4 סיבות מדוע קעקוע שלך הוא מגרד ו מהמורות

4 סיבות מדוע קעקוע שלך הוא מגרד ו מהמורות

פעמים רבות, במיוחד בזמנים מסוימים של השנה, עולה השאלה על קעקועים הרים ו מגרדים. הסובלים של מצב זה בדרך כלל מתארים את זה כמו להיות מדי פעם ולא עקבי, למרות שזה יכול להיות גם. מציאת הסיבה לאי נוחות זו קשה, שכן יכולות להיות מספר סיבות שונות. מאמר זה יחקור כמה מן הסיבות הנפוצות ביותר וכן לדון איך זה יכול להיות מטופל ו alleviated.

תגובה אלרגית

תגובות אלרגיות על דיו קעקוע בשימוש הוא בדרך כלל הדבר הראשון שמגיע המוח של הסובל, אבל הוא כנראה הסיכוי הנמוך ביותר להיות המקרה. עם זאת, תגובות אלרגיות דיו יכול לקרות לפעמים - במיוחד עם אדום וצהוב, או צבעים המכילים אדום או צהוב. תגובה אלרגית לא בהכרח יקרה מיד - זה יכול להופיע שבוע לאחר קבלת קעקוע או שנים בהמשך הדרך. שינויים בגוף יכולים לגרום לתגובות שליליות לדברים שפעם היו שפירים לחלוטין. אלרגיה בדיו יהיה גירוד וגדל רק כתמים של צבע מסוים, סביר יותר להיות גירוי מתמיד ולא אחד שמגיע והולך. משחות אקטואליות המיועדות לתגובות אלרגיות עשויות להקל על גירוי קל, בעוד שתרופות מרשם או אפילו הסרת קעקוע עשויות להידרש במקרים חמורים יותר.

מזג האוויר

מזג האוויר הוא האשם הכי סביר כשמדובר גירוי מזדמנים אבל עקביים.

יש אנשים שמו לב שזה קורה רק בקיץ. כאשר הטמפרטורות והלחות עולה, זה יכול גם לגרום לקעקוע שלך להתנפח מעט. זה נפיחות גורם מתיחה קלה של העור, אשר גם התוצאות במצב מגרד. קעקוע בעל עקב טוב לא צפוי להיפגע על ידי גירוד, אבל זה עדיין הכי טוב לנסות למנוע את זה.

קרמים אקטואלי נגד גירוד, קרח או מים קרים יכול לעזור להקל על אי נוחות זו באופן זמני עד מזג האוויר הופך להיות יותר ידידותי לעור שוב.

עבור אחרים, זה בדיוק ההפך - חודשי החורף הקרים ועור יבש לאחר מכן גורמת קעקועים מגרדים. עור יבש, הכל בפני עצמו, יכול לגרום פריחה מגרדת וזה יכול להיות רק צירוף מקרים אם אחד מופיע על קעקוע ריפוי. אבל אם פיגמנט מתחת לעור חשוף לקור קיצוני, זה יכול להגיב על שינוי הטמפרטורה בצורה שלילית. שמירה על העור לח עם קרם גם הימנעות קיצוניים עליות וירידות בטמפרטורה יכול לעזור עם בעיה זו.

כימיה של הגוף

שינויים בתוך הגוף שלך יכול להשפיע עליך גם בחוץ. עלייה בלחץ הדם, אדרנלין מוגברת, שינוי בטמפרטורת הגוף - כל הדברים האלה יכולים להשפיע על הקעקוע שלך. אם אתה מבחין קעקוע שלך הוא מגרד ולא נוח, לחשוב על מה שאתה עושה לאחרונה ואתה עלול למצוא חיבור. בדרך כלל לעצור את הפעילות לתקופה של זמן יגרום הקעקוע להרגיש טוב יותר בכוחות עצמו.

תנאי עור

אתה עלול לגלות שיש לך איזה סוג של עור אתה אפילו לא יודע שיש לך, אבל הקעקוע שלך עשוי להיות רגיש יותר אליו. מצב העור יכול להיות קל כמו עור יבש או חמור כמו אקזמה, אם כי האחרון הוא לא הולך על פני השטח רק בגלל קעקוע.

אם אתה מאמין שיש לך סוג של מצב העור, ביקור רופא עור עשוי לעזור להקל על כל גירוד בגופנו, כולל קעקוע שלך.

No Replies to "4 סיבות מדוע קעקוע שלך הוא מגרד ו מהמורות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    34 − 30 =