קעקוע לא מאומן אמנים aka Scratchers

אני כבר קורא הרבה בזמן האחרון על "scratchers" נלחם על זכותם קעקוע. מגרד, ביסודו של דבר, הוא מישהו שלימד את עצמו את אמנות הקעקוע ללא היתרון של חניכות תחת אמן מקצועי. זה אולי נשמע מזיק מספיק בפני עצמו, אבל "scratchers" כבר בחן תחת מיקרוסקופ קרוב מאוד בזמן האחרון, והם כבר תחת מתקפה רצינית על ידי אמנים קעקוע בכל רחבי.

חשבתי לתת את הנושא קצת תשומת לב עצמי.

אמנות הקעקוע כבר זמן רב סחר אשר מסורתי נמסר מדור לדור דרך החניכות. סטודנט יעבוד תחת השגחה והדרכה של המאסטר, ובתמורה לעבודה חופשית, המורה היה מאמן את התלמיד. למותר לציין, כי מסורת ארוכת שנים נעלמה. חניכות בימים אלה הן כדלקמן: התלמיד משלם (בדרך כלל סכום גדול מאוד) תמורת החינוך שלו, ואת האדון, בתמורה .... טוב, הוא עדיין מקבל עבודה חופשית. ופעמים רבות, כפי שאני רואה הרבה עכשיו ... האמנים מציעים חניכות אינם אדונים. פעמים רבות, הם חדשים כדי לסחור בעצמם, והם משתמשים "חניכות" כדרך ליצור הכנסות, ולא כדרך ליצור מאסטרים עתידיים של הסחר.

אז, למה החניך? ובכן, למרבה הצער אנו חיים ביום וגיל שבו קעקוע יכול ממש להיות מותו של הלקוח אם נהלים נאותים אינם מתבצעים אך ורק.

מחטים וציוד חייב להיות מעוקרים כראוי, זיהום צולבות וטכניקות עיקור קפדני חייב להיות דבקה, או מחלה יכולה להתפשט במהירות כמו אש בשדה קוצים. הפצת מחוללי דם שנולדו דם היא דרך מהירה להרוג לקוח, ואת המוניטין של המקצוע כולו של קעקוע. אם אתה חושב שהדבר היחיד שתלמד כחניך הוא איך להדביק מחט במישהו ... תחשוב שוב!

יש כל כך הרבה ללמוד, ורבים מהדברים האלה פשוט לא יכול נלמד רק על ידי קריאת ספר. אם אתה חושב שאתה מוכן להתחיל לקעקע בעצמך, ענה על השאלות הבאות:

 • מה הם החוקים בעיר שלך / המדינה על קעקוע?
 • אילו אישורים ו / או רישיונות נדרשים לקעקע באופן חוקי בעיר / במדינה שלך?
 • מהו הנוהל של הפעלת החיטוי? איזו טמפרטורה חייבת החיטוי להגיע ולכמה זמן?
 • מהו מחולל דם וכיצד ניתן למנוע את התפשטותו, ואת זיהום צולבות?
 • איך אתה ביסודיות לנקות ולחטא מחטים וצינורות לפני החיטוי?
 • מה שכבת העור של העור אתה לא צריך להיכנס כדי למנוע הצטלקות של קעקוע?
 • מהי פלזמה, ומה עושה דליפה של פלזמה במהלך קעקוע מצביעים?

  אלה רק כמה מהדברים שהם הכרחי עבור אמן קעקוע לדעת, ואם אתה לא יכול לענות על כל השאלות האלה עם הבנה תמציתית, אתה לא מוכן להיות אמן קעקוע!לכו לקבל חניכות!

  עכשיו, אל תבינו אותי לא נכון .. אני לא חושב כל החניכים צריך ללמד איך לצייר! כמה יצירות אמנות נהדרת ביותר מגיע "scratchers" ו שוליות חדשים. הסיבה שקעקועים מערביים התפתחו כל כך הרבה במשך השנים, משום שכל כך הרבה פרצופים חדשים נוספו לסגל, ומכיוון שלא היה להם מישהו שעמד שם על הכתפיים ואמר "אתה לא יכול לעשות את זה!", יש להם מצא עולם נפלא של צבעים, צבעים ואפקטים שקעקועים ישנים לא יכולים להחזיק בהם נר.

  האמור לעיל, עם זאת, היא לא סיבה ללכת ולנסות ללמוד איך לקעקע בעצמך. קבל ניסיון מאדון, לשלם את דמי חבר שלך, לשים את הזמן שלך ומסירות לאמנות, וללמוד איך לעשות את זה נכון.

  זה גם מעמיס על אמנים קעקוע כבר שם בחוץ. אתה לא יכול להסתכל על שריטה אם אתה פונה משם כי גבר צעיר / להוט צעיר שנכנס לחנות שלך רוצה חניכות. אם אתה רוצה את הדור הבא של tattooists להיות מאומן באופן מסורתי, זה באחריותך כדי לוודא כי יש הזדמנות! וגם לזכור, החניך שלך הוא לא תזרים מזומנים הולך. הם העתיד שלנו.

 • No Replies to "קעקוע לא מאומן אמנים aka Scratchers"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   48 + = 49