6 שלבים הנחיתה קעקוע או החניכות החניכות – insightyv.com

6 שלבים הנחיתה קעקוע או החניכות החניכות

אז, אתה רוצה ללמוד איך לקעקע או פירסי? אם אתה רציני לגבי זה, אתה תעשה את זה בדרך הנכונה. הדרך הלא נכונה היא על ידי רכישת ערכת “חנות בתיבה” ו מנסה ללמד את עצמך. הדרך הנכונה היא דרך החניכות: למידה מאמן מיומן עם ניסיון מעשי.

מציאת חניכות בתוך האמצעים שלך יספק את האימון הנכון כדי להביא אותך לתוך העסק של קעקוע היא לא “לקבל עשיר מהירה” סכימה.

אתה מחפש חניכות שיימשך זמן רב מספיק כדי לספק לך את הכישורים הדרושים הדרושים – לא רק קעקוע – אלא גם עיקור, ניקיון תקין, וניהול העסק.

יחד עם אלה מיומנויות אתה יכול גם ללמוד דברים כגון ביצוע המחט, prepping, ביצוע סטנסילים והיבטים אחרים של העסק. חניכות מלאה לא ניתן להשיג רק כמה חודשים. מורה טוב אפילו לא אתן לך להתחיל קעקוע עד שלמדת את כל הדברים האלה.

אתה צריך תיק קעקוע כדי לקבל את העבודה?

כדי להראות מורה פוטנציאלי היכולות האמנותיות שלך, אתה צריך לחשוב על הבאת תיק של העבודה הטובה ביותר שלך. זה יכול להיות ציורים או ציורים, אבל יכול להיות גם תמונות של ציורי קיר, פסלים, או כל דבר אחר אמנותי שעשית. אם היה לך כל הכשרה רשמית, להביא יחד כל הסמכה שקיבלת. זה לא הכרחי אם כי – אם יש לך מספיק כישרון גלם, המורה שלך יעזור לך לחדד את הכישורים האלה על פני זמן החניכות שלך.

מציאת טוב קעקוע אמן ללמוד מ

יש הרבה אמנים טובים קעקוע בחוץ – כמה טוב, כמה לא. אתה חייב למצוא חזק, מסוגל אמן קעקוע עם הרבה ניסיון, בדרך כלל לפחות 5 שנים, רצוי יותר. אתה ללא ספק צריך למצוא אחד כי הוא מוכן לקחת אמן חדש ניצני מתחת לאגף שלהם ולאמן אותם.

אתה רוצה למצוא מישהו שאתה מאמין שאתה יכול להסתדר טוב עם, כפי שאתה עובד לצד זה עם אותם במשך תקופה ארוכה של זמן.

אמנם ישנם כמה אמנים שם בחוץ, כי עדיין מציעים חניכות חינם, אלה הם מעטים ומרוחקים. הקצה השני של הסקאלה הם אמנים המעוניינים יותר בכסף שלך מאשר לספק לך השכלה. אתה יותר סביר להיות מחפש בינוני מאושר בין שני אלה – מחיר אתה יכול להתמודד עם ולהפוך אותו שווה את הזמן אמנים לאמן אותך. אם יקרה לך אמן המציע חניכות ללא עלות מצאת פנינה אמיתית. אבל לא חושב שזה אומר נסיעה חינם! יהיה עליך לעבוד קשה מאוד ולהיות מוקדש האימונים שלך כפי שהם.

וכמו כל הסדר פיננסי אחר, הקפד לחתום על חוזה לפני הכל נאמר ונעשה. זה יגן עליך במקרה החניכות שלך לא לצאת כפי שציפית. הקפד להבין את תנאי החוזה לפני החתימה.

מציאת חניכות פירסינג

מציאת החניכות חודר יכול להיות פשוט כמו למצוא אחד עם אמן קעקוע, אבל הדרישות הם קצת שונה. אתה לא צפוי להיות כישרון אמנותי, אז אתה לא צריך תיק.

אתה עושה, עם זאת, עדיין צריך למשוך את תשומת הלב של המורה הפוטנציאלי שלך. אז, איך אתה צריך ללכת על זה?

אם תהיה לך תקווה כלשהי להתבלט, אתה חייב לקבל משהו שהאחרים לא. אז, הנה כמה הצעות ייתכן רק רוצה לשקול.

להיות מכובד ומרשים. מנהלים אחראים עשויים ליהנות סביבה נוחה, אבל הם לא יהיו מעוניינים מישהו שפועל כמו זה כל כיף ומשחקים.

ברור, אף אחד לא מצפה לך לדעת איך לנקר בנקודה זו. אבל אתה יכול ללמוד על זיהום צולבות, פתוגנים בדם ו סטריליזציה. אתה גם רוצה ללמוד כמה שאתה יכול על האנטומיה האנושית. אתה לא צריך ללכת לבית הספר לרפואה הראשונה – פשוט לבקר הספרייה המקומית שלך לחפור כמה מידע כפי שאתה יכול למצוא.

אם הצלב האדום המקומי או מחלקת הבריאות שלך מציע קורס בפתוגנים המונעים בדם, זה יהיה שווה את הזמן שלך לקחת את זה.

כל מעט ידע אתה יכול להרוויח לפני שתתחיל החיפוש שלך יעזור לך להתבלט למעסיק פוטנציאלי.

למה אתה רוצה להיות Piercer?

שתף את ההתלהבות שלך עבור פירסינג עם הפוטנציאל שלך mentor ולהשתמש זה הזדמנות לספר להם מה שלמדת. תגיד להם למה היה חשוב לך ללמוד את הדברים האלה, ומדוע חשוב לך להיות פירס. 

אם אתה רוצה אמן לזכור את שמך ואת הפנים, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להפוך את הלקוחות האהובים עליהם. אם אתה מעוניין להיות piercer, לבקר את האמן, לדבר איתם ולהתבונן, לשאול שאלות, לקבל פירסינג עצה היטב.

בקר כמו חנויות מכובד רבים ככל שתוכל, ולהשאיר את השם שלך ואת המספר על כולם. עקוב אחר הביקור הראשון שלך עם שיחת טלפון, ולאחר מכן עקוב אחר שיחת הטלפון שלך עם ביקור נוסף. הפוך את זה ברור ברור כי זה באמת חשוב לך.

מציאת חניכות טובה אינה משימה קלה. ייתכן שיהיה עליך לבקר כמה אולפני לפני שאתה מוצא מישהו מוכן לקחת אותך פנימה אתה לא יכול למצוא אף אחד באזור שלך, ואת המעבר עשוי אפילו להיות שיקול. אבל אם זה מה שאתה באמת רוצה, זה יותר שווה את זה כדי לעשות את זה נכון.

ללמוד איך לקעקע או לחדור לבד הוא לא רק חכם, זה מסוכן. אתה חייב להיות מאומן כראוי טכניקות עיקור וכיצד להימנע מפגיעה בלקוח. קח את הזמן שלך וללמוד את הדרך הנכונה.

No Replies to "6 שלבים הנחיתה קעקוע או החניכות החניכות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.