטין במידה ניכרת את הטראומה והכאב של החוויה.

למה אתה חושב piercers מקצועי לעבור את כל הצרות כדי ללמוד איך לעשות את העבודה שלהם כראוי ולעבוד בסביבה מקצועית? רבים מהם לשלם אלפי דולרים כדי ללמוד כיצד פירס, ולאחר מכן לתת אחוז מהרווחים שלהם בעל החנות שבו הם עובדים. זה יהיה הרבה יותר קל עבור אותם רק כדי להתחיל לדחוף אנשים מחוץ לבתיהם ולשכוח את כל הדברים האחרים. הסיבה שהם לא מכבדים אותך, את הלקוח הפוטנציאלי, ואת הבטיחות שלך. זה די עצוב אם אכפת להם יותר על הבריאות שלך מאשר אתה.

אל תיקח את זה ממני
הנה וידאו חדשות ABC על העשרה מיזורי שנלחם על חייו לאחר פירסינג שפתו. זה רק אחד מני רבים - בכל שנה אני רואה לפחות קומץ סיפורים בדיוק ככה, ולפעמים הם מסתיימים מאוד.

הנה כמה סטטיסטיקות מעניינות בשבילך. TimesOnline אומר, "הרופאים אמרו ... כי פירסינג לא צריך להתבצע על ידי חובבנים, כפי שסקר הראה כי כמעט שליש פירסינג בקרב אנשים בגילאי 16-24 הביא לסיבוכים, מחצית מהם נזקקו לטיפול רפואי".

באופן לא מפתיע, דיווחים MSnbc, "רופאים ואחיות ... ראיתי ספייק אצל אנשים צעירים עם זיהומים שנגרמו על ידי עבודה חובבים, לפעמים נעשה על ידי חברים או מפעילי ללא רישיון."

Hellbent Tattoo בחוכמה מייעצת, "לעולם אל תנסה לפרוץ את עצמך אפילו בעזרת אחת מאותן ערכות נוקבות, ולעולם לא תתן לחבר הלא מאומן שלך לעשות זאת גם אם פירסינג עשה זאת בעצמך אינו סטרילי ואם אתה בטעות לחדור למקום הלא נכון , אתה יכול לגרום לדימום חמור או נזק עצבי קבוע. "

עבור אלה לא שמים לב
אם אתם מתים על דבק מחט דרך הגוף שלך, מכל סיבה שהיא עשויה להיות, להשתמש קצת השכל הישר. ביל Whitlow, אשר בהצלחה פירסינג הפטמות שלו ואת apadravya, מספק כמה עצות למי העז במורד השביל הזה:

 • האם חיפוש [יסודי] על האזור אתה הולך פירס
 • מחקר, מחקר, מחקר!
 • קרא ולמד כמה שאתה יכול; ללמוד את הדרך הנכונה לעקר
 • לוודא הכל הוא סטרילי לפני שתתחיל, כולל החדר אתה תהיה עושה את זה
 • אם יש דם, רצפות אריחים טובים
 • מנטלית לעשות את זה שוב ושוב
 • תוכנית מה לעשות אם משהו משתבש
 • אם אתה לא אוהב את הכאב, לא לעשות את זה! ביל גם מזהיר, "כאשר אתה הולך על פירס, זה בדרך כלל עם מהר מאוד, [אבל] כאשר אתה עושה את זה בעצמך, זה ייקח הרבה זמן.אז, אם אתה רוצה לעשות את זה במהירות, אל תעשה את זה בעצמך. "

עצה קולית. למעשה, "אל תעשה את זה בעצמך" היא העצה האולטימטיבית.

No Replies to "DIY פירסינג - מבריק או מוחות?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  20 + = 24