5 סקסי קעקוע כתמים לגברים

אלה 5 נקודות קעקוע סקסי לגברים בטוח להשאיר סימן בלתי נשכח שלהם על מישהו בר מזל מספיק כדי לראות את העור שלך.

מיקום קעקוע הוא חשוב בדיוק כמו בחירת העיצוב עדיין אנשים רבים להפוך את הראש שלהם להתגלגל שרוולים שלהם בוחרים במקומות קעקוע מסורתיים.

בטח, סרטי זרוע הם קלאסיים bicep tats קשוחים, אבל למה לא לחקור עוד כמה חלקים מרמזים של הגוף שלך? אולי כואב? שקול את זה תענוג. לגוף שלך יש הגדרה שמתחננת לתשומת לב. בואו נעיף מבט. יש מושב ו unbutton.

Friday
של 05
5 סקסי קעקוע כתמים לגברים

עותק תמונה שלי tat_2s @ Flickr.
CC תמונה שלי tat_2s @ Flickr

אם אתה מוכן עיצוב קעקוע השרוע הגב שלך איפה זה ב. זה מקום קעקוע מושלם עבור הבחור שאוהב להוריד את החולצה שלו, אתה יודע, על החוף או במהלך הפעלה פעיל בחוץ. קעקועים בחזרה הם המפתח עבור בד יצירתי די הרבה לאפשר השראה אינסופית עיצוב. מבנים, סצנות פנטסטיות או זוועות יכולות להמציא משחק אפל על גבך בעוד פיניקס מיתולוגיים ותכנוני שמש רוחניים יוצרים בד צבעוני. התחל קטן או להוסיף את הציור שלך לאורך השנים. חזרה קעקועים תצטרך הרבה sunblock כך lube או לכסות כדי לשמור את הדיו מודגש.

02
של 05

ירך

5 סקסי קעקוע כתמים לגברים

תמונת CC (((okvlt @Flickr).
תמונת עותק (((okvlt @ Flickr)

הירך התחתונה היא אזור רמיזה שפוגעת די קרוב לבית. קעקוע קטן יכול להתאים היטב באזור זה, מה שהופך אותו למקום סודי ארוטי דיו. שמות האוהבים, השבועות האישיים והסמלים מתאימים למיקום זה. שקול קעקועים דיו שחור, צלבים קטנים סמלים אסטרולוגיים עבור השראה עיצוב סקסי. אם אתה עושה לה הבטחה אתה יכול ללבוש את זה כאן בצורה של קלדאג או פסוק scripted. אם אתה משחק עבור אותה קבוצה אתה יכול להציג את הגאווה שלך עם קעקוע קשת או סמל יוונית למבדה מסמן את השחרור שלך. קעקוע זה הוא בעיניים מסוימות בלבד, אז קדימה לשפוך כמה סודות.

03
של 05

חזה

5 סקסי קעקוע כתמים לגברים

תמונה ג 'ונאונולן @ פליקר.
Cc תמונה Johnonolan @ פליקר

יש כלל בסיסי עבור קעקועים בחזה; להפוך אותם גרנד. בעוד קעקועים עיצוב קלאסי עבור נקודה רחבה זו כוללים לבבות, תמונות בית הספר הישן באנרים, אתה יכול די הרבה מה שאתה רוצה על החזה שלך. תחשוב על משהו מסיבי וגברי כמו ספינה, סמל או עיצוב דיוקן. קח הרבה זמן לדמיין מה באמת מרגיש נכון על אזור זה. קעקוע צריך להרגיש כמו שיפור טבעי לגוף שלך צריך להיות איזשהו חיבור משמעותי, במיוחד אם אתה חשוף אותו על החזה שלך.

04
של 05

רגל

5 סקסי קעקוע כתמים לגברים

תמונה Blakespot @ פליקר.
תמונה Blakespot @ פליקר

קדימה ולהראות את הבנייה שלך עם קעקוע הירך בטוח כדי להפוך אותה מתכווץ עם הנאה. קעקועים הרגל יכול לבנות על מסגרת שרירים שלך, כך פגע הכושר ולאחר מכן הכיסא של האמן שלך עבור חתיכת זה ממוקם היטב על הירך העליונה. עבור משהו חזק, דחף דרקון לוהט על הרגל שלך או לבחור חתיכת שבטית. עבור מיקומים של עגל נמוך יותר, שקול ספינות, דגלים, דיוקנאות ו pinups עיצובים שיכולים לעטוף או לעמוד לבד.

05
של 05

פִּין

5 סקסי קעקוע כתמים לגברים

תמונה CC רוי סיני @ פליקר.
תמונה CC רוי סיני @ פליקר

אתה שם קעקוע איפה? הו, ממש שם. בין או סביב למקום סובייקטיבי הניח להבות קעקוע גניטלי עם סקס הערעור. רעיונות חמים עבור נקודה ארוטית זו כוללים עיצובים המשלבים נושא "תא המטען" כגון פיל או אפילו נחש או עיצוב חרב. זה אזור רגיש הוא מחוץ לתחום אמנים קעקועים רבים אז תצטרך חנות מסביב ולמצוא מקצועי מיומן ואמין עבור קעקוע הגניטל שלך. כמובן, לוודא שהוא מרפא כראוי לפני זה מגיע, אתה יודע, לשחק. כאשר זיווג עם פין אפדרביה חודר, קעקוע גניטלי יכול להיות בן לוויה האולטימטיבי עבור תענוג קמה סוטרה. עכשיו ללכת לקבל דיו איפשהו סקסי.

No Replies to "5 סקסי קעקוע כתמים לגברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 85 = 92